Як позбутися від звичайного користувача в моїх облікових записах на Mac?


0

Я додав іншого користувача до свого Mac, а потім не знав, як заповнити всі технічні питання. Проблема в тому, що я не можу використовувати свій трекпад при запуску комп'ютера. Я маю користуватися мишкою.

Я хотів би позбутися цього стандартного користувача або якимось чином з'ясувати відповіді на мої запитання щодо заповнення стандартної форми користувача, сподіваючись, що проблема трекпада піде. Або я якось назавжди втратив функціонал трекпадів на екрані відкриття комп'ютера?


1
Навряд чи додавання нового користувача призведе до того, що трекпад знову почне працювати. Чи працює трекпад після входу?
Сем Акс

так. Це лише початковий вхід! і ... він не працює ні для одного із названих імен. Я повинен використовувати мишу
тимчасові кадри

насправді не моє питання додати нового користувача. Питання в тому, як позбутися нового користувача, який я щойно додав,
тимчасові кадри

Що ви маєте на увазі під "не можу використовувати мій трекпад"? Чи не рухається курсор миші? Або він рухається, і ви просто не можете натиснути?
Сем Сокира

трек-майданчик не відповідає на мої пальці, тобто немає входу в моє слово пропуску. Або навіть натискання на якого користувача я хочу. Я змушений користуватися мишкою. Крім того, коли я намагався вдатися до переваг, щоб відняти користувача, це було неможливо "знак мінус мені не доступний
тимчасові постріли

Відповіді:


1

Налаштування системи> Користувачі та групи

виберіть користувача у списку зліва. Клацніть знак мінус внизу списку.

Якщо область налаштування заблокована (див. Значок блокування та текст у нижньому лівому куті), вам потрібно буде розблокувати панель, перш ніж ви зможете внести зміни.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.