Чи можна відображати псевдоніми у списку контактів?


14

Чи можна використовувати прізвиська замість імен та прізвищ як відображуваного імені контакту у списку контактів та / або перегляду вхідних / вихідних дзвінків?

Пристрій - Samsung Galaxy S 2.

Редагувати: щоб було зрозуміло, я б не проти встановити альтернативну програму контактів, якщо немає іншого способу зробити це за умовчанням.


Який у вас пристрій?
Метью читайте

@Matthew Samsung Galaxy S 2. Не думав, що це має значення, але якщо це так, будь ласка, додайте його як тег (я не можу, реп. Занадто низький).
Дуб

2
Більш важливим є те, що у S2 є TouchWiz, який має модифіковану програму Контакти.
Матвій

Своїм Samsung Galaxy 5 я можу додати псевдонім до контакту, і він буде показаний у списку з цим прізвищем до тих пір, поки він не має ні імені, ні прізвища ... Боюся, це не гарне рішення ...
Ніколас

Відповіді:


1

З програмою за замовчуванням для контактів це неможливо. Спробуйте Перейти Контакти, який є багатим додатком для відображення контактів.

Хоча шукана функція доступна на контактному дисплеї MIUI ROM за замовчуванням . Якщо ви вкоренили свій телефон, розгляньте можливість встановлення MIUI.


Я спробував перейти "Контакти", але не побачив жодної опції, щоб відобразити прізвиська ...
Дуб

0

У моєму випадку я вирішив включити прізвиська в поле FirstName у такому форматі (без квадратних дужок):

[Firstname] ([Nickname]) [Lastname]

Якщо встановлено програми " Контакти" (це безкоштовно), ви можете знайти контакт за будь-яким збігом імені, прізвища чи прізвиська.


Насправді програма контактів TouchWiz вже дозволяє мені знаходити контакти за псевдонімом, вона просто не відображає її, в чому проблема.
Дуб

Я знаю, але ця порада в першу чергу стосується іменування контактів, а "Перейти до контактів" - лише приклад використання.
Геній

0

Використовуйте DW Contacts & Phone Dialer , він дозволяє відображати по ніку, проте SMS-додаток все одно відображатиметься повне ім’я.


1
Ви не проти пояснити, як? Я зміг сортувати за псевдонімом, але не зміг його побачити у списку ...
Дуб

-3

Так, ви можете створити програму для цього. Це дуже хакітний підхід - використовуйте ContentProvider для обміну іменами + прізвища ніками. Таким чином ви нічого не втратите.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.