Програма Linux для передачі файлів з / на Android-пристрій?


12

Чи знаєте ви, чи існує програма Linux (можливо плагін nautilus) для передачі файлу з / на Android-пристрій? На мій погляд, це програма, яка робить "adb push", "adb pull" та "adb shell ls" на задньому плані та має графічний інтерфейс.

Дякую,

Відповіді:


6

Є QtADB, який використовує adb.

Ви також можете встановити SSH або ftp-сервер на телефон, а потім використовувати Nautilus за допомогою ssh: // ip-or-name-of-your phone / або ftp: // ip-or-name-of-your-phone / URL-адреси (ви можете створити закладки в Nautilus). Класна річ у стандартному сервері SSH або ftp на вашому телефоні - це те, що вам не потрібно встановлювати на комп'ютер нічого особливого.

Я використовую QuickSSHd по телефону, але є й інші SSH-сервери (шукайте ринок, будь ласка).

Сервери Ftp, які я знаю, це SwiFTP і FTPServer . Я ще не тестував їх з Наутілусом, але вони повинні працювати.


A ++ до QtADB. Це дуже приємно.
Мохаммед Могімі

4

Якщо ви встановите Eclipse за допомогою Android SDK, існує перспектива під назвою DDMS, яка включає провідник файлів. Ви можете легко скопіювати файли з / на пристрій за допомогою цього інструменту, який використовує adb push / pull у фоновому режимі.

Ще один спосіб - просто від'єднати SD-карту від телефону та використовувати її як масове зберігання. Але в цьому режимі ви можете отримати доступ лише до SD-карти, і режим налагодження повинен бути відключений, що може дратувати, якщо вам потрібно, щоб пристрій перебувало в режимі налагодження для розвитку.


2
Відключення режиму налагодження не потрібно на деяких (більшості?) Телефонах.
Матвій читайте

Гаразд, я подумав, що лише один із цих двох варіантів можна використовувати одразу, але ви маєте рацію, одночасно можна використовувати режим масового зберігання та налагодження SD
jmbouffard

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.