Чи існують веб-переглядачі Android, які підтримують завантаження Java-апплету в браузер?


20

У нас є клієнт, який переходить з Windows Mobile (і IE Mobile) на пристрої на базі Android.

У нас є якесь конкретне програмне забезпечення, яке ми розгортаємо на свою робочу силу WM за допомогою аплету ActiveX, який завантажується в IE Mobile, але, очевидно, Android не матиме підтримки для ActiveX. Тож нам потрібно буде переробити наш додаток на платформу, специфічну для Android, і Java - очевидний вибір для цього.

Чи є будь-які браузери Android, які підтримують завантаження Java-апплета в браузер, так само, як аплет ActiveX завантажується в IE (тобто він повністю інтегрується в досвід перегляду).

Відповіді:


9

Тут були задані подібні запитання і раніше, у короткій версії аплети JAVA на Android не підтримуються. Версія JAVA, що використовується на Android, - це не лише ваш запуск JAVA, тому вам потрібно буде спочатку отримати компілятор JAVA, щоб запустити будь-які аплети. Що я не вважаю можливим або принаймні здійсненим.

Чому б просто не завантажити SDK для Android і зробити власний додаток? Не потрібно продавати його на ринку, але якщо ваш додаток може бути використаний іншими, ви можете зробити те, що може допомогти відновити гроші, витрачені на розвиток.


1
Why not just download the Android SDK and make your own app- тому що наш додаток має бути максимально кросплатформенним. Це неймовірно складно, а накладні витрати, пов’язані з перекладом його з веб-програми в окремий додаток, - феноменальні. Дякую за голови вгору, хоча. Тож чи абсолютно неможливо вбудувати якусь додаткову функціональність у браузер? Головне, що ми робимо - це збір підписів, як це робить кур'єр після здійснення доставки. У IE це був шматок пирога з крихітним контролем ActiveX.

Якщо ваш додаток JAVA існував на веб-сайті, на який ви вказали свій телефон, ви могли б мати можливість запустити код JAVA таким чином, але я все одно сумніваюся в цьому, оскільки в ОС Android немає рідного способу розуміння коду JAVA, як ви і я знайте це. Версія JAVA на Android модифікована. Найкраще б поглянути на створення додатків для різних платформ або використання іншої мови, наприклад HTML5 або флеш (непідтримується на пристроях Apple, що не входять у джейлбрейк).

Вибачте за подвійне падіння, але тільки щоб ви знали, зробити програми для Apple і Android зараз дуже просто. Вони мають системи GUI, які можуть зробити більшу частину роботи за вас. Може бути не так важко, як ви думаєте. Я хоч би розслідував.

1
Оскільки Android 2.2 і новіші версії (а також деякі телефони під керуванням Android 2.1) можуть запускати аплети Flash у веб-переглядачі, Flash може бути кращим вибором крос-платформ для вас, ніж Java.
GAThrawn

1
поки Dalvik Android не сумісний з байтовим кодом з байт-кодом JVM; Код Java, який не використовує бібліотеки, опущені в Android (наприклад, Swing / AWT), повинен бути майже сумісний з джерелом, тому вам потрібно буде лише перекомпілювати, і більшість матеріалів повинні працювати лише до тих пір, поки вони не використовують ці пропущені бібліотеки .
Лежати Райан

3

Єдині два варіанти, про які я можу придумати, - це зробити міжплатформенний мобільний додаток HTML5, який буде працювати по всьому спектру, сказав, що я можу зрозуміти корпоративне середовище, яке хоче чіплятися за IE, щоб підтримувати програми ActiveX в браузері, який спонукає вас думати, що Java на робочому столі така сама, як і на Android, що не відповідає дійсності .

Здебільшого, і другий варіант, SDK охоплює підмножину Java 5, колекції, apache і т. Д., Синтаксис, ідентичні, тому, можливо, перекомпіляція з бізнес-логіки та новий інтерфейс користувача для переднього плану для Платформа Android. (Так, ви можете перекомпілювати це націлювання на SDK для Android ...)

Коротше кажучи, нічого не можна зробити, якщо не буде мотиву і не потягнути його заново, щоб він був сумісний з пристроями зараз і в майбутньому.

Редагувати

Після коментарів, залишених нижче, для резюме:

  • Браузер не підтримує запуск Java-аплетів всередині себе. JRE! = Java Runtime Android під назвою aka DalvikVM. Настільна Java використовує JavaVM / JRE як схвалені Sun / Oracle та JDK OpenJava, що санкціонується Oracle. JRE = середовище виконання Java

  • Термінал IDE, який містить "компілятор java", швидше за все, (я встановлю його та повідомляю про відгуки про цей btw) це надзвичайно обмежена версія OpenJDK, це єдиний доступний для ARM, відповідно до цього блогу які не можуть робити вбудовані програми Java Windowing, такі як Swing або JavaBeans, з тієї простої причини, що версія Java Runtime Environment дуже відрізняється для Android і дуже оптимізована для власного процесора.

Крім того, DalvikVM знає нуль про Swing, JavaBeans і т.д.

Що стосується думки, що Android дуже схожий на Linux, то цей погляд я стояв осторонь, це це, це не Linux, ядро ​​саме Linux, але інструменти наземного користування постачаються зайнятим файлом. Крім того, рідний C run- Часова бібліотека в Android називається біонічною і обмежена завдяки таким процесорам, як ARM. Якщо порівнювати з настільною версією Linux, то існує бібліотека часу роботи, яку постачає gcc - бібліотека GNU C або більш відома як glibc - яка підтримує набагато більше ідіосинкратики C / C ++, таких як STL, Boost, повна обробка виключень. Це, на мій погляд, окремо від теми і відхиляється від пробитого тут шляху. :)


Корпоративній системі потрібна Java, і я нічого з цього не можу зробити. Єдине, що я можу зробити - це налаштувати планшет Android. Що я не повністю розумію, це те, чому браузер з відкритим кодом плюс jre не може бути змушений працювати на планшеті Android.
felix

1
Браузер не підтримує запуск Java-аплетів всередині себе. JRE! = Java Runtime Android під назвою aka DalvikVM. Настільна Java використовує JavaVM, схвалені Sun / Oracle та JDK OpenJava ...
t0mm13b

Правильно. Я не розумію, чому operanjava jdk не може бути скомпільовано та встановлено для роботи в Android. Можливо, у мене занадто оптимістичний погляд на те, наскільки андроїд схожий на Linux?
felix

Цікаво, що існує terminal-ide.com, який містить компілятор Java, здається.
felix

1
Я вдячний відстороненим від шляху, дякую! Я все більше і більше переконуюся , що в даний час він є цілком можливо , що це просто , що ніхто не зробив настройки і компіляції роботи ще. Додам, що я знаю, що рідний далвіквм не має значення. Моє питання ніколи не було з цього приводу. Йшлося про те, щоб хтось компілював jre на робочий стіл для android. Я думаю, що вже є версія ARM. Тільки не андроїд.
felix

2

Найближчий я знайшов http://www.apogee.com/products/cjre-a

На жаль, як зазначено на цій сторінці:

Зауважимо, що Апогей тимчасово зупинив подальший розвиток CJREs + A у червні 2012 року через недостатній попит на них. Зверніться до Apogee, якщо вас зацікавив CJRE + A націлений на Android-під керуючим пристроєм на ваш вибір для розповсюдження "обсягу" вашим клієнтам та / або іншим третім сторонам.

... а завантаження / демонстрація ніде не знайдена.

Зі сторінки сайту http://www.apogee.com/products це звучить так, як це було б чудово:

CJRE + A - "CJRE для Android" підходить для пристроїв під управлінням Android v4.x або новіших версій, яким потрібно виконувати додатки Java SE 5 і SE 6, крім виконання програм Android.

Ми ще можемо мріяти. Я не зв’язався з ними. Мені відомо багато компаній, які шукають цю функціональність. Я не можу уявити, що він затихне занадто швидко (або скажемо повільніше, ніж спалах)?

Я не звертався до Апогея, можливо, варто спробувати ... Якщо хтось коли-небудь знайде рішення, будь ласка, інформуйте нас! Спасибі.


1

Android все ще не підтримує Java-аплети, і не обійдеться без великих робіт.

Java в Android не є "справжньою" Java - це спеціально написана версія Google. Програми для Android можуть писатися на Java, але вони перетворюються на Dalvik під час компіляції.

Таким чином, було б майже неможливо розробити браузер із сумісністю для Java Applets.


Чи є причина, через яку сторонні браузери не можуть включити підтримку плагінів Java? Я помітив , що m0rtadelo на stackoverflow.com/questions/2433338 / ... фактично стверджує, що отримав це працює! Мене насправді цікавить лише те, щоб він працював на планшеті, якщо це має значення.
felix

1
@Felix, оскільки Android не включає його в систему. m0rtadelo запускав цілу ОС всередині свого пристрою, і саме так вони працювали.
Liam W

Гаразд .. Я не проти робити це на своєму планшеті як вирішення, якщо це не небезпечно, і це єдиний варіант. Можливо, це окреме питання.
felix

0

Є повідомлення під назвою "Чи є можливість запустити аплети на Android або Blackberry" на "Переповнення стека", яке дасть вам більше розуміння, його можна знайти тут:

/programming/2433338/is-there-a-possibility-to-run-applets-on-android-or-blackberry

Я шукав в іншому місці, проте, як видається, немає переконливих доказів того, що підтримуються аплети Java.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.