Чи є спосіб кешування відео YouTube після їх відтворення?


11

У мене є HTC Desire, і додаток YouTube за замовчуванням не кешує відео після першого відтворення. Вдруге ви граєте, він завантажує це ж відео вдруге, але я хотів би запам'ятати відео на карту пам'яті.

Чи можливо це зробити за допомогою програми YouTube за замовчуванням? Якщо ні, чи є стороннє додаток, яке може зробити щось подібне?


Для всіх тих, хто не має права на це питання, а також для всіх, хто думає, як думає @Chance: кожен комп’ютер кешує відео з YouTube, і ви можете переглянути їх 1000000 разів, поки не закриєте вкладку браузера. Де проблеми із завантаженням?
Нарек

Можливо, клієнт андроїда частково відрізняється від поведінки на робочому столі, оскільки життєвий цикл активності Android означає, що немає сенсу "сеансу" - як / коли він повинен знати, як очистити файли кешу, що, напевно, сподіваються, що випадкові користувачі не стануть знайти? Встановіть таймер, щоб він міг виконувати завдання з очищення через 10 хвилин після того, як ви останній раз щось переглядали?
Кріс Страттон

Відповіді:


2

У додатку YouTube для YouTube є можливість попередньо завантажити відео, які перебувають або на каналі, на який ви підписані, або в списку "переглянути пізніше". Я цього не перевіряв, але, думаю, це збереже відео, яке ви попередньо завантажили в кеш, після того як ви його переглянули вперше.


Цю опцію вони видалили незабаром після опублікування відповіді. Це, мабуть, повернеться, але випуск може бути поставлений там, де ви живете. Індія буде першою , нібито, тому що перетягнути відео по стільниковій мережі не є хорошим рішенням.
Джеймс Б

1

Я думаю, що відео не кешується через обмеження пам'яті на мобільних пристроях.

Розробники програмного забезпечення повинні розробити та впровадити програмне забезпечення, яке працює для більшості користувачів. Можливо, додавання інтелектуальної функції (керування агностиком пристрою) не на вищому рівні функціональності, яке вони хочуть зараз реалізувати.


1
-1, якщо телефон може кешувати відео під час відтворення, він може зберігати його в кеш-пам’яті після його завершення, поки користувач не закриє програму або не перегляне інше відео.
Матвій

Я не знаю жодного пристрою, який зараз кешує все відео, а пристрої, які я знаю, читають наперед. Коли ви пропускаєте вперед більше, ніж розмір буфера, мені доведеться знову буфер. Коли ви пропустите назад, мені доведеться знову передати буфер. Чи знаєте ви якийсь пристрій, який веде себе по-різному?
Бьорнц

Наскільки мені відомо, додаток YouTube не залежить від пристрою. Я можу запустити відео, призупинити його, поки він завантажується, а потім перейти до будь-якої частини відеоролика без буферизації.
Метью читайте

На моєму пристрої (Samsung Galaxy S з Froyo) додаток YouTube зберігає лише приблизно 20 секунд у майбутньому.
Бьорнц

Це цікаво ... У мене є Galaxy S Vibrant з Froyo. Чи є у вас остання версія програми YouTube?
Матвій читайте
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.