Чи можу я використовувати Gmail у режимі офлайн?


28

Чи можна завантажувати нові електронні листи з облікового запису Gmail під час роботи в режимі онлайн, а потім читати їх у режимі офлайн? Чи можна писати електронні листи в режимі офлайн, які надсилатимуться в Інтернеті?

Відповіді:


22

Так. І не тільки для папки "Вхідні", але вхідні та надіслані можуть бути єдиними папками, синхронізованими за замовчуванням.

From within the android gmail client:
Press menu
select more
select settings
scroll down and select labels
change the number of days from which you want messages kept on the phone
change individual labels (effectively folders) to none, this number of days, or all

ПРИМІТКА. Ця відповідь була написана про застарілу версію програми gmail, яка продовжує змінюватися у своєму користувальницькому інтерфейсі з часом. Відповідь не буде оновлюватися, щоб відстежувати цю еволюцію, оскільки в будь-який час існує кілька версій, які поводяться по-різному, і це, зрештою, важлива ідея, а не конкретні кроки.


Гарний улов, чувак. Я цілком не помітив цього.
новокористувач

2
Ви мали правильну ідею, майже опублікували її як коментар до свого. Ой, треба пам’ятати, щоб забрати мій телефон із режиму літака ;-)
Кріс Страттон

14

Наскільки я знаю, gmail буде «кешувати» ваші останні електронні листи. Якщо вам доведеться "шукати" або переглядати будь-які мітки, ви, ймовірно, не зможете потрапити на ці електронні листи. Але ваша папка вхідних (або принаймні остання у папці "Вхідні") повинна бути доступною для перегляду з моменту останньої синхронізації. Крім того, ви також можете мати можливість складати електронні листи в режимі офлайн (і зберігати чернетки), ви просто не зможете надсилати їх, поки знову не в мережі.


6

Чи можна завантажувати нові електронні листи з облікового запису Gmail під час роботи в режимі онлайн, а потім читати їх у режимі офлайн?

Так, але тільки для вашого вхідного я думаю. Якщо ви відкриваєте свою папку "Вхідні" на телефоні під час з'єднання, і дозвольте всім повідомленням, які ви непрочитані, поширюватися на ваш телефон, а потім закрийте додаток Gmail і переведіть себе в режим літака, ви можете знову відкрити додаток Gmail і прочитати непрочитані повідомлення. .

Чи можна писати електронні листи в режимі офлайн, які надсилатимуться в Інтернеті?

Так. Якщо ви звичайно складете та надішліть електронний лист, повідомлення "Надсилання ..." зникнуть, як тільки ви знову встановите з'єднання. Я просто перевірив це, використовуючи режим літака.


-1

Додаток MailDroid надає безліч варіантів зберігання, щоб дозволити кешування в режимі офлайн.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.