Чи є контактна інформація на SD-картці?


11

Я знайшов SD-карту, яка точно була в чиєсь андроїд-телефоні. Чи є на картці якийсь файл, який би містив інформацію про власника, щоб я міг якось зв’язатися з ними і повернути те, що вони втратили? Просто виходжу зі свого шляху, щоб бути хорошим самарянином тут….


вау, дякую за швидку відповідь! Моя перша думка полягала в тому, щоб просто зберегти її, але коли я зазирнув всередину (трохи поверх), здавалося, що там багато інформації, тому мені якось погано почувався хлопець, який її втратив. Я залишив своє # @ місце, де я його знайшов, тож якщо хтось прийде шукати його, він знайде його. Якщо ні, я переформатую це через тиждень або близько того.
goodsamaritan

Якщо ви використовували скайп недовго, він зберігав усі контактні дані на карту SD ...
Денис Ніколаєнко

Відповіді:


4

Не за замовчуванням, ні. Ви можете експортувати контакти на sdcard, але це міститиме "власника" лише у тому випадку, якщо вони є у своїх контактах. Але ви також, мабуть, не мали б поняття, хто з них є.

Незважаючи на те, що це з великого жесту з вашого боку, я думаю, що ви новий власник використовуваної SDCard.


1
Я згоден. Google, швидше за все, пішов із шляху, щоб не зберігати будь-яку інформацію, яка визначається користувачем, на знімному сховищі, що стосується безпеки та конфіденційності. Хоча ви можете знайти деякі дані програми або кеш-пам'ять, я би дуже здивований, якщо він містить щось корисне для відстеження попереднього власника.
Чах

1

Як сказав Райан, ви можете експортувати контакти на картку, якби ви поклали картку в телефон, ви могли б поглянути на контакти, і, можливо, у них є хтось у їхньому телефоні, вказаний як "мама" чи "подруга" або щось таке, допоможе вам їх визначити.


У мене є BB, так що .....
goodsamaritan

експортований файл уже буде там збережений, ймовірно, як "Contacts.csv" або щось подібне. якщо його там немає, вони ніколи не експортуються, і ви витрачаєте більше часу, ніж вартість нової картки SDD, намагаючись знайти дані для визначення власника.
Райан Конрад

Я припускав, що у вас телефон Android, погано.
tjernigan

1

Android за замовчуванням не зберігає будь-яку особисту інформацію на SD-картці; система створює резервну копію / синхронізує важливі дані в Інтернеті, а не на SD-картці, але, можливо, є можливість зберегти там щось корисне. Більшість додатків зберігають основні налаштування (саме там, де такі речі, як імена для входу / адреси електронної пошти), у внутрішній пам'яті телефону, лише використовуючи SD-карту для зберігання великих файлів та кешованих даних.

Найбільш очевидним буде пошук фотографій, але залежно від того, як вони використовують свою камеру тощо, це може не допомогти. Вони можуть мати файли з інформацією, яку можна ідентифікувати в Downloadпапці, із збережених вкладень електронної пошти, веб-сторінок тощо.

Для деяких поширених програм, які можуть бути ймовірними:

Якщо вони використовували додаток на зразок LifeSaver, щоб створити резервну копію журналу викликів або журналу повідомлень на SD-картці, ви можете відкрити це та шукати номери, що часто контактують. Це буде текстовий файл у папці, яка називається, LifeSeverабо LifeSaver-Fяку можна відкрити в Блокноті.

Якщо вони використовують Dropbox , вони можуть зберегти файли з корисною інформацією у Dropboxпапку.

Можливо, фотографії можуть бути корисними


Я не думаю, що я бачив під цим папки. Я пройшов декілька фотографій, і якби чарівним натикатись на хлопця, я, мабуть, впізнаю його ....
подякую

1

Щойно я знайшов когось із використанням даних Spotify на SD-карті на шляху:

/Android/data/com.spotify.music/files/spotifycache/Users/<10-digit-user-id>-user

Потім перевірте URL: https://open.spotify.com/user/ <10-digit-user-id>

Це був їхній рахунок Spotify.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.