Краща клавіатура на Nexus One?


11

чи є якийсь простий спосіб отримати кращу клавіатуру на Nexus One? Клавіатура за замовчуванням має можливість невеликих кнопок, і це важко використовувати.


можливий дублікат альтернативних клавіатур
Arda Xi

дивіться також: телефони із вбудованими клавіатурами QWERTY android.stackexchange.com/questions/187/…
Michael Paulukonis

Відповіді:


4

Там є маса програм для клавіатури - ознайомтеся з ринком як безкоштовних, так і платних.

Я ненавиджу натискання та натискання, і доступні принаймні дві віртуальних клавіатури:

Swype - мій улюблений, але поки що це лише обмежена версія бета-версії для Android. Може, знову….

ShapeWriter - хороший замінник ... але це поза ринком через реорганізацію компанії після злиття (діти, ЦЕ саме тому FLOS - це хороша ідея). Натисніть на Google, і ви знайдете кількох людей, у яких доступна .apk. Ось один (станом на 2 вересня 2010 р.).

JetKeys - один із найдивніших, що я бачив. Не планер - натисніть по центру клавіші, а потім пересуньте в напрямку, щоб вибрати альтернативні символи. Чудова ідея, дивна у використанні.


У мене є ще кілька записок у публікації в блозі.


Неможливо отримати Swype через бета-версію. Хотілося б спробувати програміст, але мені дуже не подобається завантажувати програмне забезпечення, якого немає на ринку. Тож це питання досі не вирішене.

Існує ще одна віртуальна клавіатура ковзання пальця під назвою SlideIT.
Лежати Райан

Отримати бета-версію Swype не складно, але потрібно зареєструватися. Потім просто завантажте та встановіть .apk Swipe Installer і дозвольте йому зробити свою справу.
Нік Діксон

2

Щойно оголошений Android 2.3 має значно вдосконалену клавіатуру. Nexus One майже напевно отримає пряники, і швидше, ніж більшість.

Однак зараз ви можете отримати клавіатуру пряників на телефоні. https://market.android.com/details?id=com.moo.android.inputmethod.latin.free


Відео клавіатури пряників тут, для тих, хто любить їх побачити, перш ніж спробувати: androidguys.com/2010/12/07/hands-gingerbread-keyboard
GAThrawn

тепер більше не потрібно вкорінюватись, щоб встановити клавіатуру пряників на попередньо пряникові телефони: market.android.com/…
Lie Ryan

Класно. Дякую @Lie. Я відповідно оновив свою відповідь.
але

1

У розробників XDA повинні бути деякі речі ( http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=560 ), просто пройдіть пошук за цим посиланням. Я бачив, як дроїдні клавіатури плавають навколо, і я думаю, що хтось переніс для Nexus.

Я б також перевірив Swype (потрібно зайти на їхній веб-сайт, щоб отримати його http://www.swypeinc.com/ ) та Swiftkey Beta (можна завантажити з ринку. Обидва це найкращі клавіатури, якими я користувався, оскільки вони обидва дозволяють швидко набирати текст і не надто дратують пропозицій.0

Я рекомендую клавіатуру ThickButtons, якою я користуюся протягом багатьох років. Безкоштовний інструмент, і він використовує алгоритм прогнозування тексту для збільшення найбільш ймовірних клавіш для наступного символу. Дійсно добре для моїх жирних пальців і великих пальців.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.