Чи можна налаштувати обліковий запис Google лише для Gmail?


17

Як зазначається в заголовку, чи можна налаштувати обліковий запис Google на пристрої Android таким чином, щоб він використовувався лише для доступу до Gmail?

У мене на телефоні встановлено кілька додатків з великого G (очевидно, смію сказати), а саме Gmail, Play Store, Maps, Keep і так далі.

У мене також є три різні облікові записи Google, головна мета цього - необхідність мати різні адреси електронної пошти. Давайте назвемо "A" головним обліковим записом (той, який я також використовую для інших служб Google, таких як Play Store, Контакти, Календар тощо) та "B" & "C" решта двох, які використовуються лише для електронної пошти.

Я хотів би встановити "B" і "C" так, щоб вони використовувалися лише з додатком Gmail, і не з’являлися в будь-якому іншому додатку Google, де вони не потрібні і не потрібні. Чи можна це зробити?

Я вже налаштував їх на синхронізацію з Gmail, а не на інші речі, такі як контакти та календарі, але це не те, що я хотів би досягти. Я хочу, щоб вони вийшли з дороги там, де вони не потрібні.


1
Але якщо ви зробите, як ви сказали, у вас є (зніміть прапорці з того, що ви не хочете синхронізувати), вони в значній мірі виходять з шляху. якщо ви не отримаєте сповіщення, зайвого вмісту ви не побачите. Ви нічого не побачили нічого зайвого, поки не вручаєте його вручну. За замовчуванням кожен додаток використовуватиме лише один обліковий запис, який ви створили для свого основного облікового запису. Я використовую два акаунти на своєму телефоні з вибраними елементами, встановленими для синхронізації, а іншими - ні. У мене ніколи не було проблем із тим, щоб вторинний обліковий запис перешкоджав.
Новокаїн

Відповіді:


12

Я знайшов рішення для своєї проблеми, яка чудово працює.

Встановивши останню версію додатка Gmail, я виявив, що коли я переходжу до програми Settings > Account > Add account, я можу налаштувати загальну адресу електронної пошти (тобто необов'язково одну з Gmail), яка буде використовуватись із зазначеним додатком. Він підтримує протоколи IMAP та POP3.

введіть тут опис зображення

(вибачте за італійську, але все-таки це має бути зрозуміло).

Я припускаю, що ця функція мала використовувати електронні адреси від інших постачальників всередині додатка Gmail, але вона приймає будь-яку конфігурацію електронної пошти, навіть Gmail.

Тому я вибрав IMAP для своєї другої та третьої електронних адрес, і тепер я можу отримати доступ до цих облікових записів лише для Gmail; таким чином вони не зможуть потрапити на шляху інших програм.

У довідковому центрі Google я знайшов налаштування, необхідні для налаштування облікового запису IMAP на зовнішньому клієнті, який я використав. Я звітую про них тут для повноти.

Щоб налаштувати додаток "Електронна пошта" на пристрої Android для доступу до Gmail, просто виконайте наведені нижче дії.

1. Enable IMAP in your Gmail settings.
2. Open the Email application.
3. Tap Menu and the Settings
4. In the top corner, tap  select Next to get started with setup.
5. Enter your full Gmail address and password, then select Next.
6. On the next screen, you can give the account a nickname and choose the name to display on your outgoing messages. Tap Done.

І ви закінчили. Ви можете перевірити свої настройки з подання "Вхідні", торкнувшись Меню, виберіть Обліковий запис, а потім перейдіть до Установки сервера.

Incoming settings
IMAP server: imap.gmail.com
Port: 993
Security type: SSL (always)

Outgoing settings
SMTP server: smtp.gmail.com
Port: 465
Security type: SSL (always)

Тепер, коли ваш обліковий запис налаштовано, дізнайтеся, як дії вашого клієнта синхронізуються з Gmail.


Дивовижний. Я не мав уявлення, що це можливо в додатку GMail. Це має бути перша відповідь! :)
Мунім

6

Додаючи обліковий запис Google або навіть згодом (з налаштувань облікового запису), ви можете вибрати вміст і послуги для синхронізації. Ви можете вибрати лише Gmail, залишивши в спокої всі інші сервіси, які вам не потрібні, як Google+, диск, аркуші, документи тощо.

Не потрібно налаштовувати стороннього клієнта електронної пошти. Усі (більшість) додатків Google знають про цю функціональність і працюватимуть коректно.


1
Дякую, це я вже зробив, але я хотів, щоб ці облікові записи мали доступ лише до Gmail, а не до інших додатків, а не просто синхронізувати їх. Це не справжнє рішення, але воно все одно працює як спосіб
подорожі

1

Просто використовуйте AOSP / альтернативний клієнт електронної пошти для другого облікового запису, а не додавати інший обліковий запис у свій телефон, просто використовувати його для пошти. Ви також можете автоматично пересилати свої листи до свого основного облікового запису та мітити їх за своїм бажанням.


1

Це не дуже пов’язано з Android, але ви згадали, що використовуєте ці акаунти лише для електронної пошти. Будь ласка, дивіться це та це посилання .

Можна надсилати та отримувати листи з різних адрес, використовуючи лише головний рахунок, і тому вам не потрібно буде додавати окремі облікові записи на свій Android-пристрій.


1

Використання "акаунта електронної пошти IMAP" замість "Облікового запису Google" чудово працює, якщо електронна пошта - це єдине, що вам потрібно.


0

Використовуйте сховище F-Droid, щоб встановити K-9 Mail. ( https://f-droid.org/repository/browse/?fdid=com.fsck.k9 ). Таким чином, вам не потрібно використовувати обліковий запис Google для установки поштової програми, і, поки ви отримуєте доступ до GMail через додаток, який не є Google, ви також можете скористатися додатковими функціями K-9, такими як підтримка OpenPGP ( https: // f-droid.org/repository/browse/?fdid=org.thialfihar.android.apg ).


1
@samsung ваш коментар неточний. По-перше, обліковий запис Google такий же, як і gmail. По-друге, і найголовніше, що ОП прагне використовувати додаткові облікові записи Google для gmail Тільки, а не навпаки, як ви заявили.
Новокаїн

0

Як ви вже згадували, що ви використовуєте Kit-Kat, просто відкрийте альтернативний клієнт електронної пошти, як сказав користувач87790. Він просто надходить як окремий додаток, названий електронною поштою. Відкрийте додаток. Виберіть додати нове в нижньому лівому куті з додаванням нової позначки (плюс знак олівцем). Додати новий рахунок, введіть дані свого облікового запису. Додайте обидва облікові записи b і c таким же чином, як ви ввели пароль із електронною поштою в додатку Gmail. Якщо ви хочете бачити електронні листи від B a C окремо, просто виберіть обліковий запис зі спадного меню. Або якщо ви хочете переглянути все з обох облікових записів, виберіть у спадному меню комбінований вигляд.


-1

Це дуже добре можливо. Увійдіть із цим обліковим записом лише через додаток gmail, і він не синхронізуватиметься ні з чим іншим.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.