Чи вбудована підтримка івриту в Android?


Відповіді:


11

Ось моє розуміння як розробника:

Android 1.5-2.1: вбудована підтримка справа наліво, проте більшість ПЗУ не містять літер. Це означає, що іврит у більшості додатків відображатиметься як вікна (але у правильному порядку). Це дозволяє окремим програмам включати власні шрифти і тим самим правильно відображати іврит.

Android 2.2: шрифти за замовчуванням тепер включають символи івриту. Макет справа-наліво все ще працює. (Хоча правила виправдання змінилися, прикро.) На підставі деяких звітів про помилки Google ще не вважав, що підтримка мов справа-наліво є остаточною у цій версії. (Зверніть увагу на коментарі інженерів Google, наприклад, Romain Guy тут: https://review.source.android.com/#change,15955 ).

Android 2.3: SDK було випущено, але оновлень для фактичних пристроїв немає. SDK вперше містить іврит на мові ( http://developer.android.com/sdk/android-2.3.html#locs ).

Також зауважте, що підтримка локальної служби в кінцевому підсумку залежить від постачальника фактичного пристрою (або від виробника, або від виробника мобільних телефонів). Вони можуть вирішити видалити локалі, які вони вважають неважливими для економії місця, або можуть додати деякі, які вони вважають важливими для свого цільового ринку.


Привіт, я новачок в Android. Що означає ОП з підтримкою єврейської мови, чи це єврейська клавіатура / видимість (тобто ОС може показувати знаки євреїв), або івритські меню, кнопки тощо?
Шиммі

А як щодо Android 3?
Шиммі

Я мав на увазі, що ОС здатна відображати івритські символи. Єврейські клавіатури доступні з деякими сторонніми клавіатурами (AnySoftKeyboard, клавіатура GO, багато інших на ринку). Меню та кнопки на івриті вимагає локалізованої версії Android, і це не часто трапляється за межами Ізраїлю. (Зауважте, що сторонні ROM, такі як CyanogenMod, містять єврейську локалізацію.)
shmuelp

Я вважаю, що стільник (Android 3) такий же, як і пряник, наскільки підтримує іврит. У мене немає пристроїв, на яких він працює, тому я менш впевнений. Сподіваємось, незабаром ми дізнаємось більше про сендвіч з морозивом (Android 4?).
shmuelp

8

Froyo / Android 2.2 додала підтримку для відображення тексту на івриті та арабській мові (серед інших мов), включаючи необхідні шрифти .

На жаль, попередні версії не мають підтримки івриту в запасі , хоча я не здивуюся, якби виробник пристроїв додав підтримку свого пристрою на спеціальній основі.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.