Чи є пристрої, схожі на iPod Touch, але на яких працює Android? [зачинено]


22

Багатьом людям подобається iPod Touches, оскільки вони майже ідентичні айфонам, але без обслуговування стільникових телефонів (та щомісячних платежів, що йдуть разом із ним), хоча вони все ще можуть підключитися до бездротової мережі. Чи є альтернативні пристрої, на яких працює Android?

Бонусні бали, якщо він має принаймні 24 ГБ пам’яті.


дивіться також android.stackexchange.com/questions/152/… (це питання було задано та переміщено з gadgets.SE до початку AE)
Michael Paulukonis

Відповіді:


5

Ще нічого якісного (принаймні ІМО). Компанія Archos щойно оголосила про нову лінійку продуктів планшетів Android та менших пристроїв. Також Samsung оголосила планшет Galaxy (http://news.cnet.com/8301-17938_105-20015395-1.html), який виглядає вражаюче.

Я думаю, у вас буде багато варіантів протягом різдвяного торгового сезону. Слідкуйте за Engadget, не проходить жоден день, вони не показують ще один "просочений" планшет Android.

ETA: ось посилання на планшет Archos 101 .. Виглядає досить вражаюче: http://www.archos.com/products/ta/archos_101it/index.html?country=us&lang=en


Ідеально! Це саме та річ, яку я шукаю. На жаль, Archos 4.3 (найпотужніший планшет Archos з кишеньковою потужністю), який ще не вийшов, має максимальну ємність 16 Гб. Але я впевнений, що це лише питання часу, перш ніж він потрапить у 32 Гб. Спасибі!

Також: Я розумію, що на ньому доступний слот micro-sd. У мене є Sansa Clip +, але наявний простір розділений на 2 означає, що я не можу автоматично синхронізувати його з Banshee. Я повинен керувати ним вручну.

Смішно, давайте подивимось, чи коштуватиме вона ціна, бо якщо вона буде такою ж ціною, як iPad, це буде важкий продаж (за винятком того, що ви можете додати більше пам’яті проти придбання нового iPad)
Дмитро Ліхтен,

@Dmitriy Likhten Ціни приблизно вдвічі менші від Apple на багато продуктів Archos. archos.com
Zoot

4

Нещодавно оголошений Samsung Galaxy Player SD SD - це перехід Samsung на PMP (персональний медіаплеєр) на базі Android, схожий на iPod Touch.

Він має підключення до Wi-Fi і не має вбудованих можливостей голосових даних або даних, окрім того, що нещодавно вийшло офіційне відео , як видається, працює саме те саме програмне забезпечення з тими ж додатками Samsung та додатками інтерфейсу Samsung TouchWiz, що і повний Galaxy S, хоча і у меншому форм-факторі з нижньою характеристикою камери.


Нічого собі, який анемічний пристрій. Чому вони не могли просто випустити Galaxy S без стільникового радіо?
Метт

@Matt, мабуть, з назви "Player SD", через деякий час буде оголошена модель "Player HD" ...
GAThrawn

3

Просто придбайте телефон Android. Новіші підтримують 32 Гб пам’яті. Вам не потрібно активувати телефон, якщо ви цього не хочете, і ви отримаєте всю функціональність. Або просто оновіть на телефон Android, а потім отримайте найкраще з обох країн. Те, як Android обробляє музику прекрасно працює.


1
Проблема полягає в тому, що більшість телефонів Android, здається, знаходяться в діапазоні ~ 500-600 доларів без контракту. Я шукаю щось ближче до $ 200-300.

2
Ви не шукаєте в потрібних місцях. Ebay має TON телефонів Android на суму $ 300. Просто введіть "мобільний телефон Android" та виконайте пошук. Потім прокрутіть униз і введіть ліворуч у своєму ціновому діапазоні. Нові телефони Samsung Galaxy S збираються трохи менше $ 350, якщо ви можете витратити їх. Я отримав би один із таких точно. Справа в тому, що якщо ви виглядаєте досить важко, ви можете їх знайти.

3
Не погоджуйтесь, що андроїд добре поводиться з музикою. Яку програму ви використовуєте? Народна музика додаток дуже низької якості в порівнянні з iPod touch.
Гас Пол

Ви можете придбати G1 приблизно за 100 доларів на ebay. Дивіться мою відповідь тут: android.stackexchange.com/questions/2182/…
Брайан Денні

Ви пробували магазин dx.com ? Вони мають пристрої на базі Android навіть за 100 доларів. Правда, це китайські лайки, але вони повинні бути чудовими лише для аудіоплеєра.
трейдер

3

У мене є Archos 43 (16 Гб внутрішній з слотом для картки microSD), і мені це дуже подобається. Майте на увазі планшети Archos покоління 8 (Archos 28, Archos 32, Archos 43, Archos 70 і Archos 101), тільки Archos 70 і Archos 101 мають ємнісні сенсорні екрани, тому вони є єдиними пристроями, здатними на багато сенсорного керування. лінійка продуктів

ОНОВЛЕННЯ:

З моменту публікації моєї відповіді було оголошено про нові продукти. Ознайомтеся з Amazon Kindle Fire та Samsung Galaxy Player 50 , хоча обидва вони більше, ніж iPod Touch.

Також Archos оголосив про деякі нові планшети дев'ятого покоління , Archos 80 G9 та Archos 101 G9.


2

Як каже Дон, Archos випускає низку "планшетів" (більшість це справді ПМП, як iPod touch) протягом вересня та жовтня.

Регістр має гарну поділку на весь асортимент тут: http://www.reghardware.com/2010/09/01/archos_android_tablets/


1

Таблетки Archos, як правило, не отримали хороших відгуків до цього моменту. Dell Streak також отримала погані відгуки. Крім того, Google заявив, що поточна версія Android не оптимізована для планшетів. Я особисто зачекаю на Android 3. До того часу планшети першого роду будуть передані, а отримані уроки приведуть до набагато кращого планшету другого покоління з ОС Android, призначеної для них.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.