Як відключити послугу запуску, для якої у мене вже немає списку?


1

Я видаляю додаток, у якому запущена служба. Тепер запускається весь час скаржиться в консолі на те, що не може запустити послугу:

19/02/15 08:50:28,589 com.apple.xpc.launchd[1]: (com.sovapps.launchAtLoginHelper[16732]) Could not find and/or execute program specified by service: 149: Could not find a bundle of the given identifier through LaunchServices: com.sovapps.launchAtLoginHelper
19/02/15 08:50:28,589 com.apple.xpc.launchd[1]: (com.sovapps.launchAtLoginHelper) Service only ran for 0 seconds. Pushing respawn out by 10 seconds.

Оскільки у мене більше немає файлу плистів, я не можу просто вивантажити послугу. Як зробити так, щоб запуск забув про послугу?


Ви впевнені, що список не розміщений у каталогах LaunchAgents / LaunchDaemons?
Матеуш Шлосек

Так, досить впевнений.
Зуль

Ви шукали в / Система / Бібліотека / LaunchAgents та / Система / Бібліотека / LaunchDaemons, а також у ~ / Бібліотека / LaunchAgents? Також слід перевірити Налаштування системи> Користувачі та групи> Елементи входу. Запущений демон із програми SovApps (www.sovapps.com). Можливо, ви можете зв'язатися з ними для отримання додаткової інформації. Крім того, можливо, вам доведеться перевстановити видалений додаток, щоб побачити, чи є опція в налаштуваннях додатків відключити запуск при запуску.
IconDaemon

Перевстановлення та відключення опції запуску під час входу було приємним рішенням (якщо не дуже Unixy :-), дякую.
Зуль
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.