Як видалити "Документи та дані" з iCloud?


1

В даний час Apple має два типи сховища в iCloud:

  1. iCloud Drive для Маків, що працюють під керуванням Yosemite.
  2. Документи та дані для Mac, на яких працює Mavericks або раніше.

У мене один Mac працює Mavericks, а другий працює Yosemite, і я перейшов на iCloud Drive. Чи означає це, що мої дані в (2) вище переміщені до (1), або що вони скопійовані ?

Моя мета - видалити всі дані, що зберігаються як в (1), так і в (2). Я видалив усі свої дані з (1). Чи означає це, що всі дані, що зберігаються в (2), також видаляються? Якщо ні, то як видалити всі мої дані з (2)?

Відповіді:


1

З мого розуміння, коли ви переходите на iCloud Drive, ваше старе сховище "Документи та дані" перетворюється і більше не існує у старому місці.

Mavericks / iOS 7 не бачить iCloud Drive & Yosemite / iOS 8 не може бачити старі Документи та Дані, переміщені чи ні.

Відгуки:

введіть тут опис зображення


Спасибі, Тетсудзін. Чи є у вас посилання на те, що "більше не існує в його старому місці"? Жоден із документів, з якими ви пов’язані, не говорить про це прямо. Я виявив лише твердження, що "Будь-які документи, які ви вже зберігали в iCloud, автоматично переносяться на iCloud Drive під час оновлення", що, мабуть, означає, що вони більше не існують у своєму старому місці, але я не можу знайти нічого, що підтверджувало б це .
Ваддаді Картік

Різні джерела - cultofmac.com/296334 / ... ... howtogeek.com/203304 / ... всі говорять , як тільки ви перетворили його - і це перетворення, займає хвилин до декількох годин, в залежності від розміру - немає шляху назад. Піктограма попередження додана до відповіді ...
Tetsujin

1
Я друге тут вірування Тецуджіна. По правді кажучи, ви справді не можете дізнатися, чи старі дані очищаються з серверів Apple. Вони, ймовірно, існують у певній формі резервного копіювання сервера, але також, ймовірно, більше не можуть бути пов’язані з вашим обліковим записом Apple. Apple має багаторічну історію, що не хоче знати, хто належить до даних клієнтів, видаляючи їх негайно з живих серверів і гарантуючи, що інженерія не записуватиме, хто розмістив файл у хмарі, як тільки ви видалите його з пристрою або приймете міграцію на нова версія послуги. Крім того, помилки можуть протистояти їхнім найкращим намірам.
bmike

0

Я розмовляв із службою підтримки Apple, і вони підтвердили те, що було сказано у прийнятій відповіді - коли ви переходите з "Документи та дані" на "iCloud Drive", дані переміщуються, а не копіюються. Отже, видалення ваших даних з iCloud Drive означає, що їх немає в обох місцях на серверах Apple.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.