Чи можу я використовувати 2 андроїд-телефони в якості рації? (без Інтернету!)


61

Я хочу використовувати 2 (або більше) андроїд-телефони в якості рації (тобто вони розмовляють один з одним, не потребуючи Інтернет / голосового дзвінка).

Звичайно, це має працювати з WiFi, оскільки це не має особливого сенсу мати з'єднання Bluetooth або USB для цього додатка.


19
Це не. Якщо я встановив спеціальний зв’язок між двома телефонами Android, я використовую wifi, але не Інтернет.
michelemarcon

4
Вид дотичного: ти б не був тоді досить близьким, щоб просто поговорити один з одним? Я думаю, ви можете бути розділені стіною чи іншим, але діапазон спеціальної мережі, ймовірно, не буде занадто великим ...
eldarerathis

5
@michel: але якщо ви перебуваєте під тим самим Wi-Fi, ви не використовуєте спеціальний зв’язок між двома телефонами, а покладаєтесь на третю сторону. Крім того, що стосується телефону, то тут немає різниці між тимчасовим та іншим Wi-Fi. У будь-якому випадку ви використовуєте TCP / IP через Wi-Fi. Єдина відмінність полягає в тому, що ваш зв’язок страждає.
Натан Фелман

6
@Nathan: Так, але знову ж таки: wifi! = Інтернет та діапазон wifi можуть охоплювати великі площі, тому моє питання цікаве.
michelemarcon

4
@Mattew Справжня проблема - це БЕЗ бездротових / стаціонарних та БЕЗ Інтернету. Що робити, якщо хтось утримується в одній кімнаті і потрібно поговорити зовні? Що робити, якщо Інтернет недоступний / недоступний / дорогий? Що робити, якщо я є власником свого Wi-Fi і не хочу ретранслюватися в Інтернеті? Що робити, якщо я не хочу, щоб мої голосові дані переходили через ненадійну мережу? ... Сподіваюся, моя суть зрозуміла.
michelemarcon

Відповіді:21

Проект, про який згадував BobFlemming, є проектом Serval , і вони також на Twitter . Програма для android буде доступна незабаром, мабуть.

Думав, я зазначу, що не зовсім просто знайти його через посилання youtube і те, що акаунт twitter не рекламується на сайті. Також я ще не можу поставити +1 або коментувати, додавши це як відповідь.8

Раніше згаданий проект serval тепер доступний для Android додатків - https://play.google.com/store/apps/details?id=org.servalproject


І ось ще одна така програма - Walkie-Talki від Wi-Fi та BlueTooth - play.google.com/store/apps/details?id=com.androidintercom
Varrah

мені цікаво, чи є у кого підручник, як зробити простий додаток меш-wifi так, як вони створили це додаток ..... @Varrah
gumuruh


1

Я щойно почав використовувати додаток Wikie Walkie Talkie . Це не дуже заважає спалаху, але це працює надзвичайно просто.

Як бонус, він відкритий і без реклами.


"або створити мобільну точку доступу на одному пристрої та підключити всі інші пристрої до цієї точки доступу."
ендоліт

0

WiFi Walkie Talkies - це безкоштовне додаток, яке я знайшов. Я використовую його навколо будинку та саду, щоб поговорити з дружиною та дітьми.

Він не використовує жодних ваших даних, надходжень або текстових надбавок, він просто працює на домашньому / офісному wifi. Не потрібно нічого налаштовувати, він просто працює .. Тестуйте на Android та Backberry Z10.


1
Це працює без підключення до Інтернету? У Вашій відповіді (та в описі програми) не вказано, чи працює вона за допомогою спеціальних підключень чи потребує повного доступу до Інтернету.
Стівен Шраугер

Я подумав, що ви посилаєтесь на додаток Wikie Walkie Talkie і наголосили на тому додатку, який просто працює. Але ця публікація рекламує інший додаток.
palswim

-2

На Marketplace існує багато програм push-to-talk, але всі вони потребували підключення до Інтернету. Наскільки я знаю, Android не підтримує спеціальні WiFi-з'єднання.


1
Android не підтримує спеціальні підключення Wi-Fi без вкорінення (єдине, що перешкоджає цьому - це явна перевірка в системній бібліотеці, тому вкорінені телефони та користувальницькі ROM, як CyanogenMod, підтримують це), але ви можете створити спеціальну мережу з керованих підключення теж, і Android підтримує AP.
Ян Худек
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.