Як можна встановити параметри відображення за допомогою командного рядка


14

Я хотів би налаштувати властивість "Масштабований" мого дисплея Macbook Pro за допомогою командного рядка. Як я міг це зробити?

Відповіді:


8

У мене на початку 2013 року MacBook Pro з Retina Display під керуванням OS X 10.8.5, і я протестував утиліту командного рядка cscreen, і він працює для зміни роздільної здатності через командний рядок. Ви можете завантажити cscreenIntel.dmg за наданим посиланням. У терміналі використовують cscreen -hдля виведення внутрішньої довідкової інформації. Приклад використання:cscreen -d 32 -x 1680 -y 1050

BTW Наскільки я знаю, на базі Intel версії OS X не містять вбудованого виконуваного файлу, і чому я вказую вас на сторонні утиліти.


1
Не працював для мене на робочому столі os x yosemite 10.10.5.
користувач674669

Використовуйте displayplacer для нових версій macOS та для налаштування декількох моніторів. Більше інформації у моїй відповіді нижче.
Джейк Гільборн

15

Використовуйте роздільну здатність екрана на нових версіях ОС

 git clone https://github.com/jhford/screenresolution.git
 cd screenresolution
 make dmg
 ./screenresolution set 1920x1080x32@60

csreen нічого не робив для мене на os x 10.10.5. Ці кроки працювали для мене.


1
Просто FYI, що цей інструмент також тепер доступний на Homebrew для дуже простої установки: brew install screenresolutionале, на жаль, він не підтримує резолюції Retina.
Джеймс

6

Щоб встановити роздільну здатність дисплея, обертання, дзеркальне відображення та позиціонування за допомогою терміналу, використовуйте displayplacer .

Виконайте displayplacer listдля перегляду можливих роздільних можливостей екрана. Ви хочете використовувати ті, позначені якscaling:on

Потім виконайте команду, подібну до цієї, щоб встановити конфігурацію displayplacer "id:A46D2F5E-487B-CC69-C588-ECFD519016E5 res:1920x1080 scaling:on origin:(0,0) degree:0"

Також доступний через домашню мову: brew tap jakehilborn/jakehilborn && brew install displayplacer


2

Див. RDM , який можна встановити за допомогою:

brew cask install avibrazil-rdm

Це не добре задокументовано, але той самий виконуваний файл, який запускає графічний інтерфейс, також може використовуватися через командний рядок, тому після встановлення ви можете запустити ...

/Applications/RDM.app/Contents/MacOS/SetResX --modes

... буде перераховано всі доступні варіанти, включаючи коефіцієнт "масштабу" для режимів Retina / HiDPI. Потім ви можете встановити бажаний режим, наприклад ..

/Applications/RDM.app/Contents/MacOS/SetResX -w 1680 -h 1050 -s 2.0

Якщо ви виконуєте бінарний файл через командний рядок без аргументу, він перелічить усі параметри командного рядка, а потім запустить графічний інтерфейс. Або перегляньте джерело безпосередньо, щоб побачити їх: https://github.com/avibrazil/RDM/blob/master/main.mm

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.