Як відтворювати MP3 з мого Dropbox?


17

У мене є Dropbox додаток на своєму Droid, і він може "завантажувати" файли в локальну пам’ять на телефон, але чомусь програма музичного плеєра не може бачити ці файли.

Як змусити додаток, що відтворює музику, бачити mp3 у своєму Dropbox? Чи є альтернативний спосіб я подумати про проблему або синхронізувати файли?

Відповіді:


12

Завантажте програму під назвою Rescan Media з ринку, запустіть її та поверніться до свого музичного плеєра. Музика, яку ви завантажили з Dropbox, тепер має відображатися. Є й інші способи змусити цю медіа-синхронізацію (відключити / перезавантажити SD слід це), але ця програма робить це лише натисканням кнопки.


продовжує збої на моєму пристрої: - / (samsung galaxy s7)
Bamboomy

5

У Dropbox просто додайте MP3 у вибране, і вони стануть доступними у складі додатка Google Play Music (випробувано в Android ICS)

Улюблений


1
Це працювало для мене, але після завантаження останнього Dropbox він більше не робить. Тепер, навіть якщо я вподобав mp3-пісню на Dropbox і відтворював її у програмі Dropbox, вона не відображається ні в музичному плеєрі телефону HTC, ні за замовчуванням, ні в Google Play Music.
wisbucky

Я бачу. У цьому випадку після натискання на пісню вона буде завантажена. Після його збереження додаток Play Музика повинен бачити це.
ejboy

3

Якщо ви експортуєте мелодії на SD-карту, а не музичний додаток, вони відображатимуться прямо у музичному плеєрі. Лише трохи дратує, що вам доведеться робити їх по черзі, а не як група.

Dropbox> Більше> Експорт> Зберегти на SD-картці> виберіть папку Music


2

PowerAmpЗдається, зможе сканувати файлову систему автоматично. Принаймні, коли я відкрив його, усі мої аудіофайли, доступні в автономному режимі (незалежно від формату, у мене є багато файлів WAV та M4A), відтворювалися, тоді як рішення з RescanMedia (серед інших) не працювало.

Версія для Android 5.0.1. Dropbox та PowerAmp - з 13.12.2015. Коштує 4 євро (є 15-денний пробний період), але мені це варто того.


працював і на мене ...
Bamboomy

1

Деякі з більш просунутих музичних плеєрів мають можливість переглядати медіа з телефону.

В програмі PlayerPro ви можете виконати Меню-> Установки-> Музична бібліотека-> Оновити медіа-магазин

Після цього слід відобразити будь-яку музику, додану з моменту останнього сканування.


Ненавиджу бути критиком тут, але PlayerPro повідомляє, що більше не зможе оновити mediastore з 4.4 та видалить підтримку (це зробить це, коли медіа буде додано на sd-карту, але у мене її немає (поки що ) у моєму пристрої ...)
Bamboomy

1

Ви можете легко зробити це за допомогою кросплатформенного плеєра Online Dropbox, просто завантажте mp3, створіть обліковий запис у цій службі та насолоджуйтесь цим!

http://www.online-playlist.com/dropbox-player.html

введіть тут опис зображення


Ви приєднані до цього сайту?
Firelord

Ні, я ні, я просто користуюся послугою і мені це дуже подобається.
Олексій Лаврик

1

Ви можете використовувати Dropsync на своєму пристрої Android, щоб синхронізувати пристрій із папкою музики на Dropbox.

У Dropsync ви з’єднуєте папку свого пристрою з папкою на Dropbox. Потім ви вибираєте з декількох варіантів того, як ці парні папки повинні синхронізуватися.

Я з'єдную папку "Музика" на Dropbox із папкою "Музика" на моєму пристрої. У Dropsync я використовую налаштування "Завантажити дзеркало", так що будь-які зміни, внесені в Dropbox (додавання пісень, видалення пісень), синхронізуються з моїм пристроєм, але зміни на моєму пристрої не вплинуть на мою папку Dropbox.

Потім акція Google Music Player дивиться папку «Музика» мого пристрою та автоматично оновлює музичну бібліотеку.


1

У спадному списку просто натисніть стрілку праворуч від потрібного mp3-файлу та скористайтеся опцією "експортувати", а потім збережіть його на пристрої. Зроблено.


Справді. Я просто додам, що тривале натискання папки перед експортом дозволяє експортувати всі файли у цій папці одночасно.
Мерк

0

Чи є альтернативний спосіб я повинен подумати про проблему

Так. Нещодавно я почав використовувати додаток під назвою Beat , який після авторизації з Dropbox має можливість "передавати" (можливо, фактично завантажувати та відтворювати) файли з ваших папок Dropbox.

Наразі це працює дуже добре.

Найкраще, що мені не потрібно включати комп’ютер, як цього вимагають інші програми для медіа-серверів.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.