Чи є якийсь SSH-сервер для Android?


45

Чи є ssh-сервер для Android (наприклад, openssh для Ubuntu), який дозволить мені отримати доступ до консолі пристрою через PuTTY?

Відповіді:


40

Так, для цього є кілька варіантів, зокрема:

Для деяких із цих програм вам потрібно буде викорінити свій пристрій. SSHDroid, QuickSSHD та SSHelper, принаймні, не роблять (можуть бути й інші). Звичайно, існує декілька варіантів розгляду для вас, залежно від ваших вимог / бажаних функцій / тощо.


5
Вимагати або не вимагати root, головним чином, є функцією того, який порт слухає сервер: традиційний порт ssh з 22 є привілейованим і тому доступний лише для root. Також користувальницька оболонка, яку ви отримаєте, буде обмежена даною програмою в позакореневій установці.
Кріс Страттон

Робіть щось із цього, чи є інші, які не відображаються у списку програм?
Дрю Шапін

Ось що я міг знайти, намагаючись шукати напевно безкоштовні (= вільні) SSH-сервери для Android - я шукав на f-droid.org, де вони розглядають безкоштовне (вільне) програмне забезпечення для включення: vps.arachnoid.com/android/ SSHelper в рамках GPL (включаючи код інших проектів), обговорюваний на f-droid.org/forums/topic/sshelper . Дивіться також f-droid.org/forums/topic/droidsshd для обговорення деяких інших проектів серверів SSH.
imz - Іван Захарящев

На жаль, зі сторінок ринку Google часто не зрозуміло, що таке ліцензія на це програмне забезпечення. Зазвичай я шукаю безкоштовне (= вільне) програмне забезпечення, тому що я ціную можливість для мене та інших зламати та невповноважувати програмне забезпечення. Може хтось допоможе мені визначити, чи є безкоштовні (безкоштовні) SSH-сервери? Вільні згадані (вільні) чи ні?
imz - Іван Захарящев

1
Шкода, що SSHelper (згаданий вище) вимагає Android 3.2, тому він не буде сумісний з офіційною ОС деяких пристроїв (як, наприклад, у Samsung Galaxy S, який має Android 2.2, оновлений до 2.3, зокрема).
imz - Іван Захарящев

5

Ви також можете використовувати SSH-сервер без додатка програми - запускаючи його командою або через файл конфігурації, як описано в Howto: Connect to Device with SSH .

Відповідно до цієї сторінки, CyanogenMod включив SSH-сервер (dropbear) у деякі випуски. ("Cyanogenmod 9.0 RC2 більше не включає Dropbear.") Або ви, ймовірно, могли самостійно вкласти його у вашу систему.

Здається, що за замовчуванням передбачається, що сервер працює під коренем (тобто, вам знадобиться кореневий доступ до вашої системи), але необхідно налаштувати його на роботу без root.


Схоже , що сторінки була перенесена сюди . Було б зручно, якби хтось підготував бінарні файли Dropbear, оскільки Android не постачається з компілятором C, а перехресне компілювання - це біль.
Даніель Любаров

@Daniel, я переглядаю ваше посилання для того, щоб він працював для Android 5.1, але я не маю місця для завантаження 2-х виконуваних файлів. Ви десь знаєте?
Sopalajo de Arrierez

@SopalajodeArrierez вибачте, але я не знаю жодного. Можливо, вам доведеться перекладати самостійно.
Даніель Любаров

0

Ця відповідь трохи запізнюється на вечірку, але ви також можете зібрати статичні джойнери opensh (ssh sshd ssh-keygen тощо) для android, використовуючи проект buildroot. Або краплі, якщо ви віддаєте перевагу.

https://buildroot.uclibc.org

https://buildroot.uclibc.org/downloads/manual/manual.html

Я це робив у своєму вікні Linux, для openssh та багатьох інших програм. Для цього потрібен укорінений пристрій.

Мій пристрій базувався на руці - вам доведеться перевірити, чи ваш пристрій підтримується buildroot, якщо він не arm.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.