Як я можу змінити гучність медіа, коли жоден носій не відтворюється?


22

Іноді мені хочеться грати в ігри в (поруч) тиші, і мені не подобається, щоб фонова музика турбувала людей. Якщо я використовую кнопки гучності, гучність дзвінка змінюється замість гучності носія. Коли я вже в грі, кнопки гучності змінюють гучність фонової музики, але це якось пізно.

Чи є спосіб змінити гучність медіа на рівень, який мені подобається, з головного екрану, перш ніж запускати програми / ігри?


Раніше я перейшов до налаштувань-звуків-медіа-гучності, але оскільки оновлення 2.2, ця функція, схоже, відсутня. Я вважаю, що його просто перемістили, але я його ніде не можу знайти. Будь-які ідеї, куди вона пішла?

У Cyanogenmod 12.1 або 13 є можливість зробити так, щоб кнопки гучності завжди контролювали гучність мультимедіа (налаштування, кнопки, сигнал дзвінка), і це для мене рятівник.
Чортові овочі

Відповіді:


12
  1. Ви можете перейти Settings > Sound > Volumeта зменшити гучність медіа до кінця 0.

  2. Я використовував звук AutomateIt для відключення звуку, якщо слухавка не підключена.

  3. Злом, який я робив, це просто прикрити отвір динаміка, поки я не зможу зменшити гучність.


1
Гарна відповідь! (1) можна використовувати без додаткового додатку, і (3) просто приголомшливо :)
phunehehe

4

На AOSP Android 6.0 Marshmallow ця функція вбудована в ОС.

Зі статті про Кишенькові ворсинки ,

Android 6.0 зефір: елементи регулювання гучності

Одне з місць, куди Лолліпоп ходив трохи сіно, було з гучністю та контролем цих нових повідомлень. Ці нові розгублені регулятори гучності передавали брижі на пристроях Android на Lollipop із шкурами-виробниками, які слідували за ними, і з тих пір їх переробляли всі.

На Android 6.0 Marshmallow вони змінилися. Ура!

Якщо натиснути або зменшити гучність, ви відкриєте контролер гучності, і стрілка вниз дозволить вам незалежно змінити гучність дзвінка, гучність сигналу та гучність носія. Це означає, що ви можете гарантувати, що гра, яку ви збираєтеся заводити в ліжку, не викличе музику, як тільки вона відкриється.

Android 6.0 розширений контроль гучності

Зображення надано TrustedReviews


1
Що дратує те, що інколи спадне меню не відображається з причин, які я не можу зрозуміти. Будь-яка ідея, чому це відбувається?
маркріан

3

Якщо у вас є Tasker , ви можете використовувати його для регулювання гучності носія на основі близькості до мережі WiFi та багатьох інших умов. У мене налаштовано встановлення гучності носія на 1, коли знаходиться в межах офісного WiFi (а також встановлення гучності дзвінка на відповідний рівень тощо). Ви також можете налаштувати жести як тригери, але я цього не пробував.


3

На деяких прошивках (наприклад, Xperia Z серія, WanamLite Jellybean ROM), коли ви натискаєте апаратні клавіші гучності, з'являється повзунок із значком налаштувань поруч. Натискання на цю піктограму дозволяє змінити гучність медіа:

Желебеновий метод

Клацніть зображення, щоб переглянути більшу версію


4
Це не стандартне поле регулювання гучності і може бути специфічним для OEM або доступним лише у призначених для користувача ROM. Отже, це може працювати не для всіх телефонів.
k1chy

@ k1chy, справді? Тож все-таки потрібно пройти весь шлях до налаштувань ванільного Android 4.1? Цей скріншот насправді є компакт-диском WanamLite, але я подумав, що ця ж функція була насправді на складі Jellybean.
Тім Рей

так. Навіть на складі 4.4 (Nexus 5) це точно так само. Користувальницькі диски, однак, мають розширюваний контроль гучності для віків.
k1chy

Працює для мене на моєму S4! Саме те, що я шукав.
WillC

Це працює і на моєму телефоні з бобів з желе. Я думаю, це працює на Samsung ROM.
Нікхіл Алекс Георг

2

Набагато простіший спосіб зробити,

  1. Відкрийте свій музичний програвач (будь-який) додаток
  2. Не граючи жодної пісні, просто зменшіть гучність від рокерів гучності (кнопок), перебуваючи в додатку.

Це зменшить гучність всіх медіа. :-)


0

Люди з помилки # 65491 та Android Central пропонують додаток Rocker Locker .

  1. Встановіть Rocker Locker .
  2. Запустіть його ( скріншот ).
  3. Торкніться “Enable” ( скріншот ).
  4. Видаліть автоматично створений ярлик програми зі свого запуску / домашнього екрану (звичайно, не видаляйте його), оскільки вам ніколи більше не потрібно буде відкривати його.

Цей додаток створено спеціально для вирішення роздратування функціональними кнопками гучності в Android 5.x (Lollipop). Додаток змушує кнопки гучності завжди змінювати гучність медіа замість гучності дзвінка. Це працює з екрану блокування. Він стверджує, що працює через перезавантаження, хоча я цього не пробував.


0

Я думаю, що шафка Rocker - це злив акумуляторів, оскільки він відтворює порожні медіафайли на фоновому сервісі, і він створює білий шум.

Я пропоную утилітний додаток NGC 4388 в магазині Play краще, ніж раніше. Додаток не створює білого шуму та розряду акумулятора.

https://play.google.com/store/apps/details?id=catchpower.gogo.blackholeaddons


0

Я пропоную Rocker Locker , найкращий вибір для андроїда, тримати його в автоматичному режимі при перезапуску. Гучність мелодії дзвінка можна відрегулювати за допомогою ярлика, що випадає, а для регулювання гучності носія можна використовувати кнопку гучності вгору, кнопку вниз. не можу жити без нього Лол :)


@AndyYan, як ви хочете, перевірте це. play.google.com/store/apps/…
K.Qiu

btw, NGC 4388, який @ user206070 запропонував, це добре, але для мене це занадто важко, що хочуть лише користувачі, які регулюють об'єм медіа-користувачів.
К.Кіу

0

перейдіть до налаштувань, потім звук і вібрація, шукайте "використовувати клавіші гучності для медіа", вимкніть це! знадобилося мені 2 тижні ГОЛОВИ, щоб знайти його. s8 плюс власник

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.