Сховати піктограми системи в області сповіщень?


9

Хтось знає надійний спосіб видалення значків системи з області сповіщень? У мене на меншому екрані (з укоріненими ПЗУ за замовчуванням) Optimus T, і деякі значки системних сповіщень вважаються непотрібними. Я вважаю за краще знайти додаток, щоб це зробити, а не робити це сам, я завжди нервую, коли в текстовому редакторі міняти фрагменти рамки вручну.

Наприклад, я працюю повний робочий день і використовую телефон як будильник. У мене буде протягом усього життя мого пристрою встановлений сигнал тривоги. Мені не потрібна ікона, яка говорить мені, що у мене є тривога.

Також мені не потрібно знати, чи підключені навушники до мого пристрою. Якщо вони підключені до мого пристрою, вони підключаються до моїх вух, і це простіший показник, не займаючи місця на екрані.

Нарешті, я тримаю телефон вібрувати. Я ніколи не хочу, щоб мій телефон задзвонив, тому що якщо я розмовляю з ким-небудь і мій телефон вимикається, якщо я відповідаю, я грубий, з ким я спілкуюся віч-на-віч. Якщо я не відповідаю, то людина, з якою я розмовляю, знає, що я відверто проігнорував дзвінок; Я хвилююся, якщо вони мені зателефонують, вони подумають, що я не відповів, тому що я зробив те саме. У вібрації я єдиний, хто знає, на які дзвінки я відповідаю / ігнорую.

Хтось знає програму, яка дозволить мені вимкнути ці системні іконки в області сповіщень?

Відповіді:


1

Ось чудовий потік XDA про те, як зробити це по- справжньому важким способом (вручну, з декомпіляцією та перекомпіляцією фреймворку). Я настійно рекомендую не прошивати різні моди з цього потоку, оскільки вони базуються на файлах з різних пристрій. Також необхідно створити резервну копію файлів, з якими ви будете грати.

Я не знайшов сторонніх додатків, які могли б це зробити. Це може бути тому, що цей мод вимагає редагування системних файлів, які дуже залежать від пристрою.


Ось чого я боявся, я також натрапив на це, але дуже неохоче міняю ці файли сам. Я сподівався, що існує додаток, який міг би правильно / надійно внести ці зміни для мене. Але це, здається, все менше і менше можливостей ...
Корі Огберн

Ви завжди можете зазивати в цю нитку і просити (просити, підкуповувати) доброї душі, яка допоможе вам редагувати та перекомпілювати ваш конкретний файл service.jar. :)
Чах

1
Я вважаю за краще зробити це сам, ніж дозволити їм це зробити. Я розробник програмного забезпечення. Я працював у великих системах, тому я маю здоровий страх / повагу щодо їх зміни. З іншого боку, оскільки система настільки ж складна, як і раніше, я не довіряю свій телефон комусь іншому, щоб це зробити. Я подумаю над цим і, можливо, зроблю це сам ...
Корі Огберн
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.