Розумний замок більше не працює з надійними місцями


25

Я використовував смарт-замок із надійними місцями з моменту прибуття, і він працює чудово. Без помітних змін він перестав працювати. Моє місце розташування відображається на картах саме там, де я перебуваю, але перебуваючи в одному з моїх надійних місць, все одно змушує мене набрати ключ пропуску.

Я спробував увімкнути місце розташування, точність, перезавантажив телефон тощо, але не пощастило.

Будь-які ідеї, як це виправити?


Це почалося траплятися і з моєю дружиною, і зі мною точно в один і той же час. Повинно бути помилкою в Play Services.
байнези

Відповіді:


3

Це може бути пов'язане з цією проблемою: Випуск № 79735: Функція смарт-блокування (довірене обличчя / пристрій) не працює, коли екран вимкнено за допомогою команди відключення екрана програмного забезпечення (DevicePolicyManager.lockNow)

Коротше кажучи: смарт-блокування вимикається, коли будь-який додаток використовує "м'яке вимкнення живлення", тобто ваш екран вимкнено програмою або будь-яким іншим способом, за винятком апаратної кнопки або звичайного тайм-ауту.

Зауважте, що в такому випадку малий пульсуючий круг навколо символу блокування (внизу екрана блокування) відсутній, оскільки всі варіанти розумного блокування відключені (наприклад, довірені обличчя також більше не працюють).


Це виглядає «перспективно». Я зараз прийму :) дякую
chwi

1
Я бачу цю проблему, хоча натискання апаратної кнопки живлення НЕ виправляє її. Проблема почалася лише кілька днів тому.
Кріс

Це щойно почалося зі мною в минулому місяці, і мій телефон завжди вимикається із екрана через час очікування екрана або мене натискає кнопку живлення. У мене немає програм, які використовують м'яке вимкнення живлення, принаймні, навмисно ...: - \
dash-tom-bang

0

Це може бути проблемою з мобільним зв’язком для передачі даних. Ваш телефон може не отримувати достатній сигнал GPS для ідентифікації та довіри до місцезнаходження. Спробуйте підключитися до мережі Wi-Fi, якщо ви перебуваєте в "Довіреному місці" для кращого з'єднання даних. Я зіткнувся з подібною проблемою і працює добре, коли я підключений до WiFi.


2
Я завжди на wifi на своїх надійних місцях. Спробували повороти, якщо не так, але успіху немає
chwi

У мене така ж проблема, за останній тиждень або близько того. Він стабільно не працює належним чином на роботі, а вдома - це лайно. Я підключений до wifi в обох місцях.
Асмор

Я завжди хотів, щоб воно використовувало моє з'єднання Wi-Fi як довірене місце, на жаль, схоже, це не так, як це працює, як коли я перебуваю на своєму Wi-Fi, він вважає, що я перебуваю в іншому місці, ніж в тому, що я на!
dash-tom-bang

0

Ананомічний плакат надіслав мені це;

Вимкніть керування пристроями Android у налаштуваннях / безпеці та спробуйте смартблок знову. Якщо це знову працює, ви навіть можете повернути управління пристроєм

Здогадаєтесь, він не хотів зареєструватися, щоб зареєструвати відповідь? Не можу підтвердити це, оскільки я не матиму свій телефон раніше, ніж через пару днів


Це для мене це не виправляє. Де я знаходжу щось подібне до того, що описано в публікації, - це Налаштування-> Безпека-> Адміністратори пристроїв (Перегляд або деактивація адміністраторів пристроїв) -> Диспетчер пристроїв Android (Дозволити Диспетчеру пристроїв Android заблокувати або видалити загублений пристрій). Якщо це не встановлено, я все ще отримаю запит на код розблокування. Я навіть встановив місце розташування у свого сусіда, який працював у минулому, але це не працює і зараз.
Даш-Том-Банг
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.