Примусово оновити веб-сторінку в браузері за замовчуванням?


22

Я займаюся розробкою веб-сайтів і змінюю файли (наприклад, CSS) на віддаленому сервері. Я тестую, щоб побачити, як це виглядає на моєму телефоні Android 2.2 (HTC Desire). Я хочу оновити сторінку, щоб побачити нові зміни під час їх внесення. Я можу натиснути кнопку оновлення на панелі меню, але я не впевнений, що вона завжди показує мені нову сторінку, оскільки вона може бути кешована.

Чи все-таки варто «примусити оновити» веб-сторінку у веб-браузері? Щось на кшталт Shift+ F5у Firefox?


3
те, що я зазвичай роблю в таких випадках (навіть у браузері на робочому столі), - це вносити дійсно очевидні зміни (наприклад, перетворювати весь фон некрасиво-синім), щоб перевірити, чи не я використовую кешовану версію.
Лежати Райан

5
Я не публікую це як відповідь, оскільки це так круто ... але ви можете закрити вікно, зайти в Меню -> Докладніше -> Налаштування та очистити кеш.
Матвій читайте

Не рішення, орієнтоване на Android, але один із способів переконатися, що зовнішні файли (CSS, JS, зображення тощо) не кешуються - це перейменування файлів кожного разу при тестуванні. Наприклад, замість збереження як "homepage.css", збережіть як "homepage-2.css" або "homepage20110707A.css" та оновіть посилання у своєму HTML. Ви можете перейменувати їх на щось простіше до остаточного розгортання. Якийсь біль, я знаю. Але це працює.
Джошуа Кармоді

Відповіді:


6

Завантажте InBrowser: https://market.android.com/details?id=nu.tommie.inbrowser

Це не зберігає жодних даних, тому немає чого кешувати; також немає потреби викорінювати. Для рендерингу він використовує браузер Android, щоб він був ідентичним браузеру Android.


Здається, дуже орієнтована на тестування. :)
Рахул Балі

4

Не швидке рішення, але це завжди змушує перезавантажити всі ресурси з сервера (хоча сам сервер може кешувати сторінки в залежності від налаштувань кеш-сигналу виводу):

  1. Кнопка меню
  2. Налаштування
  3. Очистити кеш
  4. Натисніть OK, вийдіть з меню налаштувань
  5. Перезавантажте за допомогою кнопки перезавантаження рядок меню

**

(кроки від Android 2.3; інші схожі)


2

Я виявив, що перемикання на "Перегляд робочого столу" та назад ефективно перезавантажується.

  • Кнопка меню
  • Перегляд робочого столу [прапорець]

це перезавантажується один раз, тоді зніміть прапорець, і подання оновлено!


1

Я помітив, що якщо я оновлюсь через wifi, він повністю оновиться, але якщо я оновлюся через стільниковий, він не буде. Це стосується як домашнього браузера Android, так і Opera mobile. на LG Thrill з Android 2.2.2. Можливо, це допоможе тобі.


1

Завантажте таблицю стилів на іншу вкладку безпосередньо своїм URL-адресою та оновіть її. Якщо ви побачите зміни, відображені там, вони також змінять кешовану версію, яка завантажується під час оновлення веб-сторінки. Це працює і в Дельфіна.

Я також виявив, що якщо ви підключите клавіатуру, ви можете натиснути shift і перезавантажити так само, як на робочому столі. Але я вважаю за краще зміни, як зазначено вище, просто щоб бути впевненим ...


0

На моєму Samsung Galaxy S2 я можу зробити оновлення F5 таким чином:

Start default browser
Press menu button
Click 'More'
Click 'Settings'
Clear Cache, Clear History, Clear all Cookie Data.

Потім зупиніться та перезапустіть браузер.-1

Якщо ви вкорінені, ви можете встановити CyanogenMod

Це постачається з режимом анонімного перегляду, який не повинен кешувати сайти на вашому телефоні.

Ще одне недосконале рішення, якщо ви не вкорінені - це зайти у свій браузер, в адресному рядку введіть "about: debug", а потім натисніть "Go". Тоді в налаштуваннях зменшіть розмір кешу до мінімуму, який становить 100 кб.


Режим анонімного перегляду все ще кешуватиме запити поточного сеансу. Отже, залежно від ваших потреб оновлення, це може бути не рішенням.
Муфаса

Встановити постійну установку, щоб обмежити це погана ідея; що відбувається, коли ви забудете встановити його назад? Все стає повільним, і ви не знаєте, чому. Крім того, що робити, якщо те, що ви хочете оновити, вписується у все ще невеликі налаштування на 100 Кбіт?
Муфаса
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.