Вручну встановити ім'я хоста для IP-адреси (тобто / etc / hosts equiv.?)


10

Я веб-розробник і розробляю наш веб-сайт на своїй локальній настільній машині. У мене є android телефон (htc бажання працює android 2.2). Я хочу перевірити, як виглядає наша веб-програма на android. Я можу підключитися до тієї ж мережі Wi-Fi, що і моя настільна машина, проте ми використовуємо декілька підроблених доменних імен з жорстким кодом у нашому веб-додатку. На моєму робочому столі Ubuntu Linu7x я використовую /etc/hostsдля встановлення цих доменних імен на локальні IP-адреси.

Чи потрібно це зробити на андроїді? Я хочу, щоб "foo.xyz" (наше тестове доменне ім'я) вказував на 172.31.1.67 (моя внутрішня настільна машина). Чи можна це зробити без вкорінення телефону (так як мій андроїд телефон не вкорінюється зараз)


Як ваші інші машини вирішують цю IP-адресу до тестового доменного імені? Якщо ви робите це належним чином і використовуєте DNS внутрішньо у своїй мережі та оновлюєте IP / ім’я в DNS, щоб вказувати один на одного, тоді, коли ваш телефон підключиться до вашого внутрішнього Wi-Fi, він повинен підбирати ваші внутрішні налаштування DNS і просто працювати .
GAThrawn

@GAThrawn Я також займаюся веб-розробкою (хоча не спеціально для мобільних пристроїв). У моєму середовищі нормально створити кілька локальних сайтів розробок, налаштованих на різних віртуальних хостах, і підключитися до них через / etc / hosts (або Windows equiv). Оскільки ОП працює під управлінням Linux, налаштувати сервер розробки DNS слід досить просто. Ми хоч якось там блукаємо з теми цього сайту :)
Метт Н

3
@Matt намагався запропонувати кращий спосіб зробити це, ніж зміни налаштувань телефону. Я систематик, і я вважаю за краще, щоб все це було централізовано в DNS. Сотні файлів HOSTS по всьому, всі вказівки різних імен на різні адреси - це кошмар управління, який слід відслідковувати, і величезний головний біль і кошмар, коли комусь, крім оригінального творця, взагалі доводиться вирішувати проблеми.
GAThrawn

@GAThrawn +1 для "величезного головного болю" - це, безумовно, :) DNS, звичайно, простіший варіант - додав інформацію до моєї відповіді про визначення нестандартного DNS-сервера у випадку, якщо це корисно для ОП. Моє "я займаюся веб-розробкою" повинно було означати "... тому я відчуваю ваш біль", а не "... тому я знаю, про що я говорю" - вибачте, якщо це натрапило на трохи лах-де -да :)
Метт H

У мене було вирішення цього питання для машини Windows, яка може підказати рішення Ubuntu, на жаль, я втратив свою поетапну публікацію в блозі. Використовуючи SimpleDNS, я зміг розмістити свій власний мережевий DNS, тому будь-який домен, на який мені потрібно було звернутися, і у мене був додаток, що споживає домен, так що це було потрібно, я просто додав його, і SimpleDNS переправив IP-адресу в поле для розробників у мережі. Тоді в Android або iOS пристрої просто змініть свій Wi-Fi DNS на IP-адресу вікна, у якому працює ваш DNS, і ви відійдете!
Markive

Відповіді:


6

Firefox Mobile підтримує протоколи HTTP, тому, хоча це інший механізм візуалізації, ви повинні принаймні мати можливість відчувати, як працює ваш інтерфейс на невеликому сенсорному екрані. Ось як дістатися до секретного розділу конфігурації - http://support.mozilla.com/en-US/questions/758279

Браузер за замовчуванням включає підтримку проксі-сервісу в Gingerbread (хоча це не допомагає вам та вашим неприкорененим Бажанням зараз, HTC повинен незабаром запропонувати оновлення OTA для Gingerbread , або це може підштовхнути вас до вкорінення та повторного спалаху телефону).

(Для обох цих випадків вам потрібно буде налаштувати проксі-сервер у вашій мережі, щоб він міг обслуговувати ваш домен foo.xyz)

Нарешті, ви завжди можете використовувати емулятор Android SDK . Продуктивність буде болісно повільною, але ви, принаймні, будете працювати з тим же двигуном візуалізації.

Редагувати: Як згадується GAThrawn у коментарях вище, ви також можете досягти того, що ви хочете, використовуючи записи DNS на сервері DNS за замовчуванням у вашій мережі або на DNS-сервері розробки. Ваш телефон підбере сервер DNS за замовчуванням у вашій мережі Wi-Fi, або ви можете змінити його на щось конкретне за допомогою Налаштування> Бездротові та мережі> Установки Wi-Fi> Програмна клавіша меню> Додатково.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.