Де в офлайні функція YouTube зберігає відеофайли?


24

Я використовую функцію офлайн YouTube на своєму пристрої Android, щоб я міг відтворювати офлайн-відео в додатку YouTube, навіть якщо немає підключення до Інтернету. Під час пошуку будь-якого з відеофайлів я не можу їх знайти на пам'яті пристрою / SD-карти. Чи шифрують вони файл, щоб його можна було відтворити лише за допомогою програми YouTube? Хтось знає конкретну папку для офлайн-відеоданих?

Відповіді:


24

Місце для цих відео на моєму Samsung Galaxy Tab 2:

Внутрішня пам’ять / Android / дані / com.google.android.youtube / файли / офлайн / (ім'я папки, створена системою) / потоки

Це місце може змінитися незначно на інших пристроях Android, але всі завантажені файли зберігаються у форматі .exo у внутрішній сховище пристрою!

Але також правда (наскільки мені відомо), що "офлайн" відео можна відтворювати лише за допомогою офіційного YouTubeдодатка, а ці відео просто не можна відтворювати за допомогою будь-якого іншого додатка для відео / медіаплеєра.

YouTube (означає Google) контролює доступ до офлайн-файлу.

Дозвіл контролюється на їх сервері на основі облікового запису для доступу до завантажених файлів.

Є 2 інших обговорення , пов'язане з автономної функціональністю тут і тут , які повинні бути корисними для збагачення інформації про YouTubeавтономної функції.


2
Відео в мережі YouTube не зникають після 48 годин більше інформації на: indiatoday.intoday.in/technology/story / ...
Санджив

@Sanjeev ОК, відредагував Відповідь на видалення рядка за 48 годин і дякую за підказку
AADAndroidEnthusiasts
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.