Що це означає, коли піктограми підключення на панелі стану стають білими / сірими?


68

Піктограми підключення (Дані, Мобільний сигнал, Wi-Fi) на панелі стану мого Nexus S зазвичай зелені, але іноді стають білими. Я не можу зрозуміти, що це означає, оскільки у мене все ще є сигнал і можу приймати телефонні дзвінки / тексти.

Вони завжди однакові, наприклад, або всі білі, або всі зелені. Я на Android 2.3.4.


Хм. Цікаво, чи це перехід між EDGE 3G та HSPA 3G?
Метью читайте

З мого особистого досвіду вони здаються білими, коли ви не використовуєте фонові послуги? Це з Droid1 на CM7, я не маю реальної ідеї, і мені було цікаво те саме
Брайан Денні

@Matthew: Мабуть, ні, оскільки це трапляється зі мною у Великобританії, де у нас (AFAIK) є лише 3G. Якщо це допомагає, це відбувається на сотах під час реєстрації в новій бездротовій мережі. Можливо, це просто реєстрація в новій вежі після перерви сигналу? (Це може збігатися зі зміною типу з'єднання.)
Синтетичний

2
У мене також працює Droid CM7, і я подумав, що це лише пробіл у візуалізації. Я радий знати, що це насправді має на увазі щось корисне.
newuser

1
На дроїді x із пряниками вони переходять із синього на білий (замість зеленого на білий). Я також подумав, що це проблема візуалізації. Добре знати.
Алекс Б

Відповіді:


59

Це пов'язано з тим, чи маєте ви зараз хороший зв’язок із серверами Google для служб синхронізації тощо. З сторінки 27 їх посібника користувача Android 2.3 :

Піктограми статусу мережі стають зеленими, якщо у ваш телефон додано обліковий запис Google, а телефон підключений до служб Google для синхронізації вашого Gmail, подій календаря, контактів, резервного копіювання налаштувань тощо. Якщо у вас немає облікового запису Google або якщо ви, наприклад, підключені до мережі Wi-Fi, яка не підключена до Інтернету, піктограми мережі білі.

Я не дуже впевнений, чому він іноді відскакує між зеленим та білим. Я помітив це на своєму телефоні, але все працює нормально (хоча я запускаю CyanogenMod, хоча, можливо, це має відношення до цього). Також може бути так, що зелений колір означає, що він зараз знаходиться в акті синхронізації, але на мою думку формулювання в документі трохи розпливчасте.

Що стосується бутерброда з медом або морозива, то кольори замість зеленого / білого мають синій / сірий, але вони все одно мають те саме значення .

Редагувати: Для зацікавлених людей тут посилання на посібник користувача іншими мовами . Наведене вище - англійська версія.


1
Я думаю, що це так само чітке уточнення, як я збираюся отримати, це зазвичай відбувається, коли я виходжу і близько, тому я припускаю, що це коли мій сигнал не надто великий.
Данхамзз

Ах, значить, я мав рацію. Вимкнення фонових служб == немає підключення до Google == білі іконки
Брайан Денні

@Bryan: Так, я думаю, що ти точно в цьому.
eldarerathis

Я знаю, що це старий пост, але я хотів би перейняти тут свої враження. У мене є Droid RAZR, і я помітив, що, перебуваючи далеко від домашнього WIFI, я часто втрачаю зв’язок для передачі даних. Піктограми (4G та сигнал несучої) стають білими, і хоча у мене все ще є смуги, я взагалі не маю з'єднання даних, поки вони знову не стануть синіми. Прикрою частиною є те, що вона буде просто продовжувати рухатися туди-сюди, навіть якщо я не рухаюся. Хоча відповідь тут здається гарним поясненням, вона насправді не відповідає, чому я взагалі не отримую зв'язку ... або чому це відбувається.
вертигоелектрик

Що означає "телефон підключений до служб Google" технічно?
Той бразильський хлопець

1

У мене була однакова проблема із 3G та барами, які відображалися лише білим, а не зеленим кольором. Я щойно отримав телефон тиждень тому і ще не надто знайомий з функціональним телефоном Android. Однак останньою проблемою у мене було те, що мій телефон говорив, що мені мало пам'яті.

Я досліджував нові SD-картки, але щойно зрозумів, що у мене на SD-картці близько 4 Гб безкоштовно, і телефон був повний. Я перемістив усі додатки, які я міг, на SD-карту, і тепер у мене є 100 МБ безкоштовно. Тепер 3G і бруски зелені. Я думаю, що служби синхронізації Google вимикаються (звідси і білі логотипи), коли на телефоні не вистачає пам'яті для їх запуску. Мій електронний лист також не синхронізувався.

Мораль історії: Якщо у вас немає зелених смуг, перевірте пам'ять телефону. Видаліть програми та / або перемістіть їх на вашу SD-карту. Зараз він ідеально працює.


2
Правда, що служби синхронізації вимкнуться, коли у пристрою не вистачить пам'яті. Але зауважте, що це стосується лише ОЗУ (робочої пам'яті) телефону. Видалення додатків із постійної пам’яті - або SD-картки, або внутрішньої - взагалі не могло допомогти у цьому.
Ерік

Не на 100% правильно. Зауважте, що довідка Google пише: Календар Google (як і інші програми) не синхронізується автоматично, коли внутрішній обсяг пам’яті низький. (наголос мій). Примітка: "внутрішня пам'ять", а не "оперативна пам'ять".
Izzy
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.