Скільки резервних копій зберігається в iCloud та протягом якого часу?


Відповіді:


3

Скільки / скільки часу здасться трохи розпливчастим - можливо, поки не вистачить місця, але ви можете вибрати резервну копію, яку потрібно відновити, із запропонованих…

Від Як відновити резервну копію ICloud , що це старше , ніж сама остання

введіть тут опис зображення

  • По-перше, ознайомтеся з цією статтею про те, як відновити резервну копію iCloud на iPad (занадто багато для цього тут) - і так, процес такий же, як на iPhone або iPod Touch, як і в iPad.
  • Коли ви досягнете шостого кроку, ваш iPhone попросить обрати резервну копію iCloud для відновлення - або останню, або попередню резервну копію. Кожна з ваших старих резервних копій iCloud буде розміщена датами та часом, тому виберіть резервну копію, яка датована раніше часу, коли ви випадково видалили цей контакт із вашої адресної книги. (Примітка. Якщо у вас є кілька iPad та iPhone, синхронізовані з одним обліковим записом iCloud, переконайтесь, що виберіть правильну резервну копію для вашого конкретного пристрою.)
  • Після натискання на синю кнопку «Відновити» розпочнеться процес відновлення резервного копіювання iCloud - і пам’ятайте, це може зайняти кілька годин, залежно від того, скільки додатків, фотографій, музики та інших носіїв ви завантажили на свій iPhone. Для отримання детальної інформації не забудьте прочитати цілі інструкції щодо резервного копіювання iCloud . те саме посилання, як вище

1
Гм, це було б чудово, якби офіційна документація Apple могла бути посилається. Можливо, його просто немає, хоча…
binki
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.