Як я можу виправити цю проблему часового поясу з подіями календаря, що почалися після встановлення Android 2.3?


9

Я використовую Nexus One на T-Mobile у США. Пару місяців тому моя ОС була оновлена ​​до Android 2.3. З тих пір у мене виникли дивні проблеми з подіями в календарі.

Я переглядаю події календаря просто чудово, і календар синхронізується з моїм обліковим записом Google без проблем.

Коли я створюю календарну подію, параметр "часовий пояс" за замовчуванням відповідає моєму поточному часовому поясу "GMT -4, східний стандартний час", як і в Android 2.2. Однак, коли я торкаюся опції часового поясу, щоб вибрати часовий пояс, є дві записи часового поясу, які відповідають моєму. Один - GMT -4, східний стандартний час, інший - GMT -4, східний час.

Проблема виникає, коли я редагую подію. Часто під час редагування календаря подія стрибає на 4 години вперед, якщо я не вручну редагую її назад. Наприклад, якщо я створюю календарну подію і встановлюю час початку на 1:00 вечора, під час редагування події, яку я створив, екран редагування покаже час початку 17:00. Він все ще показує правильний часовий пояс, але додає різницю за 4 години GMT у час початку події. Якщо я збережу подію, не налаштовуючи її назад, наступного разу, коли я її відредагую, вона скаже о 21:00. Це відбувається незалежно від того, подія створена спочатку на телефоні чи створена на моєму настільному ПК, відвідавши http://www.google.com/calendar. Здається, неважливо, який із двох варіантів "Східного часу США" я вибираю під час створення події в телефоні. Ця проблема не існувала до того, як я встановив Android 2.3. Це не відбувається з кожною окремою подією, але я не зміг зрозуміти, що є спільним елементом між подіями, які не впливають на це. Схоже, що новостворені події менш схильні до цієї проблеми (можливо, проблема починається після синхронізації даних кілька разів?)

Якщо я створюю події календаря на своєму телефоні, а потім редагую його на своєму настільному ПК за допомогою http://www.google.com/calendar , екран редагування ПК веде себе нормально, а зміни синхронізуються на моєму телефоні без проблем. Тільки під час редагування подій по телефону я відчуваю цю проблему.

Дуже прикро, що мені доводиться набирати свої події 4 години щоразу, коли я вношу зміни до них. Я експериментував з різними налаштуваннями, але так і не зміг зрозуміти, як це зробити. Хтось знає, як я можу це виправити?


Про Східний та Східний стандартний час: різниця полягає в тому, чи враховуються коригування літнього часу.
Тімбо

Відповіді:


3

У мене виникла проблема із вторинним календарем, який звучить схоже. Під час редагування часовий пояс змінився. Я зайшов у календар і переконався, що всі вони встановлені в моєму часовому поясі. Кожен календар має змінний часовий пояс у календарях Google.


Дякую! Я виявив, що один з трьох моїх календарів мав часовий пояс GMT +0 замість мого правильного східного часу. Я змінив його, і я буду спостерігати його деякий час, щоб побачити, що це виправлено.
Джошуа Кармоді

1
Так! Це було все. Виправлення часового поясу для одного календаря вирішило проблему. Я не знаю, як це змінилося, оскільки, мабуть, працювало прямо раніше, але дякую велике за те, що дав мені рішення у цій давній роздраті!
Джошуа Кармоді

1

Я б запропонував очистити дані Календаря та повторно синхронізувати події з ваших облікових записів Gmail.

Перейдіть до Menu -> Settings -> Applications -> Manage applications -> Allцього пункту, прокрутіть вниз до Календаря, торкніться його та натисніть кнопку "Очистити дані". Зробіть те саме для програми «Зберігання календаря». Тепер поверніться двічі назад (вихід у головне меню налаштувань) та перейдіть до Accounts & syncрозділу. Для кожного доданого облікового запису увійдіть і вимкніть параметр "Синхронізувати календар" і вимкніть його знову.

Після завершення синхронізації даних календаря спробуйте відредагувати наявну подію ще раз і перевірте, чи проблема не зникає.

PS Можливо, вам доведеться знову ввімкнути видимість одного або декількох календарів у додатку Календар, перейшовши Menu -> More -> Calendarsта переконайтесь, що потрібні вам встановлені як "синхронізовані, видимі".


1
Дякую за пропозицію. Просто спробував це, але, на жаль, це не вирішило проблему.
Джошуа Кармоді

1

Я щойно вигадав виправлення, і я не технік. Прочитавши кілька цих публікацій, я помітив, що хтось сказав скасувати прапорці в календарях. Я знімав прапорець із полем "Використовувати домашній часовий пояс" після встановлення часу для моєї зони. Це спрацювало, хоча я не можу тобі сказати, чому. У мене тільки тиждень був андроїд і не виїжджав із цього часового поясу. Я, мабуть, просто поставив прапорець, не розуміючи, який хаос це спричинить!


1

Мій Samsung S-iii / Android 4.4.2 викликає 4-годинну зміну в моєму календарі прогнозів, навіть якщо подія спочатку була створена відпусткою від Google, якщо вона повторюється. Щодня, щомісяця, щороку все, що починається на моєму андроїді, що повторюється, відображає зміну. А пошук і ввімкнення або вимкнення блокування часового поясу в календарі Samsung або в календарі Google, здається, не допоможе. Однак, будь-яка подія, наприклад, призначення лікаря, здається, нормально, незалежно від календаря походження.

Тож моя особиста робота: якщо мені потрібно опублікувати разову зустріч, я роблю це на своєму смартфоні без особливих турбот (поки що ...). Однак якщо мені потрібно опублікувати повторювану подію, наприклад, клас, я публікую лише першу подію з нагадуванням про події у заголовку, наприклад, "Гандбол, MWF". Таким чином, наступного разу після синхронізації я побачу першу подію в Outlook, це нагадає мені повторно ввести її на свій ПК як повторювану подію.


1

У своєму LG Android (Lollipop) я зайшов у Календар> Налаштування> Налаштування календаря і натиснув "Заблокувати часовий пояс за замовчуванням". Це зупинило час мого зустрічі на західному узбережжі від постійного перекладу на EST.


1

Мій прогноз роботи надсилає зустріч із часовим поясом TZID: Новий Зеландія, стандартний час. ПОЧАТОК: СТАНДАРТ DTSTART: 16010101T030000 TZOFFSETFROM: +1300 TZOFFSETTO: +1200 (я в Новій Зеландії), тому це виглядає розумно. Час початку призначення на 7:30 вечора 7 квітня 2017 року є: DTSTART; TZID = Новий Зеландія, стандартний час: 20170407T193000, але Android не обробляє це правильно незалежно від налаштувань часового поясу мого календаря. Якщо ввімкнено часовий пояс (Нова Зеландія), він додає його зі зміщенням 0, тому він з'являється як зустріч на 8-му. Тоді я можу вручну встановити часовий пояс зустрічі на NZ час, і зустріч тепер відображається правильно.

Зауважу, що зустріч, створена на android, у той самий час має DTSTART: 20170407T070000Z Це простіший спосіб визначення дати / часу незалежним чином від часового поясу.

Я можу зробити висновок, що це помилка (несумісність) між перспективою та google календарем, тож вирішені тут обхідні шляхи насправді не працюють.


0

Скасувавши прапорець "Використовувати домашній часовий пояс", це також вирішило для мене, хоча я втрачаю інформацію про те, чому це так, тим більше, що я не їздив поза домом. Тепер, якби я міг лише зрозуміти, як підтримувати календар Google та контакти синхронізовано з MS Outlook, я був би щасливим відпочивачем.


0

Видаліть обліковий запис і створіть його знову. Це виправляє проблему.


0

встановіть годинник у вашому телефоні на правильний часовий пояс - тоді почніть понеділок з понеділка - проблема буде швидко усунена телефоном


-1

Я не знаю, як у мене на 4 години попереду себе, але я виправив це, змінивши мій часовий пояс на західне узбережжя та назад, і тоді це було нормально.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.