Вам потрібен легкий автомобіль для прослуховування музики?


10

Ось конкретно те, що я шукаю.

1) Я хотів би можливість використовувати керування рухом / пальцем для пропускання треків. Це набагато простіше, ніж знайти кнопку на сенсорному екрані для зміни доріжок.

2) Можливість або запобігти блокування екрану, або керувати гравцем із блокувального екрану. Я не заперечую, якщо мені потрібно натиснути кнопку живлення, щоб змусити екран прокинутися, але, як тільки це зробити, я хотів би мати можливість керувати музичним плеєром, не проходячи блокування екрана Android. Я бачу, що це відбувається через певний тип музичного додатку, або якийсь додаток, який дозволяє мені контролювати, які програми не дозволяють блокувати екран.

У мене вбудований Samsung Captivate (Galaxy-S) з користувальницьким варіантом ROM 2.2.2.

Відповіді:


10

Перейдіть на завантаження PowerAmp . Кращі $ 5, які я коли-небудь витратив на додаток.

Він включає елементи керування блокувальним екраном, і я впевнений, що ви можете налаштувати жести блокувального екрану, щоб робити все, що завгодно. Я підтверджую це справді швидко на моїй установці.

Редагувати: підтверджено на жестах блокувального екрану. Проведення вліво і вправо над графікою альбому за замовчуванням пропустить доріжку вперед і назад, з будь-якої точки програми або на блокувальному екрані.


Чи дозволяє мені надсилати аудіо на головний блок папуги bluetooth? Я люблю це.
Пітто

@Pitto - Не знаю, я не використовую гарнітуру BT, тому я, очевидно, ніколи не пробував цього. Як заявив Шанс у своєму коментарі, вони пропонують 15-денну безкоштовну пробну версію, тож ви насправді нічого не втрачаєте, даючи це зробити.
newuser

Я злежуся з цього крісла зі своєї лінивої *** і D: Дякую!
Пітто

Я зараз його використовую. Прекрасне додаток. Ви знайшли спосіб призупинити його, окрім кнопки паузи чи виймання навушників? Я хочу мати змогу призупинити його, не шукаючи кнопки на екрані.
Шанс
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.