Lollipop - кілька облікових записів Google, встановлення за замовчуванням


18

У мене є два облікові записи Google - один особистий, один для роботи. Я додав робочий рахунок останнім часом, і, здається, він відображається як стандартний для ОС та програм, які я встановлюю. Я хотів би, щоб особистий обліковий запис, який я додав спочатку, був типовим обліковим записом Google для його пристрою.

Чи можу я змінити це, не виймаючи обох облікових записів і додавати їх знову в зворотному порядку?

Редагувати: для уточнення - хоча кожна програма запитає, який обліковий запис я хочу використовувати, я не про це запитую. Я запитую, чи ми можемо змінити, який обліковий запис пристрій вважає основним, а для цього, який обліковий запис відображається першим. Можна подумати, що перший обліковий запис Google, доданий до пристрою, буде за замовчуванням, але замість цього він, здається, використовує останній.

Відповіді:


5

Усі програми, які використовують внутрішню систему облікових записів Google, повинні запитати, який обліковий запис Google вони повинні використовувати під час першого запуску.
Сюди входять ігри, але виключаються веб-сайти, оскільки вони не використовують жодної системи Android.


3
Якщо ви вже вибрали програму за замовчуванням для програми та хочете скористатись іншим, ви можете спробувати очистити дані для додатка (будьте обережні, хоча це фактично видалить усі дані для цього додатка). Якщо ви очистите дані, а потім відкриєте додаток, він повинен запитати, що таке за замовчуванням.
Райан Конрад

3

Коли ви відкриєте ігровий магазин або будь-яку програму google, виберіть між обліковими записами, які ви ввійшли в систему, проведіть пальцем зліва, щоб відкрити параметри, а потім торкніться свого імені акаунта. Потім ви побачите всі акаунти, з якими ви ввійшли в систему. Тепер виберіть той, який хочете використовувати.


3
Правильно, вони просять. Однак вони спочатку замовчують неправильний рахунок. Мені цікаво, як змінити, який обліковий запис з’явиться першим.
Дека

2

Мені довелося видалити облікові записи, поки мій улюблений не опинився вгорі списку. Я додав пару назад, і мій новий дефолт не порушив.


0

Ну найкращим вибором є резервне копіювання програм за допомогою програми резервного копіювання, а потім переключення облікового запису та відновлення програм. Програми можуть попросити вибрати обліковий запис зараз, і ви можете вибрати правильний.

Ще одна ідея - створити резервну копію всіх програм і очистити дані магазину Play і Google Play-сервісів та знову відкрити магазин Play. Тепер ігровий магазин запитає, з яким обліковим записом синхронізувати. Ви можете вибрати правильний рахунок. Я не знаю, як це вплине на інші програми. Їх треба зняти. Тому спочатку скопіюйте резервну копію.


0

Кожен додаток google має меню для вибору облікового запису Google, який ви хочете використовувати. Однак, оскільки ви додали останній обліковий запис туроператора, це змінило ваше ім'я в контактах, а отже, і на імені облікового запису на панелі дій (TopMenu). Тому ви можете просто змінити своє ім'я в контактах на своє ім'я. Я думаю, що це те, що ти шукаєш.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.