Завантаження програм занадто повільно


11

Кожен раз, коли на моєму Galaxy S додаток виходить, мій телефон вібрує, через 15-25 секунд він трохи вібрує, показує повідомлення про помилку і запитує, чи хочу я закрити додаток чи чекати. Я не знаю, чому це займає так довго. Я сам розробив додаток і помітив, що той самий додаток моментально врізався в тренажер для android, в той час як на моєму телефоні буде потрібно дуже багато часу. (Я не думаю, що це тому, що ПК швидший, тому що сама програма працює повільніше на ПК, просто збої швидше)

Це часом дуже дратує, оскільки деякі програми, які я регулярно використовую, виходять з ладу, і мені завжди доводиться довго чекати. Тому я задумався, чи є спосіб змінити це чи це однаково на всіх телефонах Galaxy S / Android.


4
У вас є GT-i9000? Чи є у вас вбивці завдань чи щось, що може вплинути на це?
Матвій читайте

так, у мене є gt-i9000, і ні, я не маю жодних вбивць завдань.
LittleEwok

Відповіді:


3

Я міг би вирішити проблему, оновивши до новітньої прошивки з Kies. Тепер мій номер збірки FROYO.XXJQ3 і все працює як слід.


Мій Galaxy S все ще сповільнюється з часом, але я зрозумів, що це допомагає стерти кеш dalvik з меню відновлення. Наступне завантаження займає приблизно. 10 хвилин, але телефон працює приємно і швидко знову після цього.
LittleEwok
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.