Як я можу дивитись відео TED в режимі офлайн на Android?


12

Я шукаю спосіб передплати та перегляд TED- роликів на HTC Desire, але хочу підтримувати перегляд в режимі офлайн.

Додаток Mother TED вимагає активного підключення до мережі, що не підходить, оскільки я хочу мати можливість переглядати відео в метро.

Там є RSS канал з mp4 відео тут - є що - щось на зразок Google Listen , що підтримує mp4 відео?

Відповіді:


2

Я використовую BeyondPod (повна версія), щоб постійно дивитися TED Talks. Він відображає список відео з каналу, і ви можете вибрати, які саме ви хочете, а потім відтворити їх прямо в BeyondPod. Не потрібно з'єднання даних.1

Я б запропонував використовувати DoubleTwist . DoubleTwist повторно кодує будь-яке відео, яке підходить для вашого пристрою, просто перетягнувши відео на свій пристрій, вказаний у програмі.

DoubleTwist має вбудовану функціональність для підписки на подкасти, але я використовую iTunes для організації подкастів, потім використовую DoubleTwist для надсилання вмісту і відтворення вмісту на моєму HTC Hero.


1

На цю дату просто завантажте офіційний додаток TED і виберіть розмову, яку ви хочете переглядати в режимі офлайн. Потім торкніться значка завантаження у верхньому правому куті для завантаження. Потім ви можете відтворити завантажені відео в автономному режимі з My Talksвкладки.

Якщо ви є людиною, яка любить відтворювати відео з більшою швидкістю, ви можете отримати додатки, які підтримують швидке відтворення, наприклад, VLC for Androidабо Dice Player. Оскільки всі завантажені файли зберігаються /sdcard/Android/data/com.ted.android/files/, ви можете вказувати відеоплеєр на цей шлях.

Сподіваюся, що це комусь допоможе.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.