Пошук Yahoo викрав усі мої Інтернет-браузери (Safari, Firefox). Як видалити рекламне / шкідливе програмне забезпечення?


13

Сьогодні я встановив програму, з якою я знайомий і яку раніше використовував Filezilla за допомогою SourceForge. У мене ніколи раніше не було проблем із цим, і я його видалив лише тому, що в мені не було потреби. Тож я перейшов до встановлення його ще раз і подумав, що це дивно, він постійно просив дозволу ключа (тому я сказав "ні"). Раптом мій браузер fireox зник, у мене було встановлено програмне забезпечення, я не мав інтересу, а ще один неприємний сюрприз: коли я завантажую Firefox АБО Safari Yahoo пошук, навіть незважаючи на те, що моїм замовчуванням для Safari є пошук Google. Як це виправити? Я намагаюся видалити програму, з якої вона з'явилася, але вона говорить, що вона "використовується", але коли я піднімаю диспетчер завдань, все, що з'являється, - це пошук і Microsoft Word. Будь-яке слово про те, як я можу видалити приховане рекламне / шкідливе програмне забезпечення?


Ви знаєте ім'я?
Ruskes

якщо він працює, використовуйте cmd + alt + esc, тоді вбийте його звідти.
Ruskes

Відповіді:


9

Отож, завантаживши Vuze деякий час назад, я завершив переадресації api.mybrowserbar і купу речей, що вказують на якусь річ під назвою Spigot, детерміновано пальцем стукаючи мою пропускну здатність та досвід в Інтернеті взагалі.

На жаль, це передбачає деякі знання з командного рядка та структури файлів.

Рішення, греп - твій друг.

Відкрийте термінал і перейдіть до /Users/YOUR_COMPUTER_USERNAME/Library/Application Support/Google/Chrome

Звичайно, YOUR_COMPUTER_USERNAME повинен бути замінений на ім’я користувача вашого комп’ютера, ви можете отримати його, виконавши whoamiкоманду у своєму терміналі.

grep -rnw '.' -e 'spigot' і grep -rnw '.' -e 'api.mybrowserbar'

заходьте туди і зніміть це лайно.

У найприємнішому випадку їх геніальне програмне забезпечення робило себе сторінкою перезавантаження за замовчуванням, коли хром несподівано виходить з ладу. Цей маленький шматочок розташований глибоко всередині свого роду величезної краплі JSON

/Users/YOUR_COMPUTER_USERNAME/Library/Application Support/Google/Chrome/Default/Preferences


2

Ця відповідь є для користувачів Mac, зокрема, ОС X 10.11 (El Capitan).

Зважаючи на це, я налаштовую всі свої машини за допомогою таких самих програм (знову ж таки, лише для машин Mac) та навіть для конкретної версії (браузери тощо), дивіться, чому це актуально тут ->. З одиниць, які охоплюють Інтернет, Mac Pro, Mac Mini або MacBook Pro 17 НЕ постраждали. * Не збираюся давати технічні характеристики, як я був би тут цілий день. Це вплинуло лише на MacBook Pro 15 (модель 2013) через Google Chrome.

Частина моєї роботи - пошук та ліквідація таких проблем, як це, тому я трохи провів дослідження з цього питання, і ось що я придумав, я, звичайно, сподіваюся, що це комусь допоможе:

У цьому випадку певні "Розширення" Chrome з'являються там у списку розширень. Ось невеликий список розширень, які встановлюються без згоди користувача: "Асистент з питань покупок Amazon від Spigot", "Помічник помилок домену", "Помічник для покупців Ebay від Spigot" та "Економність" Slick ". У моєму випадку я звужую свої журнали до розширення під назвою "помічник помилки домену", який є першим встановленим без згоди користувача. Пошукова система yahoo невблаганно з'являлася навіть після того, як був видалений весь кеш браузера.

Моє виправлення? Збережіть закладки тощо. Помістіть усі розширення, видаліть Chrome, перевстановіть Chrome. Це було добре вже більше місяця.

Щасти!


Спасибі! Однак у мене були проблеми з Firefox та Safari. Проблема була виправлена ​​за позовом до Терміналу.
Там

2

У мене була та сама проблема в Safari, що використовує Mac OS, і я виявив, що ця проблема була викликана розширенням, Any Searchяке було встановлено в браузері під час встановлення іншого додатка. Я її зняв, і це вирішило проблему.


1

У мене була подібна проблема, і вона була вирішена, як тільки я видалив розширення Chrome "Emoji клавіатура". (Моя проблема була обмежена Chrome, я думаю)


0

Перейдіть до Монітора активності, і ви побачите список усіх завдань, на яких працює ваш комп’ютер. Знайдіть програму, з якої з’явилося рекламне програмне забезпечення, виберіть її та натисніть кнопку «Вийти» у верхньому лівому куті панелі інструментів «Монітор активності» (кнопка з восьмикутником із символом X у ній, а не червона кнопка «закрити вікно»). Це повинно зупинити програму, щоб ви могли її видалити.


0

Перевірте свої розширення на що-небудь за допомогою Spigot та запустіть AdwareMedic або дотримуйтесь інструкцій на сайті, на якому розміщено AdwareMedic. Або скористайтеся плагіатною статтею Apple .


1
Що таке "плагіатна стаття Apple"?
tubedogg

HT203987 Видалити небажаний заголовок
рекламного реклами з довгими вітрами

0

Я знаю, що цей потік трохи старий, але я просто зіткнувся з тією ж проблемою після встановлення Vuze.

Що я зробив, було видалити розширення під назвою "Швидкий огляд", і тепер, здається, все повернулося до норми.

Я сподіваюся, що це допомагає!


-1

У мене була така ж проблема, і я виявив програму, яка потрапила в мою систему під назвою Yahoo Search Set. Видалення програми, перезавантаження комп'ютера та видалення URL-адреси пошуку Yahoo вручну з налаштування моєї домашньої сторінки зробили свою справу. Я знайшов посилання на інше програмне забезпечення під назвою "Spigot", яке може зробити те саме. Перейдіть до пункту "Видалення програм" на панелі керування та перегляньте список. Якщо ви побачите будь-який із перерахованих, видаліть їх. Якщо їх там немає, шукайте будь-яку іншу перелічену програму, з якою ви не знайомі. Перевірте ці програми, здійснивши пошук на тему "що є" плюс назву програми, і ви повинні знайти інформацію про те, чи законна програма. Якщо це не те, що ви хочете чи потребуєте, а не те, що є частиною іншої функції, наприклад програмного забезпечення принтера, спробуйте видалити її. Саме тому я знайшов і вирішив видалити Yahoo Search Set, який вилікував мою проблему.


Запитувати "Різне" характерно для ОС X.
гр

-4

Я в кінцевому підсумку використовую термінал, щоб видалити його, і що б там не було, сподіваємось, його вже немає (він більше не захоплює мої браузери).

EDIT: Я використовував команди rm -rf для видалення вихідного файлу.


Чи знаєте ви, як це називалося. не goldernboy за випадковість?
markhunte

На жаль, поняття не маю. Я думаю, що це було частиною самого завантаження, тому що одного разу я видалив, що він більше не працює.
Там

Це не дуже корисна відповідь. Так, ви використовували термінал, але як ви його видалили? Які команди ви виконували? Якщо ви дотримувались рекомендації іншої відповіді, то ви мали б позначити це як рішення.
ghoppe

Не зрозумів, що моя відповідь була такою непопулярною ха-ха. Я вважаю, що я гуглив питання і врешті знайшов відповідь. Що я зробив, це те, що я використовував команди rm -rf для видалення файлу, що не змінюється. Я знайшов це, шукаючи ім'я файлу за допомогою терміналу, а потім за допомогою вищевказаної команди видалити те, що мені потрібно. Я перезапустив браузер і там проблема вирішена. Це відповідає на ваше запитання?
Там
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.