Яка різниця між “SD-карткою” та “USB-сховищем”?


22

У розділі Налаштування -> Зберігання я бачу записи як для "SD карти", так і для "USB-накопичувача". Яка різниця? Для чого я повинен використовувати кожен із них?

Крім того, як я можу контролювати, які дані куди йдуть? оскільки поки що все, що я скопіював у свій мобільний (через USB-кабель та через Kies Air), схоже, переходить до «USB-накопичувача», оскільки «SD-карта» майже повністю порожня від даних.

Нарешті, де я можу знайти базову папку кожного з них за допомогою провідника файлів?


На моєму Samsung Galaxy SIII на тому ж екрані є записи "Пам'ять пристрою" та "SD-карта". Отже, те, що ваш пристрій називає "USB-накопичувач", те саме, що мій пристрій називає "Пам'ять пристрою", і стосується внутрішньої SD-карти. Зовнішня SD-карта, фізична карта microSD, яку ви вручну вставляєте у свій телефон, - це те, на що на цьому екрані посилається назва "SD-карта".
Джон Сондерсон

Відповіді:


9

Щойно я помітив це на моїй (оригінальній) Galaxy S, оскільки отримав оновлення Gingerbread, припустимо, що це щось, що Samsung змінив у своєму складі пряників, оскільки S2 постачається з пряників із заводу.

У Galaxy S (і я вважаю, що це буде те саме на S2), вони мають вбудований накопичувач (або 8 Гб, або 16 Гб в оригінальному S), який схожий на SD-карту в ОС, але насправді вбудований в телефон, також є слот для карт Micro-SD, який може приймати звичайні карти micro-SD. На моєму пристрої схоже на те, що "SD Card" - це вбудований простір для зберігання (8 Гб на моєму телефоні), тоді як "USB Storage" - це окрема SD-карта, яка підключається до гнізда акумулятором, і ви можете підключити картку до себе (У мене в картці 32 Гб).

Раніше вони відображалися в телефоні як "внутрішня карта SD" та "зовнішня SD-карта". Оскільки Gingerbread (див. Скріншоти нижче, щоб побачити вміст Settings -> Applications -> Manage Applicationsсмартфона Android 2.3 Gingerbread LG Optimus Net), внутрішнє сховище (включаючи внутрішню SD-карту та виключаючи будь-який можливий простір ROM) називається "Internal storage", що на знімках екрана нижче на пристрої, де зроблено знімок екрана, є малих 150 Мб, тоді як місце, яке займає зовнішня SD-карта, виглядає як "Зберігання SD-карт", що на знімках нижче 16 об. Виявляється також, що на Пряники (принаймні, це стосується моєї LG Optimus Net), неможливо побачити об'єм пам'яті лише для читання (ПЗУ), який присутній всередині смартфона (на таких пристроях LG Optimus Net цей простір становить 512 Мб відповідно до специфікацій; новіші пристрої не мають ПЗУ, у них просто єдина внутрішня карта SD для внутрішнього зберігання):

введіть тут опис зображення введіть тут опис зображення

введіть тут опис зображення введіть тут опис зображення

Ось скріншот Settings -> Storageекрана на згаданому вище Пряничному пристрої LG Optimus Net . Цей екран використовує термін "SD-карта" для позначення зовнішньої SD-картки, а термін "Внутрішній накопичувач" для позначення внутрішньої SD-картки, виключаючи (внутрішнє) ПЗУ:

введіть тут опис зображення

У Samsung Galaxy SIII немає внутрішнього ПЗУ (просто внутрішній простір SD-карт та додатковий зовнішній простір SD-карт). На такому пристрої умова іменування різна: інтерфейс, доступ до якого здійснюється з Settings -> More -> Application managerвикликів "Пам'ять пристрою", обсяг внутрішнього сховища SD-картки, який не виділяється на системні файли, а на користувацькі файли (у моїй системі загалом 11,3 ГБ для файлів користувача із загальної кількості 16 Гб для внутрішньої SD-карти), тоді як "USB-накопичувач" - це пам'ять, наявна на зовнішній SD-картці (яка при вставці, як на скріншоті нижче, становить 16 Гб для картки microSD 16 ГБ):

введіть тут опис зображення введіть тут опис зображення

введіть тут опис зображення введіть тут опис зображення

На екрані Samsung Galaxy SIII Settings -> More -> Storageекран трохи невідповідний, оскільки він називає "Пам'ять пристрою" загальним обсягом пам'яті на внутрішній SD-картці, а "SD-карткою" - наявними на зовнішній SD-картці, як показують знімки екрана:

введіть тут опис зображення введіть тут опис зображення

Отже, умови іменування, які використовуються на різних пристроях або навіть на одному і тому ж пристрої, можуть бути непослідовними та заплутаними. Поки ви знаєте, як інтерпретувати ці терміни на власному пристрої, ви будете добре.

Крім того, більшість програм не знають, що є два окремих місця для зберігання, оскільки це штука Samsung, а не Android. Мультимедійні файли, скопійовані в будь-яке місце, медіа-сканером підбираються добре, тож ви можете без будь-яких турбот розміщувати музику тощо. Деякі додатки, як-от додаток Camera, Samsung модифікували, щоб знати про кілька місць зберігання, і дозволять вам зберегти їх (налаштовується в налаштуваннях); інші цього не роблять, а заощаджують лише до внутрішнього простору зберігання.

Ось варіант, який дозволяє зберегти будь-яке місце в додатку Samsung Galaxy SIII Camera:

введіть тут опис зображення

Я не мав жодного шансу пограти з Kies Air з Пряників, тому не можу вам там допомогти (але спробую провести вихідні та оновити). Але для програм File Manager ви повинні мати можливість бачити папку, /mnt/sdcardяка є внутрішньою SD-карткою, і, дивлячись на те, що ви бачите папку, яку називають або, external_sdабо extSdCardяка, якщо ви відкриєте, це ваша мікро-SD-карта. Для будь-яких додатків, які дозволяють вам вибрати, де зберігати файли, збереження в цьому місці забезпечить його на фактичній зовнішній SD-картці.


1
Дійсно, є external_sdпапка під /mnt/sdcard. Я думаю, що найпростішим буде просто перемістити туди великі файли, як музика та відео, та залишити програми у звичайній внутрішній пам'яті.
Дуб

1
@Oak Ось що я роблю, використовую зовнішній SD для всієї передачі музики, відео та файлів між ПК та залиште внутрішнє сховище для додатків для збереження та камеру.
GAThrawn

На моєму Samsung Galaxy SIII немає папки / mnt / sdcard / external_sd для зовнішньої карти SD, але я думаю, що якщо вставлена ​​карта, то вона монтується під / mnt / extSdCard, оскільки на моєму телефоні ця папка існує, але порожня.
Джон Сондерсон

1

У Galaxy S3 /sdcard(AKA /mnt/sdcard) посилається на внутрішнє сховище (яке в ОС виглядає / є внутрішньою SD-карткою), /mnt/extSdCardна SD-карту, яку потрібно підключити до слота micro SD. USB-накопичувач в інтерфейсі користувача відноситься до зовнішньої пам’яті і /mnt/UsbDrive[A-F]стосується будь-якої USB-накопичувача, який би був підключений до USB-порту за допомогою спеціального кабелю USB OTG або прикріплений до USB-концентратора, приєднаного до USB-кабелю через кабель USB OTG.


1

Деякі телефони (наприклад, SGS2) ділять свій внутрішній накопичувач на дві частини. Один використовується для основних системних файлів та програм, а інший для файлів користувача (зображення тощо). У sgs2 перший називається "Внутрішня пам'ять", а другий "USB-пам'ять".

Як бонус, натискання кнопки "Перемістити на SD-карту" перемістить додаток із "Внутрішнього" в пам'ять "USB", навіть якщо наявна фактична SD-карта.


0

На моїй примітці 1 в галактиці зазначено, що в моєму сховищі (вгорі голови) доступний внутрішній накопичувач 1,7 Гб, USB-накопичувач 11,50 Гб, а на накопичувачі SD-карт є 2,50 ГБ. Оскільки на даний момент у мене є лише 4 Гб SD-карта, це може означати лише одне, а це те, що USB-накопичувач є частиною вашого внутрішнього зберігання телефону.


-1

На моєму Samsung Galaxy Ace II ви можете бачити всі ваші 'sd-карти' під / на зберіганні. sdcard0 - це головне внутрішнє сховище, extSdCard - це sdCard, який я вклав у себе. У мене є UsdDrive від A до F, але всі порожні. Я вважаю, що дані, збережені на Диску Usb (як ви бачите в налаштуваннях), є на одній картці sdCard.

Я не впевнений, чи потрібен вам root для доступу до цього файлу.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.