Native Youtube додаток раптово припинив роботу на iPad 1


10

Минуло кілька тижнів, коли я намагаюся використовувати свій додаток Youtube, це говорить про неможливість підключення до Youtube. Оскільки це iPad 1, у мене виникли проблеми з пошуку інформації в Інтернеті.

Чи перестали підтримувати додаток Google чи Apple? Це остаточно застаріло? Чи є інша програма, яку я можу використовувати, яка працює на iOS 5?

Просто, щоб було зрозуміло, я не морочився своїм пристроєм. Я не змінив його параметрів, я не став джейлбрейком, він підключається до Інтернету просто чудово, і я спробував додаток на різних підключеннях до Інтернету. Крім того, це не проблема з входом у систему, програма просто відмовляється дозволяти мені переглядати відео, незалежно від того, увійшов я чи ні.

Спасибі за вашу допомогу.


@Buscar 웃 ОП заявило, що вони не можуть переглядати, ввійшли чи ні.
tubedogg

@Maximnicov YouTube нарешті повністю перейшов на HTML5 відео як за замовчуванням, тому є хороша можливість, що щось, що задіяне в цьому комутаторі, змусило старших клієнтів перестати працювати.
tubedogg

@Buscar 웃 Я це розумію, але ОП не може переглядатись під час виходу з системи. Їм не потрібно входити в систему, щоб переглядати відео, тому я не впевнений, у чому суть вашого оригінального коментаря, коли вони не запитують про проблему з входом. Також той факт, що вони не можуть переглядати, увійшли чи вийшли з системи, означає, що вони змогли успішно увійти, щоб спробувати це.
tubedogg

@Buscar 웃 Гаразд, але це повідомлення не обов’язково має нічого спільного з входом у систему. Неможливо взагалі підключитися до веб-сайту (тобто ви навіть не можете завантажувати сторінку) - це не те саме, що неможливо вхід (тобто ви отримуєте помилку при спробі входу). Наскільки я знаю, вам не потрібно входити в систему, щоб використовувати додаток YouTube. Я можу помилитися.
tubedogg

Просто перевірена, і ви можете її використовувати без реєстрації. (IOS 8)
tubedogg

Відповіді:


2

Рішення (здається, кулебезпечне)

Примітка. Це не проблема мережі, це програмне забезпечення. Native YouTube App працював на iPhone OS 5.1.1 3-го покоління в тій же мережі, де iPad 1 OS 5.1.1 цього не робив.

Я спробував усі пропозиції, знайдені в Інтернеті, і через 2 дні я не знайшов більше варіантів спробувати. Це питання виходить за роки і жодної допомоги від Apple! F..kng Розчаровує !!!

Але я навчився достатньо цих пропозицій, щоб придумати це рішення нижче.

Попередження: Я спробував це лише з (2) iPad1 (моїм і другом), тому я написав куленепробиття "здається". Крім того, ви повинні використовувати лише той ПК, який прив'язаний до вашого пристрою. Власний пристрій YouTube буде відновлено, але не всі ваші інші програми будуть відновлені, якщо ви використовуєте інший комп'ютер. Якщо це сталося, просто перевстановіть кожен додаток на своєму пристрої через магазин додатків. (Коли я робив це на своїх друзях iPad своїх друзів, програми не втратили своїх даних ... Woo Whoo!)

Давайте розпочнемо.

  1. Створіть резервну копію iPad 1
  2. Завантажити застарілу ОС (у моєму випадку це була ОС 5.1.1)
  3. Найпростіший спосіб - відкрити його в iTunes, а не зберегти його на своєму комп’ютері
  4. Підключіть пристрій і відкрийте iTunes.
  5. Коли з'явиться ваш пристрій, натисніть на відновити. Тепер вона повинна відображати завантажену вами версію ОС. (Коли я вперше спробував це, iTunes хотів оновити свій iPad 1 до OS6.1, який видаляє нативну програму iTunes)
  6. Після завершення перевстановлення iTunes повинен запитати вас, чи бажаєте ви відновити чи налаштувати нову установку. (скажіть, щоб відновити копію, яку ви зберегли на кроці 1)
  7. Насолоджуйтесь повністю функціонуючою програмою Native YouTube, а також відновлено вибране.

Ніяких гарантій, звичайно, але я сподіваюся, що це допомагає.


1
Рішення, яке написав Джуліан Грей, працює! Щойно це зробили зараз, і все повертається до нормального з рідною

1
Це спрацювало, велике спасибі! (Я навіть не завантажував застарілу ОС, так як я не був впевнений, що це таке. Я все-таки спробував решту рішення.) Тепер моя програма повернулася. Минуло два місяці, але воно того варте. Знову дякую!
Максимніков

Як "завантажити застарілу ОС"?
Ніколя Барбулеско

@NicolasBarbulesco перевірити це redmondpie.com/…
Ruskes

2

YouTube перестав підтримувати вбудовану програму iPad YouTube, але якщо вимкнути YouTube у Налаштуваннях -> Загальні -> Обмеження, ви можете переглядати відео YouTube у веб-браузері Safari, відвідавши сторінку youtube.com. Це може бути трохи аварійно, хоча у старому браузері iPad 1.

Можливо, ви також зможете встановити старішу версію програми YouTube із магазину додатків, яка працюватиме на iPad 1. (Я думаю, це залежить від того, ви коли-небудь завантажували цю стару версію додатка YouTube на іншу в іншу пристрій.)


1

Додаток більше не оновлюється та не працює.

У мене є iPhone 4 на iOS 5.1.1, і я зберігав його таким чином, тому що мені сподобалися рідний YouTube та рідні карти. Намагався повторно синхронізувати, перезавантажити, Wi-Fi, порожній кеш і т.д., нічого з цього не працювало. Завжди отримував те саме "не можу підключитися до YouTube". припинив роботу близько двох тижнів тому. Дуже сумно. Дуже сподобався макет, сподобалось безкоштовне розміщення оголошень і сподобалось, що не рекомендували відео. У хорошого YouTube був простий "найпопулярніший" список та проста панель пошуку. Це було чудово, поки воно тривало. Поточний YouTube набагато гірший.


0

У мене є оригінальний iPad з додатком YouTube. Я щойно це перевірив. Це працює !

Сервери YouTube можуть зробити деякий брудний вибір у відгаданому місці.

Приходьте до Європи зі своїм iPad та спробуйте!


Ви використовуєте нативну програму Youtube? Той, для якого значок - телевізійний екран? Або ви використовуєте новіший додаток, той, для якого значок - червоно-біла кнопка відтворення?
Максимніков

@maximnicov У мене є значок YouTube на YouTube, а не червоний і білий.
Том Палець

@Maximnicov - я використовую старий добрий додаток YouTube, значком якого є зелений старий телевізор.
Ніколя Барбулеско

0

Я щойно відновив Ipad IOS 5.1.1 своєї дружини і тепер знову діючу програму Youtube знову доповнений усіма старими фаворитами. Яке полегшення.


0

Я скинув iPad 1 своєї дружини до заводських налаштувань, і тепер YouTube знову працює. Мені не довелося використовувати iTunes (який я ненавиджу) - я просто використовував функцію скидання в меню налаштувань.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.