Чи можна відключити розширення Safari під час використання приватного веб-перегляду?


17

Нещодавно я перейшов з Chrome на Safari для декількох веб-додатків вибору, і виявив, що не можу відключити розширення типу Lastpass при приватному перегляді, принаймні не мабуть, як я міг у Chrome (який вимикає розширення за замовчуванням в Incognito).

Чи можливо це зробити з інтерфейсу Safari? У мене є фрагмент Applescript, який я використовую для відключення розширень та ввімкнення їх, коли я закінчую, але це є клопотом, і я хотів би зробити це за замовчуванням для приватного перегляду.


Це дійсно, дійсно, має бути особливістю, особливо з тим, що Apple все більше виставляє рахунки як компанія приватного життя. Насправді я піду далі й скажу, що це має бути поведінкою за замовчуванням.
Wowfunhappy

Відповіді:


5

Набагато простішим способом виконати цю дію є включення меню "Розробити" в налаштуваннях Safari -> Додатково -> Внизу ви можете перевірити це, щоб у вашій панелі меню було створено меню "Розробити сафарі". Тут ви можете вибрати з випадаючого меню "Вимкнути розширення", яке повністю відключить їх як для приватних, так і для приватних вікон, але активація та вимкнення додатків надзвичайно швидка і без проблем.

Зробити приватне вікно / вкладки за умовчанням відключення розширень не є можливим у будь-яких налаштуваннях Safari. Однак це просте рішення вашої проблеми в один клік.

Знову ж таки, такі дії:

Safari -> Preferences -> Advanced Tab -> check "Show Develop menu in menu bar"

Тепер ви можете натиснути спадне меню "Розробити" та натиснути "Вимкнути розширення", а також інші параметри, такі як JavaScript, зображення, стилі тощо!

Це працює з Safari 9.0 - 11.0


0

Ну, найпростішим способом було б використовувати Automator для створення сервісу, який перший "робить" ваш фрагмент Applescript, а другий "викликає" пункт меню Safari "Нове приватне вікно" для вас.
Використовуйте дію Автоматизатора "записувати мої дії" та натисніть "Сафарі> Файл> Нове приватне вікно".

Але ви отримаєте досить компактний результат, додавши цей код до наявного фрагменту сценарію:

tell application "System Events" to ¬
tell process "Safari" to click menu item "Neues privates Fenster" of ¬
     (menu of menu bar item "Ablage" of menu bar 1)

--   (Insert localized strings for my menu names: "Files" "New ..."

Для цього або виберіть "Safari> Послуги> yourService" або навіть надайте ярлик "yourService" за допомогою: "Налаштування системи> клавіатура> ярлики> послуги".


0

Це ще один спосіб досягти своєї мети без використання Safari. Для приватного перегляду завантажте та використовуйте веб-браузер Opera. Він має вбудовану VPN, що значно покращить вашу роботу приватного перегляду. HTH

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.