Одна і та ж група, кілька групових чатів - як виправити?


2

Я в груповому чаті з трьома іншими. У всіх нас є айфони. Приблизно місяць тому було створено новий груповий чат із тією ж групою. Я видалив його, але він повернувся. 3 з 4 із нас відчувають цю проблему. Інший хлопець не має поняття, про що ми говоримо, коли ми кажемо, що "це зводить мене з розуму".

Багато інших, здається, також відчули цю проблему:

"iOS 8, що створює кілька групових повідомлень з однаковими одержувачами" ( Офіційний форум Apple )

У наведеній нитці відповіді немає.

Як ми можемо виправити це питання?


1
Я також спантеличив це - я назвав свою групу, а ім'я навіть переніс у дублікат. Ось що таке моя думка: отримане при зміні адреси. Порівняйте свої дві групи, ввівши інформацію та порівнявши синій колір, який виділяється синім кольором кожного контакту. Я виявив, що електронну пошту однієї людини було виділено замість їх телефону в одній групі. Повідомте мене, якщо ви підтвердите це.
bassplayer7

@ bassplayer7 Кожна група має однакових членів групи, коли я натискаю "Деталі" з групового чату. Не впевнений, що ви маєте на увазі під "синім виділеним контактним елементом" - я не думаю, що я це бачу.
samthebrand

Гаразд, я був недостатньо зрозумілий. Ми припустимо, що ваша група складається з Сема, Джона, Боба та вас. Торкніться деталей у групі та торкніться значка "Я" у списку контактів Сема. Один з його контактів буде блакитним кольором - або електронною поштою, або телефоном. Запишіть це на думку, і зробіть те ж саме для Джона та Боба. Потім перейдіть до групи дублікатів і порівняйте. Я підозрюю, що ви побачите, що принаймні одна інформація про контакт інша.
bassplayer7

@ bassplayer7 Дуже чіткі вказівки. Дякую! На жаль, всі виділені елементи однакові між групами. Yikes. Не знаю, що з цим зробити, але я підозрюю, що це має щось спільне з телефоном "Боба", оскільки він єдиний хлопець, який не відчуває цього питання ... будь-яка подальша допомога буде дуже вдячна.
samthebrand

Чи готові співпрацювати інші учасники групи? Якщо це так, попросіть кожного перейти в Налаштування -> Повідомлення -> Надіслати та прийняти, і зменшити параметри лише до одного (будь-який телефон або електронна пошта). Тоді зачекайте і подивіться. Це був би той, хто визначає, чи це проблема.
bassplayer7

Відповіді:


1

Переконайтесь, що в групах налаштувань увімкнено "групові повідомлення". Чомусь (можливо, б / ци важко і м'яко перезавантажили мій телефон купу), ця опція вимкнена.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.