Як я можу встановити ширину, висоту та розташування мого термінального додатка за замовчуванням?


19

Як я можу встановити ширину та висоту за замовчуванням для мого вікна терміналу Mac, щоб воно завжди відкривало так, як мені хотілося б. Наразі, кожного разу, коли я запускаю додаток для терміналів, мені потрібно змінити його розмір.

введіть тут опис зображення

Відповіді:


16

Один із способів це зробити

  1. Встановіть своє вікно так, як вам це сподобається,

  2. Перейдіть у вікно> Збережіть Windows як групу ...

скріншот вікна збереження як діалогове вікно групи

  1. Введіть ім’я поруч із пунктом Зберегти як:

  2. Поставте прапорець "Використовувати групу вікон при запуску терміналу"

  3. Клацніть Зберегти

Однак після запуску Terminal, якщо ви вибрали Terminal> New Window, вам все одно доведеться змінити розмір вікна. Це найбільш корисно, якщо ви хочете, щоб при запуску було відкрито кілька вікон терміналів.

Якщо ви переходите до терміналу> Налаштування> Профілі, ви можете створити (або відредагувати наявний) профіль для вікна терміналу за стовпцями та розмірами рядків, який доступний у кінці рядка заголовка вікна терміналу (на екрані екрана відображається вікно на 80 стовпців у ширину і 24 ряди заввишки)

Потім ви можете встановити цей профіль за замовчуванням, натиснувши кнопку за замовчуванням (якщо кнопка за замовчуванням висунута, ця група вже є типовою):

Скріншот сторінки профілів із замовчуванням


12

Вікно повинно пам'ятати останнє положення. Але це змінить його розмір, щоб відповідати розміру, який ви маєте у своїх уподобаннях. Ви можете бачити, що поточний розмір є вашим за замовчуванням.

80х24

Ви можете змінити це на вкладці Профіль> Вікно. (у вашому профілі за замовчуванням)

Розмір вікна

введіть тут опис зображення


3

Ви також можете створити службу яблучного сценарію чи автоматизатора. Додайте меню скриптів до меню та натисніть, щоб запустити нове вікно. Або використовуйте автоматизатор для виклику яблучного сценарію, а потім визначте команду клавіатури ( посилання на інструкції ).

tell application "Terminal"
activate
set the bounds of the first window to {140, 0, 1160, 775}
-- x - x position in pixels
-- y - y position in pixels
-- w - width in pixels
-- h - height in pixels
end tell

0

У macOS Sierra (10.12) для встановлення "нової частини розміру вікна" перейдіть до налаштувань терміналу та скористайтесь вкладкою Загальні , щоб перейти до параметра "Нові вікна, відкриті з:". Для мене вибір "Одного профілю" спрацював.

BTW: Це перший і єдиний раз, коли я стикався з цією проблемою на macOS. Це не відбувається у macOS High Sierra (10.13), але мені довелося переключитися назад до Sierra після того, як останнє оновлення macOS зірвало мою машину.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.