Чи у додатку «Попередній перегляд» є інструмент від руки та олівця від руки?


24

У додатку «Попередній перегляд» є такі інструменти розмітки / примітки, як прямокутник, овал, лінія, текст, міхур, думка. Чи є інструмент для ручки чи олівця, який дозволяє вільно малювати лінії?

(Я використовую попередню версію 7.0 (826.4) в OS X Mavericks 10.9.5)

введіть тут опис зображення введіть тут опис зображення


1
Як бічна примітка: в OS X 10.10 є інструмент ескізів від руки, хоча це може бути не основною причиною оновлення для вас.
Асмус

Додаткова (бічна) примітка: якщо ви просто шукаєте інструмент від руки та не проти відміняти попередній перегляд, ви можете спробувати Скім . Skim має чудовий інструмент малювання від руки.
Ерік Файл

Відповіді:


21

Так, у Preview в OS X 10.10 (Yosemite) є інструмент від руки. Отримайте доступ до нього в режимі попереднього перегляду зі значка "Панель розмітки" файлу .JPG або .PDF, який ви відкрили.

OS X Значок інструменту попереднього перегляду "панель інструментів розмітки"

При натисканні на цю піктограму з'являється панель інструментів розмітки, а інструмент "ескіз" від руки - третя піктограма зліва, синім кольором на зображенні внизу.

OS X інструмент попереднього перегляду інструменту "ескіз"

і він пропонує можливість згладжування, а також режим від руки.


Дякую @Charles_Lindsay! На жаль, я все ще перебуваю на Mavericks, неохоче перемикаюся на Yosemite, тому у мене немає інструменту від руки. Приємно знати, що це в Йосеміті, хоча. Можливо, днями я ризикую і перейду до Йосеміті.
Роб Беднарк

5
Будь-який спосіб зробити попередній перегляд запропонувати заміни, але не замінити автоматично? Отже, щоб змусити зберігати оригінальний малюнок?
LinusGeffarth
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.