Як можна призупинити текст до мови, щоб він перезапустився з місця, де ви зупинилися?


9

У мене є документ на 40 сторінок, який є стенограмою щоденника, написаного рукою. Я хотів би використовувати Text to Speech для читання уривків із документа «Мої сторінки», щоб я міг перевірити текст щодо оригінальної версії. Це добре працює, за винятком того, що коли виділяється частина тексту в документі, і я хочу зупинити (призупинити) текст для виступу, він починається лише на початку виділеного тексту і не перезапускається з моменту призупинення.

Якщо я використовую комбінацію клавіш для запуску / зупинки в налаштуваннях системи Text to Speech, ситуація стає гіршою. Незалежно від того, чи є у вас виділена частина тексту, вона перезапуститься з початку документа !!

Тож питання полягає в тому, як призупинити текст до мовного процесу, а не зупиняти його?


У мене така ж проблема. У попередніх версіях Сторінок гарячі клавіші перекладу тексту в мовлення будуть перемикатися між читанням / нечитанням лише виділеної частини тексту. Тепер перемикач перезавантажує читання вгорі документа.

Я позначив цю ОС X, але, будь ласка, відредагуйте це питання (і теги, якщо потрібно), якщо ви використовуєте сторінки в iOS. Бонусні бали за додавання версії ОС теж.
bmike

Це ще один спосіб. Ви можете зберегти весь документ у форматі txt та відкрити його у будь-якому вашому браузері, перевіреному на chrome або safari. Виберіть все і клацніть правою кнопкою миші, а потім "додати до itunes як розмовна доріжка". Це займе кілька хвилин, і тоді у вас з'явиться аудіофайл, який ви зможете відтворити. Натисніть клавішу паузи на клавіатурі, щоб призупинити або відновити під час читання.
Pradeep Singh

Відповіді:


5

Це особливість, яку люди хотіли давно, але вона так і не прийшла. Альтернативою є використання голосової передачі, але вона насправді не дозволяє читати вголос виділений текст, це повинен бути весь документ. Для його активації ярликом за замовчуванням є команда F5. Ви повинні ввімкнути це в налаштуванні, просто шукайте голос.

Є ще один спосіб. Ви можете зберегти весь документ у форматі txt та відкрити його у будь-якому вашому браузері, перевіреному на chrome або safari. Виберіть все і клацніть правою кнопкою миші, а потім "додати до itunes як розмовна доріжка". Це займе кілька хвилин, і тоді у вас з'явиться аудіофайл, який ви зможете відтворити. Натисніть клавішу паузи на клавіатурі, щоб призупинити або відновити під час читання.


дякую "аерокси", ваша порада геніальна, навіть яблучні генії в яблучних магазинах не змогли дати відповіді. Я хочу додати, ви можете також перенести айф-файл на iphone і змусити його читати, як мій дуже заповітний додаток, озвучувати голос, що хай андроїди говорять, повторюють, призупиняють і т.д. функції, яку у iphone ніколи не було. Я також завантажив чудовий людський шотландський голос "Фіона", набагато кращий за робототехнічні звуки, які ви отримуєте з багатьма іншими голосами
NiXon MacChan

2

Те, що ви хочете, - це Capti, Ghost читач або Kurzweil.

Capti безкоштовний, тому, мабуть, найкращий (тим більше, що він досить хорошої якості). Це підкреслює, робить паузи тощо. Ви можете експортувати на телефон. На відміну від mp3-файлів або інших аудіофайлів, він читає його як текст, тому він не займає тонни місця на вашому телефоні.

Читач-привид також хороший, але коштує грошей і не може його експортувати

Kurzweil - це преміальне програмне забезпечення, але, чесно кажучи, я б не інвестував у нього, оскільки це більше для дислексії та навчання, ніж просто тексту до мови.

Я знаю, що читач голосових снів також може робити те, що ви хочете, але я ніколи цього не перевіряв.

Speechify близький, але версія для робочого столу не є точно такою , яку ви хочете (вона rsvp читає), це телефон.

Єдиний потенційний мінус - це те, що Capti може трохи зазнати аварійних ситуацій із ВЕЛИЧЕЗНИМИ документами.

Якщо ви перебуваєте в Windows, дістаньте балаболку. Це робить те, що ти хочеш. І ви можете конвертувати в MP3, якщо хочете.


1

Ви можете завантажити Dictater . Він пропонує всі функції, які вам потрібні були від тексту до мовлення. Перегляньте список функцій, знайдених на сайті:

Особливості

  • Призупиніть звук
  • Пропустити вперед за реченнями або абзацами
  • Повторіть речення
  • Показник прогресу
  • Режим Teleprompter - Читання разом зі звуком


-3

додайте [[slnc 1000]] для паузи в 1 секунду

додати [[slnc 2000]] для паузи на 2 секунди

і так далі...


2
Як це можна зробити під час читання документа? Чи можете ви відредагувати свою відповідь, щоб вирішити проблему, вказану в ОП?
fsb

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.