Як я можу надійно екранувати або блокувати абонентів на основі кількості за номером?


16

Минулої ночі я отримав дзвінок з телемаркетингу на своєму Verizon Droid X. Я, як мінімум, жахнувся. Я абсолютно НЕ хочу, щоб телемаркетологи витрачали свій час і хвилини на їх BS

Я роздивився скринінг блокування дзвінків через Verizon, але, здається, Verizon дозволяє лише заблокувати загальну кількість П’ятіх номерів. Я думаю, що це неприпустимо.

Я зайшов до магазину додатків і є ряд таких додатків. З оглядів та коментарів вибрати його справді важко.

Чи є спосіб вирішити цю проблему? Додаток? Процедура? Щось у самому телефоні?

Я використовую замочувальний випуск пряників, 2.3.3. Мене не цікавить ціна. Я просто хочу те, що швидко і ефективно.


1
Не відповідь, але ви знаходитесь у списку "Не телефонувати"? Я чую, що це ефективно в США, на відміну від Канади, де телемаркери використовують його як телефонну книгу.
Матвій

Відповіді:


9

Я не використовую додаток.

Що я роблю - це запис "Спамера" у моїх контактах. Щоразу, коли я отримую дзвінок з телемаркетингу, я додаю цей номер телефону до контакту зі спамом.

Я видаваю виключно свій номер Google Voice. У GV у мене цей контакт заблокований, тому будь-які дзвінки з одного з цих номерів отримують повідомлення "ding-ding-ding Цей номер не використовується" .

У тих рідкісних випадках, коли дзвінок до мого фактичного номера мобільного телефону, він цілком очевидно відображає на екрані "Спамер", і я просто ковзаю, щоб ігнорувати дзвінок.


Це досить розумно.
Матвій

Як щодо SMS?
Robusto

Я не надто багато SMS, тому не можу з цим говорити. GV також блокує їх.
але

Це був мій підхід, але замість того, щоб використовувати мій номер Google Voice для скидання дзвінків, я просто перевірив "Всі дзвінки на голосову пошту" для контакту (у мене є ця опція на ICS - не впевнений, чи є в попередніх версіях). Іноді дзвінок все одно проскочить, не одразу переходячи на голосову пошту, але я все ще бачу, що викликає "Спам по телефону" і ігнорувати його.
Ніл С.

9

Якщо ви перебуваєте в США, я б дуже рекомендував отримати номер Google Voice. Щоразу, коли форма запитає ваш номер телефону, вкажіть її свій номер Google Voice замість реального номера телефону. Таким чином ви можете екранувати дзвінки або блокувати дзвінки всередині Google Voice, а також інші переваги, такі як транскрипція голосової пошти та необмежена кількість текстових повідомлень.


Чи перешкоджає це тим, хто телефонує, що набирає вашу стільникову номер # з центру обробки викликів (тобто набирає по черзі всі можливі комбінації цифр, збільшуючи цифри)?
Robusto

@ Робусто: Ні. Не вказуйте свій номер телефону в реєстрі без дзвінків.
Daenyth

Якщо ви використовуєте google voice як постачальник голосової пошти, ви можете змусити його відображати дзвінки за номером. Ви встановите контакт для #, тоді в налаштуваннях цього контакту ви вмикаєте параметри екранування дзвінків.
Грег

4

Root Call Blocker здається, ідеально підходить до рахунку. Як випливає з назви, вона вимагає вкорінення слухавки. Я використовую його особисто, і до цього часу він добре робив свою роботу.

На ринку є багато альтернатив, які ви можете спробувати.


Дякую. Я перевірив це, але не зміг сказати з інформації, чи буде він працювати на Droid X (Gingerbread).
Robusto

Я б спробував зв’язатися з розробником і запитати, чи сумісний він із вашим телефоном та версією ОС: fahrbotmobile.blogspot.com
Chahk

4

Я б рекомендував два додатки. Блокувальник викликів , який працює дуже добре і блокує дзвінки, а також незручні текстові повідомлення, а Tasker - дуже потужний інструмент, який робить багато чого, крім блокування небажаних дзвінків.


1

Новий додаток у Play Store: WhoAreYou

Повністю БЕЗКОШТОВНА Ідентифікатор візуального абонента, блокувальник викликів та текстове блокування. Точно знайте, хто вам дзвонить або надсилає повідомлення, навіть коли вони не знаходяться у вашій адресній книзі. WhoAreYou - це абсолютно БЕЗКОШТОВНА візуальна ідентифікація абонента, блокувальник викликів та текстове блокування.

  • Побачте ім’я, візуальну картину, місто та штат майже на кожному дзвінку та тексті.
  • Використовуйте його як фільтр викликів та блокувальник викликів, щоб без зусиль блокувати дзвінки телемаркетингу, спамерів та колишніх телефонів від дзвінка на ваш телефон.
  • Також використовуйте його як фільтр тексту та блокувальник тексту, щоб позбутися від цих небажаних, дратівливих текстових повідомлень. Блокуйте SMS / TXT повідомлення легко!
  • Зворотний пошук будь-якого номера в США чи Канаді

Огляд рятувальника

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.