Як я можу відтворювати звук під час відкритої телефонної розмови?


21

Я хотів би мати можливість відтворювати аудіозапис під час відкритої телефонної розмови. Тобто, під час підключення телефону (вихідний дзвінок) попередньо записаний звуковий файл відтворюється через відкрите телефонне з'єднання. Як я можу це зробити?


Я вважаю, що ви шукаєте голосову пошту?
Лі Лі Райан

1
@LieRyan Це може бути для того, щоб перестати когось утримувати чи щось також.
Матвій

Відповіді:


3

Ні, найкраще, що вам вдалося б виконати, - це відтворення звуку через динамік, щоб мікрофон міг забрати його. Не існує жодних api, які могли б це досягти.


Немає необхідності використовувати будь-які програми, ви можете відтворювати звук через динамік телефону, щоб мікрофон підхопив його. Я думаю, я просто повторюю ту саму відповідь, але підкреслюючи, що тут не потрібно жодного API. Також дивіться мою відповідь нижче.
m__

2

@jim, спробуйте використовувати API AudioTrack в режимі потоку. дивіться нижче фрагмент коду

      AudioTrack track = new AudioTrack(AudioManager.STREAM_VOICE_CALL, mySampleRate, 
      AudioFormat.CHANNEL_CONFIGURATION_MONO, AudioFormat.ENCODING_PCM_16BIT, 
      myBuffersize, AudioTrack.MODE_STREAM);

Це має спрацювати


1
Ентузіасти Android призначені для запитань кінцевих користувачів щодо операційної системи Android. Це може бути відповіддю для програміста , але це майже напевно не відповідь для користувача .
eldarerathis

1
Чи є додатки, які роблять це? Якщо ні, можливо, тут є можливість.
Матвій

1
@MatthewRead, чи є такі додатки зараз?
кагалі-сан

Я повинен зауважити, що це теж неможливо .. Ви просто закінчитесь без відтворення аудіо або він відтворюється лише на телефоні, на якому встановлено додаток. Пропонував би тестування перед публікацією.
Сердитий 84

1

Коли мені потрібно відтворити щось записане по телефону, я зазвичай включаю динамік телефону і натискаю гучність до макс. Тоді люди на іншому кінці можуть це чути, але він найкраще працює на голосових носіях HD (аудіо звучить набагато краще на іншому кінці) :)


0

На мій досвід, ви можете відтворювати записане аудіо у програмі музичного плеєра. Хоча додаток припиняє програвати, коли підключено телефон, для більшості музичних програм, якщо ви перезапустите відтворення , воно продовжується.

Якщо ви хочете, щоб звук відтворювався автоматично, можливо, ви можете використовувати голосову пошту.


-1

Якщо у вас є телефон або вторинний пристрій, на якому ви можете відтворювати аудіофайл і на обох пристроях є допоміжні порти, просто придбайте дешевий кабель Aux, розріжте його та підключіть обидва дроти іншим способом, щоб телефон вважав, що інший пристрій - мікрофон. Це працює краще, ніж просто відтворювати його через динамік, оскільки набагато більше чіткості та фонового шуму.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.