Зміна чутливості обертання екрана


13

Я часто опиняюсь у неправильному режимі екрана (пейзаж та портрет), і мені здається, що затримка перемикання дуже дратує. Я хотів би, щоб мій телефон був набагато більш чуйним, коли я повертаю його (як iphone) ... Чи знаєте ви про якісь додатки / налаштування для досягнення цього?


Який у вас телефон?
Матвій читати

Рідкий метал Acer (користувальницький rom Metalounay 1.3 - Використання ADW Launcher)
Пітто

Оновлення: я перебуваю на Gingerounay 2.5.1 - Використання Go Launcher: та сама "проблема"
Пітто,

Відповіді:


2

Я шукав те саме, і, на жаль, не придумав багато нічого. Те, що я вирішив, - це вимкнення автоматичного повороту і використання його лише для додатків, де мені справді потрібна ротація. Я пам'ятаю, що там було додаток, який дозволяє встановлювати та вимикати автоматичне обертання на основі програми. Я вважаю, що це називається Smart Auto-Rotate.


1

Частина того, що написав jlehenbauer, є правильним у тому, що ADW дає лише можливість автоматичного обертання або збереження домашнього екрану в портретному або ландшафтному режимі. Залежно від того, скільки домашніх екранів і які віджети та типи віджетів, папок тощо у вас на домашньому екрані, він визначатиме об'єм пам'яті, який потрібен вашому домашньому екрану, і скільки часу потрібно для оновлення, коли він обертається між пейзажем і портретом, а отже, як швидко це робить. В iPhone немає віджетів (основна причина), і тому це швидше робити. Завдяки деяким віджетам HTC Sense фактично блокує головний екран у портретному режимі і не дозволяє вам його змінити.

В даний час я використовую Go Laucher, де я пережив те, що ви говорите - головний екран, що оновлює орієнтацію, однак, як зазначено, ви можете прискорити це, видаливши віджети, особливо будь-які прокручувані. Спробуйте налаштувати один із домашніх екранів як порожній, а потім подивіться, наскільки швидше він переключиться між двома станами. Єдиний раз, коли у мене є варіанти чутливості, і більше, ніж просто портрет, пейзаж або авто для головного екрану, є цианогенний диск. Однак ви б дивились на вкорінення. Я не перевіряв усі доступні програми запуску, тому можливо, ви можете знайти кращу альтернативу.

Що стосується вбивць додатків - більше не потрібно, якщо у вас є негідний додаток (у такому випадку серйозно пропонуйте зняти його повністю), все, що вони роблять, - це вирядити акумулятор.


-3

Дійсно, єдине, що ви могли зробити - це заблокувати обертання екрана в меню "Налаштування / Дисплей", тому вам не доведеться мати справу з обертанням або починати звільняти місце на своєму пристрої.

Цей процес буде опікуватися наявною пам'яттю, тому якщо у вас багато запущених речей, він буде млявим.

Раніше iPhone був швидким, тому що він не мав можливості запускати речі у фоновому режимі, а оскільки здобувши цю здатність, він виявив подібне спотикання. Хороший додаток допоможе, і я раз у раз виявляю, як видаляти старі, невикористані програми, і сприяє швидкості роботи системи.


2
Це не відповідь на моє запитання ...
Пітто,

ви попросили способів зробити ваш телефон більш чуйним. Звільнення пам'яті - найкращий спосіб зробити це навколо, і допоможе деяким функціям обертання. Але, якщо мигати ром, який зосереджується на швидкості системи, не дуже багато можна зробити.
jlehenbauer

1
"Зміна чутливості до обертання екрана" та "Я хотів би, щоб мій телефон був набагато більш чуйним, коли я його обертаю" є цілком зрозумілими, сподіваюся :) Це пов'язано саме з тим, коли я перевертаю телефон і екран перетворюється занадто від пейзажу до портрета чи навпаки.
Пітто

2
Якщо ви все ще рекомендуєте додатків, то, можливо, вам варто повернутися до свого iphone ...
bytebender

1
Я б хотів, щоб я міг би спростувати це чимало разів (шкода, що я ще не маю репутації, яка б це сприйняла). Перш за все, це не дає відповіді на питання. ОП запитав, як змінити затримку між обертанням телефону та екраном НАЧАЛО для обертання. По-друге, НЕ рекомендують додатків програми. Крім того, ні в iPhone, ні в андроїдів середнього та високого діапазону не виникає проблем із тим, що саме обертання відстає ...
Razor Storm
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.