Програмне забезпечення для анотацій на екрані для залучення будь-якої програми в OSX


15

Я хочу малювати на будь-якому додатку PDF, відео, код. Було б корисно допомогти в демонстрації в класі для мене. Чи знаєте ви, чи існує така програма, яка не потребує зовнішньої ручки, тобто для миші використовує мишу чи трекпад.

Відповіді:


5

Перевірте додаток Snappy - воно дозволяє захоплювати будь-яку частину екрана та плавати над екраном - тоді ви можете малювати на ньому, змінювати його прозорість, зменшувати її, що завгодно. Існує безкоштовна версія, яка робить більш-менш все, що ви хочете, і покупки через додаток дуже дешеві (вам потрібно використовувати додаток, щоб бачити все).


Це, безумовно, найкращий. Раніше я використовував CloudApp (99 доларів на рік) раніше, і ця програма може замінити його.
so_mv

3

Це програмне забезпечення робить саме те, що http://ink2go.org/ дозволяє користувачу звертатися до будь-якої програми. Він також дозволяє записувати екран та інші функції. Я пропоную, якщо ви шукаєте інші альтернативи для пошуку "програмного забезпечення для анотації екрана для mac", що дало мені більш точні результати.1

Друг використовує Highlight .

Ви повинні визначити власну гарячу клавішу, щоб увімкнути та вимкнути її.


Цей робив саме те, що я хотів. Це дешево, але ніякої проби. У будь-якому випадку - дозволяє просто малювати на екрані після натискання швидкої клавіші, це все, але це все, що я хотів.
KrzysDan

1

Якщо ви шукаєте ненав’язливий і швидкий додаток для анотації на екрані, ознайомтеся з DemoPro . DemoPro дозволяє налаштувати гарячі клавіші для малювання на екрані, що дуже зручно, якщо ви робите демонстрації наживо. Він також включає таймер зворотного відліку, який може бути корисним для пробійних сесій, іспитів тощо.


ЦЕ КРУТО!
Кори Робінсон

1

Я шукав приємний інструмент для виділення миші протягом 2 годин і знайшов щось інше, але справді приємне!

http://screenbrush.imagestudiopro.com/

За допомогою безкоштовної версії ви можете легко малювати на екрані, а також виділяти екран клавішею Shift.

Якщо ви все ще шукаєте виділення курсору, я знайшов додаток для пошуку миші ( http://www.2point5fish.com/ )

Але він не дуже відполірований і має мало варіантів конфігурації

Коли я знайшов Screenbrush, він уже пробув день і перестав шукати, але я десь прочитав у форумі на форумі, що якщо ви зміните пошуковий запит на "програмне забезпечення для мак екрану", ви отримаєте більше результатів, можливо, це допоможе знайти кращий підсвічування курсору додаток

Удачі!


1

Виходячи з того, що ви шукали. Я думаю, ви повинні перевірити DemPro.

це додаток для анотацій Mac.


1

Оформити замовлення Presentify можна в магазині додатків Mac. Це дозволяє вам малювати або коментувати будь-який екран, а також виділяти курсор. Ви можете малювати відео (навіть коли вони відтворюються), зображення, pdfs, код, ви їх називаєте.

За допомогою цього ви можете коментувати за допомогою миші / трекпада, подаючи презентацію. Ерго, я думаю, що це додаток, можливо, ви шукаєте.

введіть тут опис зображення

Веб-сайт: https://presentify.compzets.com/
Демо: https://youtu.be/CTR1iAbGhjg
Mac App Store: https://apps.apple.com/app/presentify/id1507246666

Відмова: Я розробник цього додатка.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.