Як закрити всі фонові програми одразу в Android 5.0 (льодяник)?


51

Я помітив, що я можу натиснути квадратну кнопку в нижньому правому куті, щоб показати всі фонові програми, а потім проведіть пальцем зліва направо, щоб зупинити їх вручну.

Але іноді я виявляю, що у мене є двадцять і більше програм у фоновому режимі, тому я хочу їх відразу зупинити.

Я здійснив простий пошук у Google, але не знайшов відповіді.

Чи можна це зробити?


3
Це не турбує мене до кінця через проблему з UX - із 20+ додатками для прокрутки дуже важко знайти потрібного. Мені не байдуже, чи ефективне управління пам’яттю - наявність 20+ додатків (що погіршується при появі кожної хромованої вкладки) робить навігацію жахливою.
Tom Carchrae

am kill-allкоманда може це зробити, хоча це вимагає кореневого доступу.
Firelord

Відповіді:


41

Наскільки я знаю: ні, ти не можеш.

TL; DR:

Закрити всі фонові програми - це погана практика. Вам слід закрити програми, які ви не часто використовуєте, або програми, які ви хочете закрити з причини X. IMO, єдиною вагомою причиною закриття всіх останніх програм є те, що ви відчуваєте, що їх занадто багато, і ви більше не можете знайти додаток через безлад.

-

Очікується, що функція останніх програм у Lollipop відрізняється від попередніх версій. Перш за все, як ви помітили, кнопка для очищення всіх останніх додатків відсутня. Крім того, останні програми зберігаються через перезавантаження (читайте на Android Police: Список останніх програм тепер зберігається через перезавантаження ).

Тепер ви все ще можете їх очистити, проклавши всі картки, що, я згоден, є стомлюючим. Але як головний коментар до публікації, приведеного вище, я пояснював:

Очищення всіх додатків у залишках просто збільшує роботу над процесором, а отже, і на акумуляторі, тому що вам потрібно буде починати з нуля наступного разу, коли ви завантажуєте його. Якщо щось залишається у вашому списку відвідувачів і знаходиться в оперативній пам’яті, воно миттєво завантажується практично без батареї або штрафу за обробку за вирахуванням оновлення вмісту через мережеве з'єднання.

В основному, всі користувачі Android (включаючи мене деякий час тому), які часто очищають свої останні програми, використовують вбивць завдань тощо, використовують свій пристрій Android не так.

Ви можете прочитати більше про те, чому не слід використовувати вбивцю завдань на Android (публікація cybervibin на XDA), що приблизно те саме, що вбивати додатки. Коротше кажучи, невикористана ОЗУ - марна ОЗУ. Якщо додатку потрібна велика кількість оперативної пам’яті, система зупинить останні програми самостійно, щоб надати щойно запущеному додатку необхідні ресурси. Не потрібно зупиняти їх самостійно, це робота ОС.

Я також рекомендую прочитати це запитання для ентузіастів Android про те, що відбувається, коли ви проведіть додаток зі списку останніх програм .

-

На закінчення, на сьогоднішній день, наскільки я знаю, ви не можете очистити свої останні програми відразу на Android Lollipop 5.0. Але вам це все одно не слід робити, тому, безумовно, команди Google прибрали кнопку.


1
Я не знаю, чи це лише варіант CyanogenMod 12, але у мене є маленька кнопка, щоб очистити їх усі .
Райан Конрад

2
@RyanConrad це лише варіант CM. Принаймні я можу підтвердити, що немає опції на Android Lollipop. Можливо, ви могли б розширити це як альтернативну відповідь? :)
Андрій Т.

1
@MathieuMaree Чи є інші оптимізації, про які я не знаю в Lollipop? Я розумію, що програми Windows Metro будуть надгробними плитами (заморожуються, якщо не зосереджено, а лише з дозволу, працюватимуть у фоновому режимі); проте Android не має такої системи дозволів. Здається, що програми в Android можуть працювати у фоновому режимі, займаючи цикли процесора. Закриття фонового додатка (залишки) зупиняє ці програми від використання процесора (GPS тощо), отже, це допомагає з тривалістю роботи акумулятора. Зрештою, здається, що час роботи від батареї може бути кращим, ніж час перезавантаження програм. Чи можете ви прокоментувати?
Марк Лопес

1
Я шукаю цю здатність не для очищення пам'яті, а тому, що останні програми / огляд є досить марними, коли в ній є понад 10 карт (у мене зараз ~ 40), і я можу фактично переглядати лише близько 3,5 картки за раз.
wisbucky

1
Крім того, мені стає непросто ділитися пристроєм, оскільки він має знімки історії за тиждень. Він показує електронні листи, пошук у Google тощо від тижнів тому.
wisbucky

5

Здається, що цей варіант CyanogenMod 12 єдиний, як Ендрю Т. заявляє, що у нього немає такої опції в наявності Android Lollipop, але у мене є маленька кнопка, щоб очистити їх усі.

(Клацніть зображення, щоб збільшити)

IMG: очистити все

Він також працює з Lollipop 5.0.2 на HTC One M7 та Sense 6

  1. Подвійним натисканням кнопки «Головна»
  2. Торкніться 3 крапки у верхньому правому куті
  3. Перейдіть до "Налаштування" та перейдіть від "Перегляд картки" до "Сітки"

Якщо ви двічі торкніться кнопки "Домашня сторінка", ви побачите кнопку "X", щоб закрити всі нещодавно відкриті додатки.


З певним шансом, найближчим часом може з'явитися модуль Xposed, який додає кнопку " Очистити все" .
Лео Лам

Можливо, колись Xposed є дещо стабільним і працює на більш ніж ARMv7 +, але я б не запропонував Xposed нікому на Android 5, справді, саме на цьому
Райан Конрад,

Так, на мою думку, все ще йде робота. У вас були проблеми з цим? Здається, на моєму пристрої працює прекрасно, хоча багато модулів все ще несумісні.
Лео Лам

Не з самим Xposed. Але мій пристрій ARMv7. Не всі пристрої є. Не сумісність модулів - це велика проблема. І це не лише ваша думка, це вже незавершена робота. Розробник навіть сказав, що наразі це в ALPHA.
Райан Конрад

4

Ця відповідь запропонована як анонімна редакція:

У налаштуваннях диспетчера завдань змініть подання з "картки" на "сітку". Кнопка закрити все залишається вгорі, як це було раніше.


Просте рішення!
Тимм
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.