Яку файлову систему додає Android до кореневого каталогу?


23

Я знаю, що Android використовує FAT32 для SD-карт і монтує їх через FUSE. Але який FS додається в / ? Якийсь доб? ZFS?

Відповіді:


30

Не існує окремо визначеної файлової системи "Android", тому це може відрізнятися між пристроями. Будь-який FS, на який ядро ​​може завантажувати драйвери - це в основному чесна гра.

За великим рахунком, ви майже напевно виявите, що ext4 - найпоширеніша файлова система на сучасних пристроях. Старі пристрої також можуть використовувати старіші версії ext * або інші файлові системи повністю. Оскільки все побудовано на Linux, ext4 є досить розумним вибором, з надійною підтримкою ядра та хорошим досвідом. Про те, чому таке рішення було прийнято, ви можете прочитати у статті Ars Technica про перехід на ext4.

На деяких пристроях також використовується Samsung -файлова система Samsung (f2fs). Зокрема, кілька пристроїв Motorola, а також Nexus 9, використовують f2fs. Метою f2fs було створити файлову систему, розроблену спеціально з урахуванням потреб флеш-пам’яті носіїв пам’яті, намагаючись досягти максимальної продуктивності на пристроях, що використовують чіпи NAND для їх основного носія інформації.

Це не означає, що це єдині файлові системи, на яких Android може працювати, проте, як я вже зазначав вище. З огляду на джерело ядра та ноу-хау, безумовно, можна було б включити драйвери для інших файлових систем у зображення ядра. Наприклад, Android x86 підтримує встановлення на файлових системах NTFS та FAT32 .


1
Старі телефони Android від Samsung (ранні телефони з Android 2.1, як i9000) також використовували те, що називається RFS, що в основному FAT з підтримкою дозволів у стилі UNIX.
SztupY

RFS мав ім'я серед більшості користувачів, які мали пристрій, який ним користувався ... Дійсно Freaking Slow .
Райан Конрад

Але на останніх пристроях, таких як Amazon Fire HD 7, SD-карта не може бути відформатована до ext4. Huawei Ascend P7 дозволяє NTFS на SD-карті
david.perez

@ david.perez Питання не в SD-картах, а в тому /.
eldarerathis

1
@Abdul Сортування. Багато (можливо, всі) файлових систем, які підтримує Linux, реалізовані як модулі ядра, тобто вони можуть бути опущені зі збірки або завантажені / вивантажені під час виконання. Технічно вони все ще є частиною вихідного коду ядра, але не є обов'язковою частиною кожної збірки, тому підтримка може дещо відрізнятися між пристроями; це залежить від ядра ROM, який фактично має відповідний модуль для вбудованої та доступної файлової системи.
eldarerathis

4

YAFFS (ще одна флеш-файлова система) зазвичай використовувалася як файлова система за замовчуванням для версій Android до 2.3: http://www.yaffs.net/google-android

ext4 використовується з тих пір через підтримку багатопотокових записів: https://ext4.wiki.kernel.org/index.php/Main_Page


7
YAFFS використовувався лише до версії 2.3, ext4 використовується з моменту багатопотокової підтримки.
Перебіг

7
Для Ars Technica є стаття про перехід від yaffs до ext4 для всіх, хто зацікавився, яка включає деяку дискусію з інженерами Android, які трохи пояснюють рішення.
eldarerathis

0

Я спробував із форматуванням усіх розділів з f2fsтим часом, коли я прошив спеціальний ROM, я міг знайти, / форматується ext4fs, коли я перевіряв винний пакетний файл, що постачається з файлом ROM, є винуватцем, він фактично переформатує f2fsрозділ ext4fs.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.