iTunes НЕ використовуючи подарункові картки у файлі


0

У мене в балансі iTunes близько $ 52. Коли мій син, використовуючи програму Family Share, просить придбати пісню, і я схвалюю, це обходить баланс Подарункової картки та стягує кредитну картку.

Будь-які пропозиції?

Відповіді:


1

З Apple " Як оплачуються покупки iTunes Store " від Apple :

Як тарифікуються покупки для сімейного обміну? Коли ви ініціюєте нову покупку, вона буде виставлена ​​на рахунок безпосередньо в обліковому записі організатора сім'ї, якщо ви не маєте кредит на подарунок або магазин. По-перше, ваш кредит у магазині буде використаний для оплати часткової або загальної суми рахунку. Залишок виставить рахунок сімейному організатору. Кредит iTunes Store на ваш рахунок не надається іншим членам сім'ї. Отже, якщо організатор сім'ї має на своєму рахунку 50 доларів США, а інший член сім’ї ініціює покупку, він не стягуватиме з кредиту iTunes Store організатора, але виставить рахунок або кредитну дебетову картку організатора. Організатор сім’ї отримає квитанції за будь-яку покупку члена сім’ї.

Більш важливі правові слова про магазин iTunes за цим посиланням .


IconDaemon, мій рахунок виставлено для зарядки кредитної картки. Однак мої сини отримали подарункові картки на Різдво. Ми завантажили подарункові картки, і тепер, коли вони щось купують, я отримую електронний лист від Apple, і він говорить, що він стягує плату з моєї MC. Я можу натиснути своє ім’я в iTunes і побачити баланс своєї подарункової картки. Чи не повинен GC бути вичерпаним, перш ніж вести мій CC? Дякую!
Томмі

"Кредит iTunes Store у вашому обліковому записі не надається іншим членам сім'ї." Твоєму синові довелося б заробляти гроші на своїх картках iTunes Store на власному акаунті iTunes Store, щоб можна було придбати речі. Оскільки ваша кредитна картка прив’язана до облікового запису сімейного організатора, і жоден член сім'ї не може використовувати кредит iTunes Store, ви , (і лише ви,) можете використовувати кошти, імпортовані за допомогою подарункових карток.
IconDaemon

0

У мене така ж проблема. Здається, потрібно викупити подарункові картки iTunes на пристрої дитини, а не на комп’ютері чи пристрої. Іншими словами, який би ідентифікатор Apple ви не використовували для викупу подарункової картки, хто може її використовувати. Вам потрібно зайти в iTunes Store на пристрої, на якому потрібно використовувати подарункову карту, та використати функцію викупу.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.