Чи існує життєздатна альтернатива MTP для передачі файлів?


36

Оскільки в останніх версіях (ICS +?) Більше немає масового зберігання, чи існує життєздатна альтернатива MTP?

Протокол здається суттєво порушеним, і рішення про регрес до цього формату видається дуже "кроком iphone-esque" (глупі речі, забирайте владу у користувачів).

Здається, є численні проблеми (наприклад) із тим, що файли не відображаються, і мені здається, що передача файлу повинна бути простішою, ніж вимагати перезавантаження системи - я це необгрунтовано вимагаю.

Мені відомо про такі інструменти, як передача файлів Wi-Fi, але часто я опиняюся в районах без Wi-Fi, за допомогою лише свого ноутбука, телефону та кабелю usb. Днями, наприклад, я був одним літаком, що є середовищем, явно не сприятливим для використання бездротової системи.


Використовуйте один із таких методів: askubuntu.com/questions/189591/… SSH SFTP працює.
Ciro Santilli 新疆 改造 中心 法轮功 六四 事件

4
Світ потребує більшості людей, як ти! "Дурні речі, забирай у користувачів владу" ** Ти мій друг зараз же, дурний. ** Ласкаво просимо в клуб живлення користувачів.
neverMind9

Відповіді:


18

Наступні методи перевірені на Windows 7; Дистрибуція та Slackware на основі Ubuntu з середовищем робочого столу KDE 4.1x. Нічого не можна сказати про Mac. Відповідь покликана слугувати зведеним посібником для різних методів.

Деякі наступні способи вимагають включення USB Tethering. Цього можна досягти за допомогою наведених нижче інструкцій:

Частина цієї інформації стосується лише пристроїв під управлінням Android 5.0 та новіших версій. Якщо ваш пристрій працює на версії 4.4 або нижче, значок меню виглядає приблизно так . Якщо ваш пристрій працює на версії 4.3 або нижче, значок Налаштування виглядає приблизно так .

Налаштування та використання підключення USB-зв’язку (включаючи інструкції для Windows XP)

1. Підключіть свій пристрій до іншого пристрою за допомогою кабелю USB.
2. У верхній частині екрана ви побачите значок USB та повідомлення " Підключено як медіа-пристрій" або " Підключено як камера" . Для підключення типу з'єднання значення не має.
3. Відкрийте меню налаштувань свого пристрою .
4. У розділі "Бездротові та мережі" натиснітьДетальніше> Зв'язування та переносний точок доступу .
5 Установіть прапорець або увімкніть перемикач поруч із пунктом "USB-прив'язка". Коли з'єднання встановлено, ви побачите одне з наступних сповіщень, і ви зможете підключитися до Інтернету (ваші піктограми можуть виглядати дещо інакше, якщо ваш пристрій працює під керуванням Andriod 4.4 або новішої версії):
Активне
підключення Wi-Fi гарячої точки активне підключення USB Увімкнено
декілька підключень або підключення точки доступу.

Щоб припинити ділитися з’єднанням для передачі даних, зніміть прапорець або вимкніть перемикач поруч із пунктом "Прив’язка USB" у меню "Налаштування" або просто від'єднайте кабель USB.

Встановлення USB через Windows XP

Якщо ви користуєтесь комп'ютером під керуванням Windows XP, перед встановленням пристрою на комп’ютері потрібно встановити файл конфігурації.

1. Виконайте дії, описані вище, щоб увімкнути прив'язку USB для свого пристрою.
2. Завантажте такий файл конфігурації ( tetherxp.inf ) на свій комп'ютер Windows XP. Зазвичай ви можете натиснути правою кнопкою миші на посилання та вибрати "Зберегти як". (Якщо ваш браузер додає ".html" до імені файлу, вам потрібно буде відредагувати ім'я, щоб видалити розширення .html і замінити його замість ".inf".)
3. Підключіть мобільний пристрій до комп'ютера за допомогою USB-кабель.
4. Коли відкриється майстер нового обладнання Windows XP, виберіть Ні, не наразі , а потім натисніть кнопку Далі .
5. ВиберітьВстановіть зі списку чи певного місця та натисніть кнопку Далі .
6. Клацніть Огляд, щоб перейти до каталогу, де ви встановили файл конфігурації, який ви завантажили на кроці 2, а потім натисніть кнопку Далі .
7. Коли Windows XP закінчить установку програмного забезпечення для Android USB Ethernet / RNDIS, натисніть кнопку Готово .

( Джерело )


Спосіб №1

Цей метод використовує USB Tethering та додаток для доступу до пам’яті телефону.

Порядок :

 1. Встановіть MTP-альтернативний USB-накопичувач з Play Store.
 2. Відкрийте додаток MTP-Альтернатива, виберіть З'єднати та включити USB TETHERING та виберіть Увімкнути Tethering USB .
 3. Поверніться до програми, натиснувши Backклавішу один раз або відкривши додаток із його значка у панелі запуску.
 4. Інструкції для Windows та Ubuntu тепер відображатимуться у додатку. Виберіть вашу ОС: Windows або Ubuntu і дотримуйтесь посібника, що знаходиться там. Крім того, ви можете виконувати вказані нижче інструкції, щоб зберегти мережеве з'єднання або в Windows, або в Ubuntu (Linux).

Для Windows :

 1. Переконайтеся, що у вас є адміністративні пільги. Завантажте та встановіть це оновлення Microsoft .
 2. Для доступу до папки мережі потрібно включити послугу WebClient . Щоб визначити стан послуги, натисніть +, Rщоб відкрити діалогове вікно Запуск. Введіть services.mscта натисніть кнопку ОК . Відкриється вікно служб із переліком послуг.
 3. Прокрутіть униз, щоб побачити WebClient і перевірте відповідний тип запуску . Якщо його не вимкнено, тоді закрийте вікно. Якщо так, то робіть

  Right-Click -> Properties -> General -> Startup Type -> Automatic -> Apply -> OK. Ви також можете вибрати " Ручне над автоматичним", щоб врятувати Систему від запуску надміру.

 4. Тепер натисніть + R, введіть regeditта натисніть кнопку OK `, виберіть Так і відкриється вікно Редактора реєстру .

 5. На панелі інструментів натисніть Edit -> Find. У діалоговому вікні, що відповідає полі Знайти яке, введіть WebClient. Зніміть прапорець Значення і дані або іншим чином перевірити тільки ключі нижче Подивіться на . Клацніть Знайти далі . Він здійснить пошук і повинен відображати вже вибрану запис. Переконайтесь, що (на нижній панелі) розміщено вибраний запис

  Computer/HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\services\WebClient.

 6. У записі WebClient клацніть стрілку вправо, щоб отримати доступ до вмісту всередині нього.

 7. Клацніть Параметри . Праворуч натисніть кнопку BasicAuthLevel -> Modify. У полі Дані про значення змініть значення на 2і натисніть кнопку ОК .
 8. Якщо запису BasicAuthLevel не було, то створіть його, клацнувши правою кнопкою миші в порожньому пробілі , виберіть DWORD (32-bit) Valueі назвіть його BasicAuthLevel. Виконайте крок 7.
 9. Перезавантажте систему зараз, щоб усі зміни вступили в силу. Вам доведеться відкрити MTP-альтернативну програму, щоб зараз знову підключити телефон до ПК.
 10. Щоб скласти карту Зберігання телефону, відкрийте Мій комп'ютер .
 11. Внизу адресного рядка натисніть Карта мережного диска .
 12. У відповідному полі Папка введіть \\192.168.42.129@8081та натисніть кнопку Готово . Відкриється вікно зі вмістом /каталогу вашого телефону.
 13. Якщо у смартфоні у вас лише внутрішня [SD-карта], тоді введіть sdcardпапку. В іншому випадку введіть storageпапку та введіть у потрібне місце.
 14. Ви можете отримати доступ до цього мережевого диска в My Computer -> Network Location. Ви також можете перейменувати цей привід, виконавши його Right-Click -> Renameчерез диск, введіть ім'я та натисніть Enter. Зауважте, що диск не буде доступний, якщо смартфон із вищезазначеними інструкціями не підключений до ПК.

(Джерело: ykasidit , Yeehawup , MTP-Альтернатива )

Для Ubuntu (Linux) з KDE 4.1x :

 1. Запустіть браузер файлів Dolphin . У Місцях натисніть Мережа .
 2. Клацніть Add Network Folder -> WebFolder (webdav).
 3. Введіть будь-яке ім'я , залиште поле Користуваче поле порожнім, введіть 192.168.42.129у поле Сервер , введіть 8081у поле Порт . Згідно кроку 13 ОС Windows введіть /sdcard/або /storage/в поле Location , поставте прапорець Створити та піктограму для цієї віддаленої папки та натисніть кнопку Зберегти та підключити . Зараз відкриється вікно із вмістом пам’яті.
 4. Мережеве розташування зберігається Places -> Network -> Nameтам, де ім'я знаходиться з кроку 3. Ви також можете закріпити цю папку в Місцях , виконуючи цю папку Right-click -> Add to Places.

Спосіб №2

Цей метод використовує інтерфейс ADB для доступу до пам’яті телефону. Це вже широко охоплено багатьма користувачами, і до деяких відповідей можна отримати тут . Щоб коротко сказати, нижче наведені інструкції, які цитуються з деяких відповідей користувачів Android ентузіастів.

Встановлення ADB у вашій ОС

Насправді, не потрібно встановлювати весь SDK, якщо він не хоче використовувати його для розробки. Щоб мати можливість запускати основні команди ADB у контексті, необхідному пересічному користувачеві, рудиментарна установка цілком достатня. Я спробую пояснити, як це зробити, і, сподіваюся, висвітлюю найбільш використовувані комп'ютерні системи.

Вимоги

По-перше, вам знадобляться основні бінарні файли. Їх можна знайти на офіційній сторінці завантаження для Linux, Windows та Mac.

Користувачі Windows

Якщо на вашому комп’ютері працює ОС Windows, вам також знадобляться спеціальні драйвери для вашого пристрою (загального рішення тут немає, тому вам потрібно це перевірити самостійно; зазвичай такі драйвери пропонуються завантажити на веб-сайті виробника).

Користувачі Linux та Mac OS

Користувачам Linux та Mac OS, можливо, доведеться повідомити свій пристрій операційній системі. Для Linux ви знайдете необхідні кроки, описані в моїй відповіді тут . Не будучи знайомим з Mac OS, я не можу за це говорити.

Установка

Linux

Для Linux це досить просто: просто розпакуйте завантажені бінарні файли у вибраний каталог. У той час, коли я це пишу, це будуть лише два файли: adbі aapt(останній використовується QtADB , і не обов'язково потрібний для безпосереднього виконання команд ADB). Відрегулюйте дозволи на файли, щоб зробити їх виконаними (наприклад, з командного рядка chmod 0755 adb aapt:). Нарешті, це гарна ідея включити вибраний каталог зі своєю $PATHзмінною, щоб ви могли дзвонити adbз будь-якого місця. Гарне місце для цього - в кінці ~/.profileфайлу включити додатковий рядок, як-от export PATH="~/bin:$PATH"(якщо ви вилучили бінарні файли в ~/bin).

Windows

Завантаження Windows містить ще кілька файлів. Також витягніть їх у каталог на ваш вибір. Якщо ви хочете, щоб вони могли дзвонити з будь-якого місця, не передуючи повного шляху, вам потрібно також додати цей шлях до змінних вашого середовища. Я не є користувачем Windows, я повинен залишити вам "як це зробити".

Що ще?

Ви повинні зробити це в цей момент і можете використовувати всі повноваження командного рядка ADB.

Подальші читання

 • Все про ADB ( Довідка для всіх у розробників XDA)
 • ADB for Dummies (знову доступний через розробників XDA. Якщо ви пропустили путівники, як я по-перше: перша стаття складається лише з посилань, кольорових, як вони можуть виглядати :))
 • Швидкий посібник з Android ADB

( Джерело )

І,

Я не дуже розумію, чому хтось вважає за краще завантажувати стару версію невідомого походження з веб-сайту, на якому є зловмисне програмне забезпечення, а не завантажувати останню офіційну версію безпосередньо з самого Google. Я думаю, у кожного своє.

Ось посилання на сховище Google:

Остання версія інструментів платформи (містить лише кілька двійкових файлів - розміром менше 10 Мбіт):

Для користувачів Ubuntu та Debian (дистрибутивів, які я особисто використовую) я склав невеликий скрипт bash, який знаходить і встановлює останню версію інструментів платформи - Встановлення інструментів платформи Android (ADB) на Ubuntu

( Джерело )

Щоб отримати доступ до пам’яті телефону в Ubuntu (Linux) за допомогою інтерфейсу ADB :

Я не можу відповісти на частину Windows - але на частину Ubuntu я можу відповісти напевно, оскільки я це також використовую і монтую свої пристрої зі свого комп’ютера, іноді з повним доступом до каналу. Для мого використання потрібні інструменти ADB, щоб встановити на комп’ютер. Якщо ви їх ще не встановили, див. Наприклад, чи мінімальна установка ADB?

Підготуйте свій Droid

По-перше, основна вимога, що стосується будь-якої ОС, яка може працювати на вашому комп’ютері: щоб мати повний доступ, демон ADB повинен працювати в кореневому режимі. Це не так у біржових ПЗУ, навіть якщо вони укорінені, за замовчуванням (хоча багато користувацьких ПЗМ увімкнено їх за замовчуванням). Тому спочатку перевірте: якщо "звичайний" adb shellбезпосередньо приведе вас до root-prompt ( #) без виклику su, у вас все в порядку. В іншому випадку вам знадобиться такий помічник, як adbd insecure : Запустіть його та ввімкніть "виправлений небезпечний режим". При необхідності встановіть прапорець, щоб це було автоматично виконано під час кожного завантаження вашого пристрою.

Підготуйтеся до запису до файлових систем, доступних лише для читання

По-друге, знову незалежно від ОС на вашому комп’ютері: для читання та запису у файлові системи їх потрібно монтувати в режимі читання / запису. Ви можете зробити це через adb shellбудь-який час ви повинні написати там (я не рекомендую залишити ці розділи в постійному режимі читання / запису), наприклад , оформивши mount -o remount,rw /systemдля /systemрозділу.

Встановіть свій Droid

Тепер перейдемо до конкретики. Я монтую файлову систему Android через ADB, використовуючи FUSE . Інструментом для цього є adbfs-без корінь . Скласти код легко, даючи там інструкції; після цього скопіюйте отриманий adbfsдвійковий файл у каталог у своєму $PATH. Потім створіть точку кріплення на своєму комп’ютері; у своєму прикладі я буду використовувати ~/droidдля цього. Тепер ми йдемо:

# Mount the Android FS:
adbfs ~/droid
# Unmount it again:
fusermount -u ~/droid

Щоб полегшити процес, я створив два псевдоніми:

alias mdroid="adbfs ~/droid"
alias udroid="fusermount -u ~/droid"

Ви, безсумнівно, вже здогадалися: mdroidозначає "mount droid", udroid"unmount droid".

Інший підхід до встановлення / демонтажу вручну - це використання Midnight Commander із певним VFS: mc-extfs-adb робить це. Версія, яку я спеціально адаптував для Ubuntu, доступна в області завантаження на IzzyOnDroid , де ви можете просто вибрати її (включені інструкції з встановлення).

Обидва варіанти мають свої плюси і мінуси: mc-extfs-adb займає досить тривалий час при першому доступі (в той час як він кешує всю структуру файлової системи) - але потім досить швидкий перегляд файлової системи (як це кешовано), лише уповільнює коли ви віддалено копіюєте / редагуєте файли. Використання adbfs безпосередньо запускається набагато швидше, але потім завжди «вагається» на секунду при перемиканні каталогів (оскільки це не кешує всю структуру, а читає лише за запитом). Я зазвичай віддаю перевагу останньому, але YMMV - отже, я дав вам обидва варіанти :)

( Джерело )

Доступ до зберігання телефону в Windows за допомогою інтерфейсу ADB

Провідник файлів Windows за замовчуванням не дає доступу до кореневих файлів Android. Для цього вам потрібно буде завантажити іншу програму (на свій ПК). У багатьох місцях (наприклад, цей посібник guidetech.com рекомендують Android Commander . Ще одна рекомендована програма для пошуку файлів - Droid Explorer .

( Джерело )


Метод №3

Цей метод використовує додаток та USB Tethering. Цей метод має коріння у цій відповіді (ця відповідь лише згадувала можливості, але не фактичне використання за кроками).

Порядок :

 1. Завантажте програму файлового сервера, яка дозволяє створювати сервер WebDav / FTP / SSH / Samba. Ви можете або переглянути цей список Izzy тут , або обрати їх саме , WebDav , FTP , Samba , SSH , Multifarious . Google - ваш друг, якщо жоден з них не допомагає.
 2. Наступні інструкції стосуються { WebDav , FTP } Ultimate (безкоштовно) та серверів Ultimate Pro (платно).

Використання WebDav Server Ultimate :

 1. Увімкнути Tethering через USB .
 2. Запустіть WebDav Server Ultimate .
 3. Перейти до Add -> WebDAV Server ->.
 4. Введіть будь-яке ім’я в Ім'я сервера . Виберіть номер порту, більший за 1024, який ви можете запам'ятати (наприклад, 5000) та введіть його у пункт « Виконати через порт» .
 5. У корінці документа виберіть, /щоб відповідати методу №1.
 6. Зніміть прапорець біля всіх параметрів. Ви можете вибрати запуск цього сервера автоматично, коли ви запускаєте цю програму. Для цього поставте прапорець Запустити безпосередньо, коли програма починає чистити . Натисніть Backклавішу один раз і виберіть Так, щоб зберегти настройки сервера.
 7. Натисніть один раз на щойно створений сервер і виберіть пункт Пуск / Стоп . Ви отримаєте діалогове вікно з інформацією Сервер запущений . Можна закрити додаток (включаючи сервер), ковзаючи лівою частиною значків у верхній частині програми та вибираючи Вийти . Зауважте, що не вибираючи Вихід, сервер продовжуватиме працювати, якщо явно не зупинено.
 8. Тепер ви можете використовувати процедуру, пояснену в Метод №1, для Windows або Linux. Зауважте, що для Windows адреса тепер буде, \\192.168.42.129@5000а для Linux - вона буде webdav://192.168.42.129:5000/.

Використання FTP Server Ultimate :

 1. Увімкнути Tethering через USB .
 2. Запустіть програму FTP Server Ultimate .
 3. Перейти до Add -> FTP Server ->.
 4. Введіть будь-яке ім’я в Ім'я сервера . Виберіть номер порту, більший за 1024, який ви можете запам'ятати (наприклад, 6000) та введіть його у пункт « Виконати через порт» .
 5. Зніміть прапорець біля всіх параметрів. Ви можете вибрати запуск цього сервера автоматично, коли ви запускаєте цю програму. Для цього поставте прапорець Запустити безпосередньо, коли програма починає чистити . Аналогічно виберіть Respawn (автоматичний перезапуск при збої сервера) .
 6. Перейдіть до Користувачів (поруч із Налаштуваннями вгорі), торкніться кнопки Додати , залиште ім'я користувача та пароль порожніми та поставте прапорець Автоматичний доступ до запису . Ви можете обмежити роботу ПК, вибравши примусовий перебування в корені документа .
 7. У корінці документа виберіть, /щоб відповідати методу №1.
 8. Натисніть Backклавішу один раз і виберіть Так, щоб зберегти настройки сервера.
 9. Натисніть один раз на щойно створений сервер і виберіть пункт Пуск / Стоп . Ви отримаєте діалогове вікно з інформацією Сервер запущений . Можна закрити додаток (включаючи сервер), ковзаючи лівою частиною значків у верхній частині програми та вибираючи Вийти . Зауважте, що не вибираючи Вихід, сервер продовжуватиме працювати, якщо явно не зупинено.
 10. Тепер ви можете використовувати процедуру, пояснену в Linux. Зауважте, що для Windows адреса тепер буде, ftp://192.168.42.129:6000а для Linux - вона буде ftp://192.168.42.129:6000/. Щоб відобразити ftp у Windows, дотримуйтесь наступних інструкцій з кроку 13.

Використання серверів Ultimate Pro : Зауважте, що для цього додатка потрібно встановити інші (безкоштовно) пакети.

 1. Увімкнути Tethering через USB .
 2. Запустіть додаток Сервери Ultimate Pro .
 3. Перейдіть на сервери . Торкніться +значка і прокрутіть вниз, щоб торкнутися FTP Native Server .
 4. Введіть ім'я , виберіть номер порту, більший за 1024, який ви можете запам'ятати (наприклад, 2121).
 5. У розділі LISTEN ON INTERFACE INTERFACE виберіть rndis0 -Ipv4 (192.168.42.129) .
 6. Поставте прапорець Почати безпосередньо при запуску програми .
 7. У розділі LOCKS встановіть прапорець Увімкнути блокування WIFI .
 8. На верхній панелі програми перейдіть до SPECIFIC і зніміть прапорець усе, крім Дозволити завантаження .
 9. У корінці документа виберіть, /щоб відповідати методу №1.
 10. Торкніться значка дискети для збереження налаштувань.
 11. Торкніться входу сервера один раз і виберіть « Пуск» .
 12. Тепер ви можете використовувати процедуру, пояснену в Метод №1 для Linux. Зауважте, що для Linux розташування мережі буде ftp://192.168.42.129:2121/.
 13. Для Windows виконайте кроки 1-11 у Способі №1 для Windows .
 14. Клацніть Підключитися до веб-сайту, який ви можете використовувати для зберігання своїх документів і зображень .
 15. Буде показано нове вікно з назвою Додати мережеве розташування . Клацніть Next -> Choose a custom network location -> Next.
 16. У розділі Інтернет або мережева адреса введіть ftp://192.168.42.129:2121/sdcard/та натисніть кнопку Далі . Ви можете замінити sdcard на зберігання .
 17. Поставте прапорець Увійти в систему анонімно та натисніть кнопку Далі . Введіть ім'я, щоб визнати це в майбутньому та натисніть кнопку Далі .
 18. Поставте прапорець Відкрити це мережеве місце, коли я натискаю кнопку Готово і натисніть кнопку Готово . З'явиться нове вікно зі вмістом пам’яті вашого телефону.
 19. Крок 14 методу №1 також застосовується тут.

Зауважте, що для сервера WebDav в серверах Servers Ultimate Pro налаштування аналогічні налаштуванням, описаним у вищезгаданих процедурах у Способі №3.


Про MTP-альтернативу

USB-файли передаються з ПК - без проблем з MTP.

Немає більше проблем з драйвером USB "MTP не знайдено" або "Неможливо знайти мої файли" - Підтримує Windows і Ubuntu GNU / Linux!

"MTP-Альтернатива" поділяє сховище цього пристрою як "Диск" до комп'ютерів через USB Tethering замість методу передачі файлів "MTP" для Android за замовчуванням і дозволяє уникнути 3 поширених проблем "MTP".

Про WebDav Server Ultimate

Безкоштовний, безпечний та повний сервер WebDAV! Додаток підтримує додавання декількох користувачів, має підтримку WebDAV через SSL / TLS (HTTPS) і може бути налаштовано для автоматичного запуску сервера WebDAV, коли ваш пристрій підключено до певної мережі WIFI!

Про FTP Server Ultimate

Безкоштовний, безпечний і повний FTP-сервер для передачі файлів за допомогою FTP-клієнта. Додаток підтримує додавання кількох користувачів, має підтримку FTPS Implicit / SFTP / SCP і може бути налаштовано для автоматичного запуску FTP-сервера, коли ваш пристрій підключено до певної мережі WIFI!

Про сервери Ultimate Pro

★★ Запускайте понад 60 серверів з понад 70 протоколами! ★★

Тепер ви можете запустити CVS, DC Hub, DHCP, UPnP, DNS, DDNS, eDonkey, Email (POP3 / SMTP), FTP-проксі, FTP, FTPS, FTPES, Flash Policy, Git, Gopher, HTTP Snoop, ICAP, IRC Bot , IRC, ISCSI, Icecast, LPD, балансир завантаження, MQTT, Memcached, MongoDB, MySQL, NFS, NTP, клієнт NZB, Napster, PHP, Lighttpd, PXE, Порт-форвардер, RTMP, Пульт дистанційного керування, Rsync, SIP, SMB / CIFS , SMPP, SMS, шкарпетки, SFTP, SSH, серверний монітор, Styx, Syslog, TFTP, Telnet, Time, Torrent Client, Torrent Tracker, Trigger, Unison, UPnP Port Mapper, VNC, VPN, Wake On Lan, Web, WebDAV, WebSocket, X11 та / або XMPP сервер!


Примітка:

 1. WebDAV може обмежити розмір файлу до 4 гігабайт.
 2. Передача файлів через WebDav, включена MTP-Альтернатива, не дуже чутлива і створила кеш розміром 800 Мб для мене в Android.
 3. 2. Проблема не виникала на Linux і працювала безперебійно.
 4. Я віддаю перевагу Servers Ultimate Pro з Native Server FTP. Для мене це працює бездоганно і для Windows, і для Linux.
 5. Я використовую лише adb push|pullкоманди методу №2 для передачі даних. Він згадується для висвітлення загальних варіантів як альтернативи.
 6. Якщо ви вкорінені, то ви можете перенести вперед сервери Ultimate Pro.
 7. Можуть бути методи, про які я ще не знаю. Будь ласка, опублікуйте їх як відповідь.

4
Все це - ШЛЯХ! занадто багато роботи для простої швидкої передачі файлів, це 2018 рік!
shinzou

@shinzou Вибачте за свій дискомфорт. Ви раді висловити свій жаль Google, Microsoft та всім іншим дурним ІТ-компаніям, які все ще змушують нас використовувати sh * ful протокол MTP або альтернативні рішення, як вище. Якщо ви можете скористатися більш простим рішенням, і зможете надати якусь цінну відповідь, а не критикувати інших, ви також можете запропонувати власну відповідь.
трейдер

9

Звичайно, є. Просто комфорт відрізняється в залежності від того, на якій ОС ви перебуваєте.

Я здебільшого використовую для цього. В Linux ви навіть можете таким чином змонтувати пристрій. Існує також кілька adbграфічних інтерфейсів, якщо ви віддаєте перевагу такі, як міжплатформна QtADB. Або ви можете використовувати командний рядок:

# Copy a file to the Android device
adb push some.file.ext /mnt/sdcard/some.file.ext
# Grab one from the Android device
adb pull /mnt/sdcard/some.file.ext some.file.ext
# similar for an entire directory
adb pull /mnt/sdcard /local/folder

Просто подбайте про те, що відповідають типи обох кінців: або обидва - це імена файлів (як у перших двох прикладах), або обидва - це каталоги (третій приклад). Суміші не зможуть.

Для того, щоб орієнтуватися (наприклад ls) зручним способом, використовуйте adb shell.

Якщо у вас на комп’ютері ще не встановлено ADB: Див. Чи мінімальна установка ADB?


Це досить цікаво - дякую! Я зіграю виставу, і якщо це станеться, я повернусь з тиком!
fostandy

Існують навіть деякі файлові менеджери, які пропонують вам для цього графічний інтерфейс. Ви можете ознайомитись з переліком моїх програм ADB ; знайдіть ці комп’ютерні програми в кінці сторінки.
Іззі

1
Для натискання або перетягування одного файлу обов'язково, але що робити, якщо я просто хочу створити резервну копію свого внутрішнього сховища: /
Шаян

1
@Shayan Якщо ви маєте на увазі "внутрішню карту SD": остання команда в моїй відповіді робить це. Якщо ви маєте на увазі місце, де програми зберігають свої дані ( /data/*), ваш пристрій потрібно вкорінити, а демон ADB працює в незахищеному режимі, щоб витягнути це.
Іззі

4

Так, ви можете спробувати знайти "альтернативу mtp" у Google Play або відвідати її сторінку нижче: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.clearevo.mtp_alternative

Він вимагає включення USB Tethering, тоді це досить просто.

Після того, як мої друзі і я зіткнулися з численними проблемами з "MTP драйвером не знайдено" і "Файл не відображається", я вирішив зробити додаток під назвою "MTP-Альтернатива", щоб вирішити цю проблему.

Зазвичай я використовую adb і для передачі файлів "технічних даних" - це добре працює. Але коли я використовую adb для надсилання медіафайлів, таких як фотографії, музику чи відео з ПК на Android - наприклад, на / sdcard / Картинки / або на / sdcard / Музику /, наприклад, додаток «Галерея Android» та «Музика» їх не показуватиме, і він виграв Не оновлюйте до перезавантаження (як Nexus 5, так і Galaxy Note 8). Використовуючи "MTP Альтернатива", додаток Галерея та Музика оновлюють нові додані файли миттєво без перезавантаження. Крім того, якщо на телефоні створено новий медіа-файл або файл даних, просто натиснути «F5» у папці ПК оновиться, щоб показати їх.


Я успішно використовував цю програму для передачі 26 Гб зі свого телефону OPO під керуванням 5.1.1 на ПК з Windows 8.1 x64. Однак він використовує WebDAV, і це обмежує кожен окремий файл 50MB (інакше це створить помилку "0x800700DF: Розмір файлу перевищує допустимий ліміт"). Щоб збільшити ліміт, дотримуйтесь інструкцій тут: support.microsoft.com/en-us/kb/900900
ikjadoon

0

Я використовую adbпід Ubuntu 16.04.

Це значно швидше, ніж MTP (не встиг, але я б сказав, приблизно 15 разів).

Щоб встановити його, ви можете майже слідувати інструкціям, доступним в Інтернеті

https://www.howtogeek.com/125769/how-to-install-and-use-abd-the-android-debug-bridge-utility/

https://www.xda-developers.com/install-adb-windows-macos-linux/

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.