Повний список іконок системи Lollipop, показаний на панелі сповіщень?


20

Чи є повний перелік цих? Я бачив багато запитань і запитань щодо "Що означає значок x", але це було б дуже корисно, якби був повний список для довідок!


1
Якщо ви знаєте, що таке деякі з них, ви можете відповісти на власне запитання і зробити це вікі спільноти. Тоді інші могли б відредагувати його, щоб додати до списку, і це був би "повний список для довідок". Навіть посилання на інші питання, що стосуються конкретних ікон.
Райан Конрад

4
Це може бути викликом. Для початку це галерея малюнків Lollipop (Матеріал), надана Google . Деякі з них призначені для піктограм / кнопок / меню, тому ви можете їх нехтувати. Проблема полягає в тому, що немає хорошого показника, використовується він у системному повідомленні Lollipop чи ні.
Ендрю Т.

Боюся, ніколи не буде "повного списку": як тільки він був складений, деякі виробники вже додали свої модифікації ... Не здогадуйтесь, але досвід минулого.
Izzy

@AndrewT. І навіть у цьому списку не відображаються всі значки, які там з’являються, наприклад. N-подібний значок NFC, про який йдеться у цьому питанні . (Посилання говорить про іншу версію, але я маю цю іконку на Lollipop)
Алексі Торхамо

1
@AleksiTorhamo На жаль, продавці можуть використовувати різні піктограми (у Nexus немає такої піктограми), тому важко знайти її для всіх можливих піктограм.
Андрій Т.

Відповіді:


10

Google надає великий категоризований перелік значків Матеріал з описом з кількома словами.

Зауважте, що не всі вони використовуються для системних сповіщень.


Хоча це теоретично може відповісти на питання, бажано було б сюди включити істотні частини відповіді та надати посилання для довідки. В іншому випадку ваша відповідь стане марною у випадку, якщо посилання вмирає. Для подальших підказок, будь ласка, дивіться: Як написати гарну відповідь .
Tamoghna Chowdhury

4

Я не впевнений, що це те, що ви шукаєте, але я знайшов це:

Повний список іконок

Сюди входять усі значки матеріальних дій у Lollipop.

Сподіваюся, це допомагає.


Це насправді скріншот із посилання на моє коментар до питання :) ... хоча я не впевнений, чи всі вони значки сповіщень.
Андрій Т.

О, я не бачив твого коментаря, вибачте. Я теж не знаю, але це найповніший список, який я знайшов.
Максим

Чи можете ви надати джерело у своїй відповіді?
Trevi Awater

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.