Чому Messages.app попереджає мене про нові повідомлення швидше, ніж власний iPhone?


0

Центр сповіщень чітко публікує свої сповіщення, видимі на моєму екрані швидше, ніж мій iPhone.

Чи змінюється шлях моїх вхідних текстів, коли у мене Messages.app налаштований на синхронізацію зі своїм телефоном, або Messages.app просто попереджає швидше, або щось інше відбувається?

Відповіді:


2

Оскільки ви активно працюєте в компанії, це дає вам першу можливість відповісти звідти. Тільки якщо Ви не надсилаєте Повідомлення на передню частину, це робить пінг по телефону.

Особисто мені це подобається - я можу набрати хек набагато швидше 8 пальцями, ніж 2 великими пальцями;)

І тепер він також може робити SMS, казкові.

До речі, якщо вам це не подобається, я ніколи не бачив жодної можливості змінити таку поведінку. Він може автоматично перемикатися, якщо натомість ви почнете відповідати по телефону, але я спеціально не перевіряв, чи це робити.


0

Я вважаю, що затримка навмисна, щоб дати вам можливість відповісти на повідомлення з вашого комп’ютера спочатку, перш ніж телефон сповістить вас про те саме повідомлення.

Зауважте, що якщо повідомлення надійде, і ви відповісте на нього з комп’ютера відразу, ваш телефон ніколи не попередить вас (навіть якщо ви перевірите телефон пізніше, повідомлення буде там у вашій історії).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.