Як встановити операційну систему на новий жорсткий диск?


17

Я буду встановлювати новий жорсткий диск потужністю 500 Гб у своєму macbook. Це кінець 2008 року, алюміній, 13-дюймовий екран. Як тільки я встановив його, як я можу отримати операційну систему на 10,7 або новішої версії (завантажену з App Store) на голий / неформатований диск?


Для людей, які хочуть перевстановити версію 10.6 або новішої, подібне питання має допомогти. Етапи дещо відрізняються для новіших систем, які мають Recovery HD, і тих, що постачаються на DVD.
bmike

Мені не зрозуміло, чи використовується ОС X на новому жорсткому диску 1 ТБ, який зараз знаходиться у вашому MacBook. Якщо це так, ви можете використовувати Migration Assistant для переміщення по налаштуваннях користувачів та даних із зовнішнього резервного жорсткого диска (я припускаю, що це резервна копія Time Machine). Помічник з міграції розташований у розділі Програми: Утиліти: Міграційний помічник .
запитуйте

Чи вважається новий HD високим рівнем "нового комп'ютера"? Це говорить лише про використання резервного копіювання машини часу для відновлення на комп'ютері, який був джерелом резервного копіювання. Або якщо новий комп’ютер використовувати помічник з міграції ...
користувач131141

Кілька відповідей стосуються сторонніх веб-сайтів про те, як створити завантажувальний USB-накопичувач із встановником macOS. Зауважуючи до зауваження, також є офіційний підручник .
Jari Keinänen

Відповіді:


19

Будучи домашнім дому 1 Mac та ІТ-професіоналом, який підтримував лише ПК, мені довелося нелегко розібратися, як перезавантажити OSX після того, як помер жорсткий диск мого чоловіка. Сподіваюсь, я правильно поставив діагноз поганого жорсткого диска (надам свій метод), і я сподіваюся, що це допоможе комусь там. Це, мабуть, надлишок інструкцій, але там є люди, які можуть спробувати вирішити (набагато більше) рідкісну критичну проблему Mac. Я зробив більшу частину цього з пам’яті, тому, можливо, я зіпсував ярлик тут чи там. Будь ласка, використовуйте здоровий глузд, якщо я це зробив і огляньте екран, щоб виглядати щось таке, про що я говорю.

ПРИМІТКА . Цей процес спрацював лише тому, що жорсткий диск все ще зміг отримати доступ до режиму відновлення, утримуючи Command + R при запуску. Якщо ваш Mac не може отримати доступ до цієї функції, це може не працювати для вас, але я включив деякі інші зручні речі, наприклад відновлення файлів з диска.

Початковий симптом: Мак мого чоловіка деякий час випадково вимикався, але ми його кульгали. Нарешті, під час запуску одного дня він побачив панель прогресу, яка завершиться, і тоді пристрій вимкнеться. Ось процес, який я дотримувався:

Що вам знадобиться:

 • SATA / IDE до USB-адаптера (Моїм був Vantec USB 2.0, але це не має значення. Обов`язково знайдіть його із зовнішнім джерелом живлення. У мене мало успіхів із пристроями, що працюють на USB.
 • Mac під керуванням OSX Lion або новішої версії (попередні версії не мали розділу відновлення)
 • Новий жорсткий диск, сумісний з Mac.
 • T8 Mini Torx шуруповерт
 • Невелика викрутка
 • Рекомендація : холодне пиво і багато терпіння
 • На випадок, якщо ви знімете гумове покриття, вам знадобиться інструмент для зняття корпусу, як ви використовуєте для заміни екрана стільникового телефону. http://www.amazon.com/dp/B004XVPDSG/ref=tsm_1_fb_lk

Крок 1: Виправлення неполадок із пристроєм

 1. Вимкніть живлення пристрою
 2. Утримуючи клавіші Command + R під час запуску пристрою. Продовжуйте утримувати клавіші, поки утиліта відновлення не попросить вибрати мову (сірий екран) ** ПРИМІТКА: ** Можливо, вам доведеться утримувати клавіші до двох хвилин.
 3. Вибравши перевагу мови, виберіть пункт Disk Utility у списку утиліт.
 4. Виберіть свій привід на лівій панелі навігації (можливо, це вже вибрано)
 5. Натисніть кнопку Підтвердити диск у програмах Disk Utilities. Це, мабуть, покаже деякі помилки. Натисніть кнопку « Відновити диск », яка з’явиться лише після натискання кнопки Підтвердити . Робіть це до тих пір, поки не буде помилок або (як я), ви отримаєте повідомлення про те, що диск не вдалося відновити.
 6. Натисніть кнопку Підтвердити дозволи на диск . Якщо це успішно завершиться, натисніть « Відновити дозволи на диск» ПРИМІТКА. Це може вирішити вашу проблему. Якщо на кроці 5 ви не отримали неприємного повідомлення про те, що диск пошкоджений, створити резервну копію ваших файлів і таке добре, вам! Спробуйте декілька канадських проблем з усунення несправностей - коли в doot (сумніваєтесь) перезавантажтесь!

Крок 2: Видалення жорсткого диска з Mac

Ось чудовий наочний посібник з кроків нижче: https://www.ifixit.com/Guide/MacBook+Pro+13-Inch+Unibody+Mid+2010+Hard+Drive+Replacement/4305

 1. Вимкніть MacBook.
 2. Вийміть жорсткий диск із пристрою, знявши 8 гвинтів із нижньої частини MacBook і відтягнувши нижню кришку, обережно, щоб не потягнути за краї, оскільки це зніме гумове покриття . Якщо ви випадково це зробите, підкажіть. Щоб витягнути кришку, покладіть пальці на шарнір екрана MacBook (знизу) та підніміть з металевої частини під гумову кришку.
 3. Біля жорсткого диска ви побачите маленьку чорну смужку, притиснуту двома гвинтами. Це потрібно вийняти до витягування жорсткого диска.
 4. Якщо ваш жорсткий диск є OEM, має бути пластикова вкладка, яку ви обережно потягнете, щоб підняти жорсткий диск, остерігаючись кабелю SATA
 5. Аккуратно потягніть за роз'єм кабелю, що знаходиться в кінці жорсткого диска, зверненим до зовнішньої сторони корпусу, щоб відключити вінчестер.

Якщо ви зіпсували і зняли гумове покриття:

 1. Після того, як ви закінчите видалити нижню кришку, вийміть інструмент для вилучення справ зі списку речей, які вам знадобляться, щоб ви старанно замовили свій новий жорсткий диск всього за 1 долар або близько того
 2. Тримайте гумове покриття на металевому корпусі металевою частиною (всередині кришки), зверненою до вас.
 3. ОСТОРОЖНО просуньте край інструменту для зняття корпусу під краї гумового покриття краєм інструменту, зверненим до вас, і підніміть край назад за край металевої підкладки.
 4. Повільно ковзайте інструментом по краю, піднімаючи гуму назад на місце, будьте обережні по кутах.
 5. Відкладіть задню тарілку і не дихайте на неї, інакше гумові речі знову зійдуть.

Крок 3: Використання ПК та HFS Explorer для відновлення файлів

 1. Завантажте HFS Explorer і встановіть його на свій ПК ( http://www.catacombae.org/hfsexplorer/ )
 2. Підключіть вийнятий жорсткий диск до пристрою SATA / IDE до USB. Для підключення будуть два кабелі, і вони спрямовані. Менший штекер - це кабель для передачі даних, який входить у прямокутний роз'єм USB. Інший йде до силового кабелю. Якщо ви купили той же, що я зробив, є роз'єм, який адаптує стандартний роз'єм живлення до SATA. На цьому кабелі є вимикач живлення.
 3. Підключіть USB-кабель до ПК та увімкніть вимикач живлення (якщо ви ще цього не зробили).
 4. Ви повинні почути звук пристрою в Windows або переконатися, що драйвер пристрою був розпізнаний та встановлений у Диспетчері пристроїв. Примітка. Ви не побачите, що він відображається як жорсткий диск, оскільки формат диска Mac не є сумісним, як дисковий диск з Windows.
 5. Відкрийте HFS Explorer і натисніть Файл> Завантажити файлову систему з пристрою
 6. Мені не вдалося успішно використовувати кнопку AutoDetect, але ви можете спробувати. Я вибрав перемикач Вибрати пристрій, а в спадному меню Виявлені пристрої натисніть Завантажити
 7. Виберіть файли та папки, які ви хочете створити резервну копію на дереві зліва, як і будь-яке дерево Explorer (або Finder для вас Mac визирає), а потім натисніть Витягнути . Файли мого чоловіка знаходились у другому розділі в папці Користувачі> [Ім'я користувача] .
 8. Дотримуйтесь підказок, щоб витягнути файли в потрібне місце. Вам доведеться няню, тому що в Windows багато імен файлів Mac, які не в порядку. Я використовував функцію "Автоперейменування", і вона працювала плавно.

Крок 4: Встановлення OSX на новий жорсткий диск

Якщо ти все ще зі мною, розломи ще одне пиво, бо ти, мабуть, закінчив перше. Це було найбільш засмучуючим дослідженням. Коли ви в Google "Як завантажувати OSX на новий жорсткий диск за допомогою ПК", ви отримуєте кілька чудових пропозицій щодо використання VM Virtual Box, а це означає, що ви повинні отримати копію завантаження вашого OSX. Ну, у мене на цьому дуже зламаному жорсткому диску Mac, і ви можете зробити завантажувач Mac лише з Mac. Грр ... Отже, я дав цьому постріл. Я сподіваюся, що це працює для вас.

 1. Встановіть НОВИЙ жорсткий диск назад в Mac. Перш ніж це зробити, є кілька гвинтових штифтів, які знаходяться збоку від старого жорсткого диска, і вам знадобиться утримати новий жорсткий диск на місці. Використовуйте викрутку T8 mini Torx, щоб вийняти їх і помістити в боки нового приводу. Вони затримають ваш новий привід на місці. Покладіть пару гвинтів на протилежні кути нижньої пластини, щоб утримати її на місці і захистити всі дорогоцінні шматочки там. Ще не вмикайте Mac
 2. Підключіть OLD- пристрій до роз’єму SATA / IDE, підключіть USB до Mac та увімкніть живлення на новий жорсткий диск
 3. Утримуйте клавішу Option і увімкніть пристрій, щоб вибрати, до якого пристрою завантажуватись.
 4. Виберіть " OLD" жорсткий диск (ймовірно, називається Recovery_ [something]), коли буде запропоновано вибрати завантажувальний пристрій.
 5. Послідовність завантаження переведе вас у меню утиліти відновлення Mac
 6. Виберіть у меню опцію Disk Utilities
 7. Виберіть НОВИЙ диск у списку зліва та натисніть Підтвердити диск . Це повинно вийти чисто
 8. Клацніть параметр « Стерти» в «Утиліта диска» та доповніть формат жорсткого диска, використовуючи розширений (в Journaled) Mac OS
 9. Якщо вам подобається, розділіть диск, використовуючи параметр Partition, і встановіть кількість та розмір розділів на потрібний розмір.
 10. Вийдіть із інструментів Disk Utility, використовуючи меню у верхньому лівому куті
 11. У меню відновлення натисніть опцію Перевстановити OSX
 12. Якщо вам буде запропоновано підключитися до бездротової мережі, ви можете підключити його до кабелю Ethernet, щоб прискорити роботу, або клацніть піктограму Wireless у верхньому правому куті верхньої панелі інструментів для пошуку SSID, до якого потрібно підключитися. Це дозволить вам використовувати параметри відновлення в Інтернеті для завантаження операційної системи.
 13. Дотримуйтесь підказок та введіть інформацію про вхід в iTunes
 14. Коли буде запропоновано вибрати диск для встановлення, виберіть диск (або розділ), на який хочете встановити OSX на новому жорсткому диску, і дотримуйтесь підказок, щоб розпочати встановлення.
 15. ВАЖЛИВО Якщо відбудеться перезавантаження після завантаження, якщо установка застрягла на Підтвердженні дисків або виявляє симптоми пікселяції на панелі прогресу та відповідного тексту статусу, утримуйте кнопку Mac увімкнено, щоб вимкнути її. ВІТАЄМО! Ви успішно поставили діагноз, що старий жорсткий диск поганий. ;-) Якщо це сталося і ваша установка не проходить, витягніть кабель USB від адаптера SATA / IDE до USB-адаптера з USB-порту, утримуйте клавішу управління та увімкніть Mac. Виберіть інсталяційний привід OS X як завантажувальний пристрій.
 16. Почекайте цілу вічність ... ще пару пива ... Вуала.

12

Щойно я встановив новий диск на 500 Гб на своєму MacBook Pro 17 "(на початку 2011 року) і використав Carbon Copy Cloner, щоб клонувати вміст мого поточного жорсткого диска на новий. Це добре працює, якщо у вас на Mac працює вже працюючий жорсткий диск і вам слід клонувати диск перед тим, як встановити новий жорсткий диск. Ви можете підключити жорсткий диск зовнішньо до свого MacBook Pro за допомогою адаптера. Клонування легко виконується, а тестування встановлення виконується перезавантаженням Mac і утримуючи "Опцію" "Клавіша. Виберіть зі списку новий жорсткий диск, і ви досить швидко дізнаєтесь, успішно його клонували чи ні.

Якщо вам потрібна чиста установка OS X, вам доведеться використовувати завантажувальний USB-накопичувач. У цьому підручнику описано, як це зробити.


Замість Carbon Copy я використовував SuperDuper для переміщення даних свого старого жорсткого диска на новий: shirt-pocket.com/SuperDuper
cweiske

9

Найпростіший спосіб - з найменшими кроками , без наведення великого пальця і клонування (ні т. Д., І т. Д.): Установка через Інтернет.

З вашим Mac біля надійної точки доступу до Wi-Fi або підключеної до Ethernet ...

 1. Під час завантаження вгору тримайте, command + rпоки не побачите зображення земної кулі. Ви побачите повідомлення нижче: "Початок відновлення Інтернету. Це може зайняти деякий час. "

 2. Якщо на Wi-Fi, виберіть мережу та введіть пароль. Може здатися, що ваш пароль відхилили на секунду - зачекайте трохи.

 3. Веб-установка починається !!! Ви побачите рядок стану, відлічений із зображенням земної кулі вгорі.

 4. Виберіть свою мову.

 5. З'являться утиліти OS X.

 6. Виберіть "Disk Utility" - вона збиратиме інформацію у вашій системі.

 7. Виберіть свій новий жорсткий диск на бічній панелі.

 8. Виберіть вкладку "Стерти".

 9. Виберіть формат і дайте йому ім’я.

 10. Натисніть "стерти"

 11. Жорсткий диск переформатується - на бічній панелі з’явиться новий диск з назвою, яке у вас є.

 12. Закрити 'Disk Utility'; ви будете повернуті до OS X Utilities автоматично .

 13. Виберіть "Перевстановити ОС X"

 14. Виберіть "продовжити" та "погодитись" на різних екранах, поки не буде запропоновано вибрати, на якому диску ви хочете встановити ОС X.

 15. Виберіть нещодавно відрізаний жорсткий диск і натисніть «встановити»

 16. Почнеться завантаження ОС X! Ти вдома вільний!


1
На жаль Я не вибрав Disk Utility на початку. І не вдалося побачити жодного шляху назад, крім того, щоб перезапустити і повторно пройти процес. Але це, безумовно, спосіб це зробити! Я думав у режимі Linux / Windows, щоб зробити ISO, а потім завантажуватися з цього. І це було б добре ... але це зробило досить легко!
davewasthere

1
Відмінні інструкції в усіх відношеннях! Хороша робота! Мені довелося використовувати клавіатуру Windows, оскільки моя клавіатура Mac бездротова. Я використав ключ Windows + r. Працювали чудово.
markthegrea

2
Це саме суть цієї нитки, і має бути фактичною відповіддю, оскільки вона така чиста. Я маю на увазі, що ОП не хотів ніяких порад щодо усунення несправностей, чи не так?
Віджай Кумар Канта Канта

6

Вам знадобиться накопичувач USB Recovery або встановити компакт-диск.

Хороша новина полягає в тому, що ваш старий жорсткий диск працює нормально і налаштований як зовнішній, ви можете завантажитися з цього: Тримайте клавішу "Option" при запуску, поки не побачите свій диск. Якщо ви бачите тут "Розділ відновлення", виберіть його. Можливо, вам доведеться знову приєднатися до своєї Wi-Fi мережі тут.

Примітка. Тут настійно рекомендується підключити кабель Ethernet до маршрутизатора. Завантажувальний інсталятор Mac OS X - це великий файл. Натисніть "Встановити Mac OS X", не забудьте вибрати новий внутрішній жорсткий диск та дотримуйтесь підказок.

Якщо ви не бачили розділ відновлення, перейдіть до наступного кроку.

Якщо ви не бачили розділ для відновлення, вам знадобиться USB-накопичувач USB принаймні 2 Гб для встановлення Internet Recovery та 16 Гб для прямої установки. Виберіть свій старий жорсткий диск, щоб продовжити завантаження.

Звідти ви зможете прослідкувати цей підручник щодо створення USB-накопичувача:

http://osxdaily.com/2014/10/16/make-os-x-yosemite-boot-install-drive/

Установка OS X повинна форматуватися автоматично, але щоб переконатися, що ви отримаєте хорошу, чисту установку: перейдіть до Disk Utility і виберіть новий жорсткий диск у лівому полі. Він повинен мати позначку "Без назви". Перейдіть на вкладку "Стерти", а для "Формат:" виберіть "Розширений Mac OS (розширений)". Для "Ім'я" використовуйте все, що вам подобається.

Натисніть кнопку "Стерти", і диск буде відформатований. Вийдіть з дискових утиліт, які повернуть вас до "Встановити Mac OS X" або "Перевстановити нову копію ОС X X". Клацніть та дотримуйтесь підказок. Тепер все, що вам потрібно зробити - це почекати!

Деякі примітки:

Відновлення з машини Time Time працює лише в тому випадку, якщо у вас встановлена ​​машина Time Time, Disk First Aid призначений для ремонту вже відформатованого накопичувача, і Get Help пояснює наявні функції.

Пам'ятайте, що ви можете перезапустити в режим відновлення та запустити Disk Utilities, оскільки це заощадить ваш час у майбутньому, якщо ваш Mac почне діяти невдало.


Дякую, що працювали досі! Я отримую меню з утилітами OS X. Відновіть з машини часу, перевстановіть нову копію OS X, отримайте довідку чи утиліту диска. Який з них правильний?
користувач131141

Додано кілька змін, радимо допомогти!
Розлючений

5

OSXDaily має чудовий посібник зі створення завантажувального USB-накопичувача для Yosemite, найновішої версії ОС X. Це дозволить встановити операційну систему на новий жорсткий диск.

Вам знадобляться дві речі:

 • 16 Гб флешка
 • Копія "Встановити Yosemite", яку ви можете безкоштовно завантажити з Apple App Store

Цей посібник також проведе вас через процес встановлення.

Сподіваюся, це допомагає!


1
Це не спрацює для згаданого Mac. Остання підтримувана MacBook4,1 система - 10.7.5. Тож замініть Йосеміті на Лева!
кланомат

Ах, хороший улов. Я прочитав "алюміній" і прискочив до висновків, ха-ха. Я оновив відповідь. Спасибі!
humcat

1
Гм, це MacBook 5,1, який підтримує Yosemite ... База даних зірвалася. Я відкотив вашу відповідь назад
кланомат

Ха-ха, зрозумів: П
хутко

1

Швидко і просто: Знайдіть і зніміть системні DVD-диски, поверніть оптичний привід до життя, видаливши крихти всередину і встановіть Mac OS X 10.5.5 (Leopard).

;-)


0

Після запуску живлення, утримуйте, Command + Option + Rі система запуститься у режимі відновлення.

Після цього вам необхідно переформатувати HD з Mac OS Extended (Journaled)допомогою Disk Utility опції і потім встановити нову ОС через Перевстановлення OS X варіант.

Дійсно вражений цим.


-2

Ви робите це важко, і багато людей не зможуть побачити третє спадне меню, щоб правильно його встановити. Спочатку відформатуйте свою паличку чи інший пристрій, щоб вікно жиру, потім стерти її ще раз, але встановіть її на mac, що проїжджається, і нічого ... ви отримали спадне меню. Якщо встановити його на проїжджений, не ви отримаєте всі панелі меню ... лише два перших. Завантажте додаток у магазині додатків для встановлення, але не натискайте продовження, інакше ви встановите, і воно зникне, тому ви не зможете його скопіювати. Утримуючи клавішу опції, перетягніть її в палицю чи що завгодно, зачекайте 22 хвилини, і ви її отримали. Зробіть ще одну копію з цієї копії на верхній стіл або інший диск, і не забудьте її втратити.

Узяв у мене три дні халяви, щоб зрозуміти це. Я розмовляв з тоною дітей-чарівників, дорослих та ІТ-людей, і жоден не зрозумів мене. Але людина о людино, вони справді розумні ... особливо діти. Тож мені чудово повернути щось, коли я відчував себе таким кульгавим всі ці роки.

"Як відформатувати портативний диск або палицю, щоб прийняти" Встановити ОС X El Capitan.app "


-3

Мій MacBook наприкінці 2009 року не запустився належним чином, і виявилося, що на старому жорсткому диску були деякі помилки вводу-виводу. Я купив новий жорсткий диск Kingston SSD, потім перемкнув його на стару Toshiba. Потім я підключив старий Toshiba до комп'ютера за допомогою інтерфейсного кабелю USB і запустив комп'ютер у режимі відновлення (під час включення натискали Command + R). Використовуючи утиліти, я видалив новий жорсткий диск, використовуючи параметри за замовчуванням, і зробив нову установку OSX за допомогою мого WiFi. Після встановлення OSX він автоматично запропонував імпортувати програми, налаштування тощо зі старого жорсткого диска, який все ще підключений через USB. Зараз усе працює як шарм. Ні потрібні тимчасові машини, ні клонування. Я використовую останню версію OSX, доступну для MacBook кінця 2009 року. Сподіваюся, це допомагає!


1
Чим це відрізняється від попередніх відповідей?
Хайме Санта-Крус
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.