Як заборонити деяким пристроям отримувати мої iMessages?


1

Я хочу отримувати iMessages зі свого iPhone та iPad. У мене є одна невелика проблема, що мій обліковий запис iCloud надається моїй родині.

Як я можу переконатися, що мої родичі не бачать усіх моїх iMessages, що з’являються на їх пристроях? Чи є спосіб я вибрати лише свій iPhone та iPad для отримання повідомлень?

Відповіді:


1

Єдиний спосіб зробити те, що ви хочете, - вимкнути iMessage на кожному пристрої, який використовує той самий AppleID, де ви не хочете, щоб він отримував iMessages, пов'язані з AppleID.

Я теж поділяюся своїм AppleID зі своєю родиною, але я поділяю це так, щоб існував сингулярний обліковий запис iTunes, де всі пристрої можуть отримувати доступ до програм та музики, придбаних у спільному обліковому записі. (Родинна частка не працює добре).

Хитрість полягає в тому, що є кілька AppleID. Присвятіть його iTunes, але потім надайте по одному для кожного користувача для iCloud. Я не хочу, щоб повідомлення, фотографії та інші елементи, пов’язані з iCloud, не ділилися, тому спільний AppleID використовується ТІЛЬКИ для iTunes. Для використання iCloud у кожної людини є власний AppleID, який вони використовують для iCloud. Ці члени сім'ї не використовують власні акаунти iCloud для iTunes.

iTunes AppleID: всі пристрої входять у iTunes за допомогою цього AppleID Personal AppleID: кожен пристрій входить у iCloud за допомогою особистого AppleID.


велике спасибі за це! Так що в моєму дійсно у мене є свій ідентифікатор, як і у всіх інших. Якщо я просто виберу свій номер для надсилання та отримання разом із моєю адресою електронної пошти, це буде працювати?
lilpug

Цікаво, що всі мої неприємності щодо посвідчення особи зникли після того, як я почав використовувати сімейний обмін. Власний ідентифікатор для хмари, особисті повідомлення та електронну пошту, але спільні програми та мелодії. Я здогадуюсь YMMV.
Tetsujin

lilpug: хитрість полягає в тому, щоб використовувати тільки свій власний AppleID для iMessage, не дозволяйте комусь іншим користуватися ним. тоді вони не отримають ваших повідомлень, незалежно від того, зареєструєте ви контактну електронну пошту чи ні. Номер електронної пошти та номер телефону - це просто ідентифікатори контактів для iMessage, насправді він не надсилається на ваш номер чи електронну пошту.
смсон
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.